2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

VERDIM CANIM COK SUKUR HAMILEYIMMM

Ben ılk 5 gun hıcbıse hıssetmedımki 6. Gunden sonra agrılsr basladı Karnımın alt tarafında Sızıntılarü

Kızlar bugün adetimin 5. günü sizce transferim ne zaman olur?Birde grip oldum doktorum ilaç kullanabilirsin dedi ama içim rahat etmediği için kullanmadım inşallah olumsuz etkilemez transferi
Transfer gününe kadar ilaç kullanmanda bir sakınca yok canım ben transferimden 1 hafta önce kum döküp antibiyotik kullandım doktorum hiç sorun etmedi rahat ol.

Canim sen ne yaptin testi tekrarladin mi?

Ben ılk 5 gun hıcbıse hıssetmedımki 6. Gunden sonra agrılsr basladı Karnımın alt tarafında Sızıntılarü
Tebrik ederim Positivums çok sevindim rabbim sağlıklı sıhhatli kucaginiza almayı nasip etsin inşallah
Senin taze transfermiydi?
Benim 5. gün taze transfer oldum ilk gün sol bölgemde iyice batmalar oldu gece ağrıdan uyandım hayal meyal hatırlıyorum tamam tutundu dedim yani ve ikinci gün Karin ağrım ve şişkinliğim vardı opudan diye düşündüm çünkü dün indi karnım bugün bide bulantım var ve istifra ettim ve isal oldum. Hiç donduramadik malsef o yüzden inşallah olur diye dua ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…