2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
@The Niqu Niqu Tikabasa Tikabasa @paris2023 Evva Evva @Asliyokfotokopisivar @europh tablo gorunmuyor o yuzden daha etiketleyemedigim kıslaaaaarrr 🤩🤩 nasilsiniz bebislerle hayat nasil gidiyor buraya girdikce hep mart annelerine bakiyorum ne guzel zmanalarimiz gecti 😍 Eymen hepinize kucak dolusu opucukler veriyooo😍😍
Iyiz şükür. Uyku sorunlari var geceleri. Onun dışında iyiz ek tadimlara başladık. Evet gerçekten çok heyecanli korkulu guzel gunlerimiz geçti. Onuda bol bol öp 😍

tadım yaptırıyorum öğün gibi pek başlamadım her türlü meyve sebzeyi çatalla ezerek parça parça veriyorum biraz karmaşık geliyor bana sen ne durumdasın
Cnm bnde 1 ay oldu tadım şeklınde anam babam usulü sofradaki çorbadan, meyve, sebze çatalla ezıp yoğurt verıyorum osekılde bide emiyor işte

Kızlar selamlar,ben burada çok aktif olamasam da ara ara uğruyorum👻Umarım hepiniz bebeklerinizle beraber çok iyisinizdir🫶🏽Biz 5 ay 25 günlük olduk bugün🥹Zaman su gibi akıp geçiyor🫠Bir aydır ek gıdalara başladık meyve ve sebzeleri püre haline getirip veriyorum.Meyveleri de yoğurtla beraber veriyorum puding gibi yapıp.Siz neler yapıyorsunuz bu süreçte?Noyan beyimiz anne sütü ile besleniyor bu arada🥳

Iyiz şükür. Uyku sorunlari var geceleri. Onun dışında iyiz ek tadimlara başladık. Evet gerçekten çok heyecanli korkulu guzel gunlerimiz geçti. Onuda bol bol öp 😍
Uyku herkesde sorun heralde suan yaa dönemsel heralde 🥹 bizde tadimalri bitirdim 2 ana 1 ara olarak veriyorum 7. Oglende verebilirsin demisti doktor bakalim haftaya 7olacagiz 🥹🥹
Nasılsın kuzum?Eymen paşa nasıl?😍bende onu öpüyorum🥰evet heyacanlı günlerdi ek gıda dönemindeyiz kavgayla yemek yiyoruz🤭
Cok sukur canim iyiyim Eymenle gunlerimizi geciyo kavga dovus 😂 dişleri cok hizli geldi onun sıkıntısı var bu ara ekstra hergun ne yedirsem stresi 😂 bugunumuze cok sukuuuurrr cok bekledik😍😍😍
İiyiz çok şukur kuzum sen nasılsın? Bebişin nasıl🤩
İyiyiz valla yemek uyku kavga dovus ilerliyoruz genelde Eymen kazaniyor ama cani sag olsun😂
Çok şükür iyiyiz canım 3 gün sonra 7 aylık olucaz Allahın izniyle 🤲 Eymen paşayıda yanaklarından öpüyorum 🧿😍 Nereden nereye geldik çok şükür 🤲
Evet ya bizde 6 gun sonra🥹 ne cabuk buyuduler 5ay sonra 1 yass 😍😍😍

Uyku herkesde sorun heralde suan yaa dönemsel heralde 🥹 bizde tadimalri bitirdim 2 ana 1 ara olarak veriyorum 7. Oglende verebilirsin demisti doktor bakalim haftaya 7olacagiz 🥹🥹

Cok sukur canim iyiyim Eymenle gunlerimizi geciyo kavga dovus 😂 dişleri cok hizli geldi onun sıkıntısı var bu ara ekstra hergun ne yedirsem stresi 😂 bugunumuze cok sukuuuurrr cok bekledik😍😍😍

İyiyiz valla yemek uyku kavga dovus ilerliyoruz genelde Eymen kazaniyor ama cani sag olsun😂

Sağlıkla huzurla inşallah o günlerede kavuşuruz 🤲 benim tosbik oturuyor artık çok duygusalım bu aralar 🥹

Bizdede durum aynı ya Yunus çok yiyen bebek diğil asla bazen yapıyorum çöpe gidiyor..iki tane diş gelmek üzre bizde daha yeni yeni çok duyğusalım büyüyor oğluşum..şükür bu günümüze🤲🏻🥰

Bizdede durum aynı ya Yunus çok yiyen bebek diğil asla bazen yapıyorum çöpe gidiyor..iki tane diş gelmek üzre bizde daha yeni yeni çok duyğusalım büyüyor oğluşum..şükür bu günümüze🤲🏻🥰
Bizim 4. Geldi 😱😱 tavsanlar da sisti onlarda 2 haftaya gelir kesin 🥹🥹

Sağlıkla huzurla inşallah o günlerede kavuşuruz 🤲 benim tosbik oturuyor artık çok duygusalım bu aralar 🥹
Oooy kurban olduklarim daha dun ha geldi ha gelecek yok hareketi az yok sancim var faland derken simdi yemek oturma emekleme diyoruz ahh aahh 😍😍😍 Eymen daha oturamiyo aşırı hareketli oturdugu an biyerlere uzanmaya calisiyo o yuzden devriliyo bakalim hallederiz onuda 😁

X