2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar bi konuda sizlere danışmak istediğim bi mesele var. Fikrinizi paylaşırsanız sevinirim. Bugün transferim gerçekleşti. Hemşire ultrasonla kasığıma bastırırken, burda sıvı toplanması olmuş dedi. Canım çok zaten yanıyordu. Doktor embriyoları transfer etti. Olumsuz hiç bişi demedi. Durum ciddi olsa bişi derdi demi?işlemi yapamam rahim uygun değil derdi demi. Benim opudan beri kasıklarım çok şiş ve ağrılı, dokununca eğilince baskı ve sızı var. Hemşireye perşembe günü söylediğimde normal demişti. İnternetten Olurda gebelik elde edilirse, bu sıvının tüpleri tıkadığını gebeliğe engel olduğunu okudum. İlerde başıma iş açmasın mı bu durum. Ben opudan sonra hiç muayene olmadım.Pazartesi opu, cumartesi de transfer oldum. Antibiyotiğe alerjim var diye doktor reçete de etmedi. Umarım derdimi anlatabilmişimdir. Sizce durumun nedir?

Hiç duymadım böyle bir şey. Arayıp sorsan için rahatlasa. Hemşireyle konuşsan olmaz mı canım

Hiç duymadım böyle bir şey. Arayıp sorsan için rahatlasa. Hemşireyle konuşsan olmaz mı canım
Valla en iyisi muayene olmak da, gitsemde kesin git bekle test günü gel diyecekler. Napim, Geçmesini beklicem. Yada test günü gidip hem test verip, hemde derdimi anlatıp muayene isticem. İnşallah kötü şeylerle karşılaşmam inşallah.

Ben de bugün tekrarladım 98.8 çıktı. Değerlerimiz çok güzel, ben pazartesi günü doktorumu görücem. Sen gördün mü bi şey dedi mi?
Kız bız gıttıgımızde bı Allahın kulu kalmamıştı 2 de cıkıyolarmış Hastaneden hafta sonu. Pazartsı tekrar gıdecez verecegz kan ınsaAllah o xaman gorurun doktoru
Senın kaçıncı gunun canım

Benimki de üni hastanesi olduğu için acilde yaptırdım. Bugün 9. günüm, perşembe günü de 37.1di değerim. Pazartesi 250 falan olsa çok güzel olur

Arkadaşlar Bundan sonra Listede Tarihi Geçmiş Pozitif sonuc almış Kısılerı Eklemeyecegım. Yada 10 gun once transfer olmuş Mart sonu ortası transfer olmuş olacak kısılerı eklecegım.
Boll Pozitifli olsun Listemiz

Neden diye sorarsanız buraya pozitif koyyoz Hıc konusmadan gıdıyolar Yokk öyle

Benimki de üni hastanesi olduğu için acilde yaptırdım. Bugün 9. günüm, perşembe günü de 37.1di değerim. Pazartesi 250 falan olsa çok güzel olur
Ay benımde 9. Gunum sendemı 7 snde transfer oldun
Ayy ınsaAllah 300 lerde cıkaraa degmeyın keyfımızee

Sıvı tam olarak nerede toplanmış? Onu anladınız mı tam olarak?

Ben yazdım sanıyorum ama listede yokum ekler misin canım
Yaş 34 3. deneme 1 adet 5.ci gün embriyo 05.03.2024 transfer

OHSS olmuşsun sen canım. Bolca su içmen gerekiyor 3l minimum ve proteinli beslenmelisin. Hastanede yatmistim ben 5 aylık hamileymisim gibiydim nefes almakta zorlaniyordum ama hastanede bolca su iç dediler başka bisey yapmadılar. 25 yumurta toplanmisti ondan yumurtaliklarim sisti ve karnımın içi su toplamisti nefes boruma kadar. Hamile kalırsan B-Hcg olusursa daha da kötü olabilir durum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…