2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Bizim yumurta alerjisi var 😭 5. Ayda tadimlara basladik biz 6. aya 1 hafta kala yumurtayi tattirdim 2 gun ceyrek 2 gun yarim 2 gun tam hic birsey olmadi 6. Ay kontrolunde doktor beyazada gecebilirsin dedi ama kollarinda sinek isirigi gibi seyler cikti doktor alerji degil bu dedi cildiyeye yolladi cildiyede bocek isirigi dedi ama oyle
Olmasi imkansiz yani tek tek degildi isilik
Gibi heryerinde cikti benimde aklima yatmadi yumurtayi kestik ondandir belki diye azaldi ama tam gecmedi dedim yumurtadan degilmis demekki 2 hafta sonra tekrar basladim yumurtayi vermeye 10a dogru verdim 12.30da fiskirtarak kustu elim ayagim dolandi dedim hasta oluyo hic aklima yumurta gelmedi ertesi gun baktim iyi yine yumurta karistirdim kahvaltisina ayni sekil 12.30oldu yine kustu orda anladim yumurtadan olduğunu 🥹 bakalim pazartesi doktora gidecegiz insallah uzun surmez ya yumurta onemli besin 🤷🏻‍♀️
Ben beyazını şimdilik vermiyorum canım İn şa Allah uzun sürmez

Şükür iyiyiz canım siz nasılsınız? Ben o hastaneyle devam etmiyorum canım. Ücretleri inanılmaz yükselmiş
Çok şükür bizde iyiyiz canım 💜 inanılmaz pahalı ama biz hala devam ediyoruz malesef hem işten dolayı hemde yakınlık olarak tercih ediyoruzda bakalım nereye kadar gidecek 🤷‍♀️

Oooy kurban olduklarim daha dun ha geldi ha gelecek yok hareketi az yok sancim var faland derken simdi yemek oturma emekleme diyoruz ahh aahh 😍😍😍 Eymen daha oturamiyo aşırı hareketli oturdugu an biyerlere uzanmaya calisiyo o yuzden devriliyo bakalim hallederiz onuda 😁
Ya yerim ben onu tatlı bıdık 😍 bizede birden yükleniyor özellikler çok heyecan verici 🥹 her çocuğun gelişimi farklı oluyor ya benimki mesela totosunu kaldıramadığı için dönemedi bir iki kere anca 😁

Günaydın kızlar bizim uykular çok fena hele gece uykusu bitik yanımda yatmasına rağmen ikimizde sabaha kadar tepinip duruyoruz ne olacak böyle bilmiyorum 🤷‍♀️

Bizim yumurta alerjisi var 😭 5. Ayda tadimlara basladik biz 6. aya 1 hafta kala yumurtayi tattirdim 2 gun ceyrek 2 gun yarim 2 gun tam hic birsey olmadi 6. Ay kontrolunde doktor beyazada gecebilirsin dedi ama kollarinda sinek isirigi gibi seyler cikti doktor alerji degil bu dedi cildiyeye yolladi cildiyede bocek isirigi dedi ama oyle
Olmasi imkansiz yani tek tek degildi isilik
Gibi heryerinde cikti benimde aklima yatmadi yumurtayi kestik ondandir belki diye azaldi ama tam gecmedi dedim yumurtadan degilmis demekki 2 hafta sonra tekrar basladim yumurtayi vermeye 10a dogru verdim 12.30da fiskirtarak kustu elim ayagim dolandi dedim hasta oluyo hic aklima yumurta gelmedi ertesi gun baktim iyi yine yumurta karistirdim kahvaltisina ayni sekil 12.30oldu yine kustu orda anladim yumurtadan olduğunu 🥹 bakalim pazartesi doktora gidecegiz insallah uzun surmez ya yumurta onemli besin 🤷🏻‍♀️
Geçmiş olsun canım bizimki yumurta olduğunu anladığı hiç bişeyi yemiyor ağzını kitliyor her türlüsünü denedim ama yok pes ettim ama hergün keşke yese diyorum 🙄

Havuçlu
İyiyim canım çok şükür sen nasılsın 😍 su misali aktı gitti valla daha dün bu çocukları nasıl doğuracaz diye düşünüyorduk nasıl büyütecez derken büyüdüler ya 🥹
Sorma canı. Sorma siz nasılsınız Eymen paşa nasıl kaç aylık oldunuz canım, kilo falan nasıl gidiyor

Sabah kahvaltısına ne versem onunla mesela pirinç unu pekmez ve ya yulaf ezmesi..mısır unu işte onlarla karıştırıyorum
Anladim canim teşekkür ederim. Peki yulafı nasil veriyorsn. Ben daha vermedim

X