2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Aminn eveeet öyle dayanamayıp test yapanlarda bugün rabbim kalanlarada pozitif haberler sldırsın inşallah

KIZLAR BEN 7 martta transfer oldum ama transfer günümde bile griptim çok üşüyordum sonrasıda eve geldim 3 gün ateşler içinde yattım grip öksürük çok kötü oldum sonra 4. Günüde ishal oldum dedim tamam olmayacak bukadar hastalığa namazlarımı kıldım normal olarak teravih namazlarımı falan sonra ishalim yine devam etti doktoruma dedim ilaç verdi probiyotik içmedim ama adetim geçincede dün yaptım hemen test belki bir umut diye gözlerimi uykudan açamıyordum hastalığıma yordum bide sahura falan ama pozitifmiş lütfen umudunuzu kaybetmeyin ne aksilik olursa olsun ol deyince oluyor bunu gördüm 2. Denememdi birde yediklerime bile dikkat etmedim acılar turşu suları falan noodle yedim yoktur diye okadar yani Ama 8. Günde beta 276 geldi kasıklarım çok ağrıdı adet gibi meğer yerleşiyormuş

Ben de 28 şubatta transfer oldum doktor 10 gün sonra kese için çağırdı beklemek çok zor haftaya perşembe için randevu aldım bi kaç gün erkene yine de ama ben de belirti yok bu beni korkutuyor Bi tek gögüsleeim dolgun ve sıkınca ağrıyor başka da normal her şey 14. Güne kadar vardı sonra kesildi her şey sizde ne durumda Bi şey mi oldu diye korkuyorum

Amiinn inşallah
Senin belirtilerin nelerdi yazarmısın çok sevinirim
Kasıklarımda adet olacakmışım gibi ağrı oldu soğuk soğuk böyle adet gibi hala da ara ara oluyor birde çok akıntım oldu fitilden sanıyordum ama arada açık kahvede geldi 2 kere akıntım çok uykum var kendimi yorgun hissediyorum bukadar

Merhabalar gonal f bugün üçüncü günüm fakat herhangi bir yumurtalık ağrısı yaşamıyorum tecrübeli arakadşlarımdan yorum bekliyorum

Benim hiç akıntım yok Buda kötü belirti mi acaba fitil kullanmiyorum ben hap olarak yazdı dontorum. Yoksa bende de mide bulantısı kusma kasık ağrım var iki taraflı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…