2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Yaa çok sevindim sağlıkla kucağına al inşallah canım

Kızlar merhaba, ben Nisan annesiyim. Bebeğim 2 aylık oldu. Çok fazla gaz sancısı çekiyor. Kakasını yapasiya kadar saatlerce huzursuz. Gaz damlası da kullanıyoruz, gaz masaj yağı da kullanıyoruz. Kendim de kimyon çayi içiyorum ama günü güne tutmuyor. Aşırı gazlı bir bebek. Merak ediyorum 3. Ayda kesiliyor mu bu sancılar?

Herkes farklı bir şey söylüyor yaa, sen hipp mi kullanıyorsun canım hala ? Nasılsın bu arada? Buralara giremez olduk
Hipp kullanıyordum şimdi optipro.İyi olmaya çalışıyorumsen nasılsın?aynen öyle ya bir bakıyorum akşam olmuş

Kesildi canım az daha sabır

Hipp kullanıyordum şimdi optipro.İyi olmaya çalışıyorumsen nasılsın?aynen öyle ya bir bakıyorum akşam olmuş
İyiyim bende çok şükür, zor zamanlari attık şimdi bir agular cilveler neşe saçıyorlar. Bende mama konusunda kararsızım aslında hipp bize hiç kabızlık vs yapmadı ama sanki böyle hani kilo da çok aldırmıyor gibi geliyor. Gerçi mama şişirsin de istemiyorum ama. Dün ebe sinir etti beni. İlk gördü aa kiloyu alt sınırda falan dedi sonra baktı küçük doğmuş 2 kilo 300 doğmuş şimdi 5 buçuk kilo, o zaman iyi gayet güzel almış dedi. Ne dediği belli değil. Bir de ben mama için bir şey sordum bana diyor ki, mama halkımızda bilgim yok biz anne sütünü desteklediğimiz için sanki biz keyfimizden anne sütü veremedik

Kızlar selam nasılsınız herkes iyi mi ?
Elisa tam 15 haftalık oldu uykuya çok direniyor uyumk istemiyor dursun diyorum uyumasın ağlıyor haliyle uykusu var uyutmaya çalışırken saatler geçiyor acıkıyor emzireym diyorum emerken gözü kapanacak diye emmeyi reddediyor inanılmaz zor bir süreçteyim yalnız mıyım başka yaşayan var mı bunları özellikle gece 8 den sonra yapıyor ben yatırıyorum o kalkıyor saatlerce uğraş veriyorum sinirlerim yıprandı artık uyutmak işlence benim için ağlıyorum resmen kucağımda sallarken saatler sonunda bayılıyor oda hava sıcak zaten terler içinde kalıyorum

Bzde 3 ayı bıtırdık cnm 6 kilo olmuşuz
Gecen ay 4,900 dü

Ben ayakta sallayarak uyutuyorum, gündüzleri hep ayağımın üstünde uyuyo bırakınca hemen uyanıyo, geceleri de uyuttuktan sonra yanıma yatırıyorum ama hep uyanacakmış gibi oluyo, o yüzden hep tetikteyim, uyanırsa ya emziriyorum ya emzik veriyorum, bu şekilde sabah 6 yı zor ediyoruz.

Hipp bize güzel kilo aldırdı sadece iyi şeyler duymadım ondan vazgeçtim sorucaksın ne acaba şimdi kesinlikle umutmuşum yani ondan değiştim ve sanki hipp içerken doymuyordu.Tabi kilosu çok iyi zaten ufak doğulmuş benimkide hastaneden çıkarken 2700 ona göre hesaplamak lazım.Kim istemezki anne sütü vermeye ama bunuda stres yapmayı düşünmüyorum yeterince doğduğunda kilosuna göre çok üzülmüştüm çok stres yaptım en sonda sütüm kesildi

uyumayan ya da gece sık uyanan bebişler için bir an önce destekli uyutmayı kesmenin yollarını arayın derim. tabi her bebekte mümkün olmuyor ama destekli uyutmak sık uyanmaların en büyük sebebi

Bu fitili kullandıktan sonra geri aktı mı sizdede acaba gece yatarken attım gündüz gün boyu fitil erimiş halde geri geldi

Bu arada kızlar oğluşumu sünnet ettirdim yanına giremedim panik atak geçirdim çıkarttılar bayılmıyım diye oğlum içerde ben dışarda ağladım ne zormuş bu iş
Ama sonrasında hemencecik toparlandı geçti 3. güne girdik şişliği azaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…