2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar positiv olanlar belirtilerinizi yazabilir misiniz benim bugün transfer +3
Çok merak ediyorum ☺
Ben ilk önce çok uyumaya başladım hala daha öyle kasık ve rahim ağrısı. Transferin 6.cı günüde ilk kez mide bulantısı baş dönmesi yaşadım. Hepsinin psikolojik olduğunu zannettim kimseye bişey demedim ama test günü pozitif sonuç aldım çok şükür

Kalp atışını da sağlıkla duyarsın inşallah Değerin yüksek gibi tek kese mi gördün? Benim de 8.gun 107 , 10.gun 350
Amin canım inşallah hepimiz duyarız yani ben keseyi çok erken görmüş oldum bi tane zeytin büyüklüğünde siyah nokta vardı hayırlısı Allahtan inşallah sağlıkla evlatlarımıza kavuşuruz 9 ay sonunda

Markasını hatırlamıyorum ama fiyatı 25 TL idi. Daha da almam test artık. Pazartesi sabah çok erkenden gideceğimz zaten kan vermeye. Bakalım kaç çıkacak beta hcg. İnş güzel çıkar ve pozitif çıkan herkesin güzeeeeel güzeeeeeel artar. :)

Bu arada var yaaaniii burdayım diyor sen artık kan ver test ile hiç kafanı karıştırma hayırlı uğurlu olsun. sağlıkla ilerlesin inşallah
İnşaallah aynen, test falan yapmayacağım. 8.gün lekelenme endişelendirmişti ama şükür ki kesildi. merry de de olmuş zaten. :)

Sen hala kan vermedin mi sen kaset test yaparsan bende yapacagım dedim gittim birde kan testi yaptırdım ben üzerine
Yaaa sorma. Benim doktorum pazartesi vermem gerektiğini söyledi. Onu dinleyeyim dedim. :) Seni de tebrik ederim. İnşaallah güzelce artmaya devam eder değerin. Senin değerin kaç çıktı bu arada?

İnşallah canım inşallah

Tebrik ederim çok sevindim sağsalim kucağınıza alırsınız inşallah benim hiç akıntım yok da onu sorabilir miyim sana nasıldı sende

Tebrik ederim çok sevindim sağsalim kucağınıza alırsınız inşallah benim hiç akıntım yok da onu sorabilir miyim sana nasıldı sende
Amin sağol canım vajinal fitil kullanıyorum onun akıntısı oluyor oda biraz. Bence akıntıya takılma canım herkesin belirtisi farklı oluyor

Maşallah Allah bağışlasın
Amin canım Allah razı olsun rabbim isteyen herkese bu duyguyu tattırsın bende işte ilk denememiz olmadı ikincide ikizler her biri bi tüpte gelişti ameliyat oldum üçüncü denemede dondurulmuş hamile kaldım ama hiç hatırlamıyorum o zamanlar nasil belirtim vardı sadece baya kanamam vardı testten sonran onu hatırlıyorum ve batmalarim oluyodu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…