2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sizinle aynı gün transfer olmuşuz

Alttaki teste bence çok inanma. Doğru çıktığını düşünmüyorum eğer markası freely ise. Artimed strip var 15 TL'ye aldım 5.gun çok net çıkardı daha sıvı yayilmamisti bile gördüm çizgiyi. erken gebeliklere de çok para vermeye gerek yok bence. 15li test almıştım netten, gelene kadar sonucu öğrendim hepsi evde kaldı

Rabbim nasip etsin hemen inşallah. Ben 29 yaşındayım Almanya’da yaşıyorum benim de baya bi geçmişim var. Bi oğlum var ona kardeş istiyoruz inşallah rabbim nasip etsin
Amin inşallah rabbim sana da nasip etsin inşallah bi yavrucak dahaoğlundan sonra mı oldu diğer denemelerin peki

Sen hala kan vermedin mi sen kaset test yaparsan bende yapacagım dedim gittim birde kan testi yaptırdım ben üzerine

Kızlar merhaba , pozitif sonucu aldıktan kaç gün veya hafta sonraya doktor randevusu alıyorsunuz ? Bir de betahcg testini kaç kere yaptırmak gerekiyor ? 2 güne bir artış önemli ama buna kaç kere baktırmak gerekli. Yardımcı olursanız çok sevinirim

Sizinle aynı gün transfer olmuşuz.İnşallah sonuçlarımızda güzel çıkar

Ay çok sevindim. Gözün aydın olsun. İnşallah sağlıkla kucağına alırsın

Test gününden 10 gün sonraya randevu verdi benim Dr. Kan testini genelde 2 sefer yaptırmak yeterli oluyor ama 3.kez de verebilirsin için rahat etsin diye.

Kalp atışını da sağlıkla duyarsın inşallah Değerin yüksek gibi tek kese mi gördün? Benim de 8.gun 107 , 10.gun 350

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…