2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Aminn evet ya bide kıpır kıpır kucakta bile zor tutuyorum artık herşey ilgisini çekiyor 😂 5 gündür de yoğun geniz akıntısı var abimiz de aynı oldu okul açıldığında sanırım ondan geçti burun yıkama ile atlatmaya çalışıyoruz ama bakalım 🥹
Aslı benim oglumunda burun akintisi var gecede sabaha karşı burnu tikaniyor. Artik soğuk oluyor. Mevsim degisikligi fena vurdu bize. Gerçekten öyle en küçük şeyleri bile elini uzatiyor alıyor ağzına solmayan çalışıyor. Bide artık bizler taniyor. Baskasinin kucagindayken beni gorurse yüzünü burusturup al beni der gibi yalandan ağlama numarasi yapıyor 🙈

Benimde ilk 38. Gün adet oldum. Sonra geçen ay oldum. Birde bu ay 5 Gün gecikmeyle oldum. Bende test yaptim negativ cikmisti. Kizlar ben adet olmaya baslayali sanki sütüm azaldı eskiden Gün 1 kere mama veriyordm vermedigjm zamanlar bile oluyordu. Artik 2 3 Kerr veriyorum. Regli geldiği için mi süt azaliyor
Cnm süt ile adetin alakası var dıye bılıyorum, süt azalınca bn oğlumda adet olmuştum.

Başta konusmadiniz mi ? Yani sigara kokusu icmeyene cok kokar elini yikasa bile koku kaliyo benim bildigim icmese cok cok daha iyi yani 🤷🏻‍♀️
Çok iyi bi kadın, bi de evimiz çok yakın, sigarayı da konuştuk, az iç sakın evin içinde içme diye. Hemen kestirip atmak istemedik açıkcası 😔

X