2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Mesela mustela içeriklerini vs sordum o yüzden ona hiç bulaşmadım.

Gemini ye kaynağın nedir bu bilgi için diye sorduğunda da , kaynaklarını belirtiyor:)

Kaç aylıktı acaba? Bir sorun yaşadınız mı bizde yaptırmayı düşünüyoruz var mı bir öneriniz şuna dikkat edin diyeceğiniz bir şey ve tabi hayırlı olsun
Valla bizim biraz zor gecti aslinda sunnetlik birsey yok cok rahat gececekti ama bizim dikis yeriyle alakasi olmayan biryer kanamaya basladi tekrar gittik 2 dikis daha atildi ama ekstra bir zorluk yok bugun hele gayet normal her zamanki gibi erken yaptirmak cok iyi ama bizi talihsizlik vurdu doktorda sasirdi %1 yasadigimiz bir durum vurmus sizi diyodu

kızlar iş görememezlik doğumdan 1 ay sonra yattı şimdi sgk yeninden para yatıracakmış 2 taksit şeklinde mi ödeme aldınız bir de doğum parası nereye yatıyor herkese verilen

Bana da 2 taksit şeklinde yattı canım. İzine mart başında ayrılmıştım, Nisan başında biraz yattı, bir de birkaçgün önce yani Haziran başında tekrar yattı.
Ben daha önce ziraat bankası hesabımı tanımlamıştım sisteme, hiç ptt ile uğraşmadım, direkt banka hesabıma yattı para.

Çok geçmiş olsun ben biraz stres yaptım kendime bakalım hayırlısıyla atlatalım inşallah bizde

Kaç aylıktı acaba? Bir sorun yaşadınız mı bizde yaptırmayı düşünüyoruz var mı bir öneriniz şuna dikkat edin diyeceğiniz bir şey ve tabi hayırlı olsun
Canım benim oğluşum 25 günlükken oldu. Biraz böbrek büyümesi vardı daha anne karnında başlayan, doktorumuz bu duruma sünnetin iyi gelebileceğini söyleyince çocuk cerrahisine gidip sünneti yaptırdık. Biz zaten erek aylarda yaptırırz diye düşünüyorduk, çünkü çocuk dönmeye başladıktan sonra daha zor oluyormuş. Biz hiçbir sıkıntı yaşamadık çok şükür. İlk gün birkaç saat arayla calpol vermemizi söyledi doktor, bir de 3 gün boyunca bezini açtığımızda dikiş yerlerine terramycn antibiyotik kremi sürmemizi. 1 hafta sonra da kontrole gittik tamamen iyileşmişti.

Oğluş çok şeker maaşallah

Ayy çok sevındım cnm, sağsağlim kucağına al inşallh, bızde 3 aylık olduk çok şukur

Canım ben öyleyim hayat kalitem etkiledi acillerde geziyorum, migren atakları yaşıyorum ilaç almaktan bebeğimi emziremşyorum, yarın nurolojlye randevu aldım, acaba sezeryandan mı oldu
Migren değil de yüksek tansiyon olabilir mi ölçtün mü hiç ?

Bebekken yaptıracaksanız 6 ayı geçirmeyin. Popodan fitille uyusturdular oglumu. 9 aylıkken. O kadar kötü oldu ki cocuk. Beni tanımadı seslere aşırı tepki verdi korktu çığlıklar attı. Narkozun etkisindeyken bebeği hareket ettirmemek gerekiyor onu anladım. Odada uyusturdular. 10 dk sonra 6 kat aşağıya asansörle götürürken kucağımızda kafayı yedi. Saatlerce agladı titredi şokta gibiydi. Aklı ermeden yaptırın derim

Doyduğundan emin olduktan sonra ver 3 kaşık. Hem su alıskanlıgı kazanır. 6 aydan sonra suya alışmaları zor oluyor bazılarında. Bir dr su verme dediyse başka dr a da sorun. Sudan zarar gelir mi hiç ? Bir bardak içirelim demiyoruz :) mideleri 90 cc sütü alıyor da 5cc de bizden olmasın mı

Maşallah. Bebek arabasındayken üstünü (acıkta kalan kısmı) müslinle de olsa kapatmayın tentenin aklınızda olsun. Geçen video gördüm. O şekilde 45derecelere çıkıyormus bebeğin yattığı yer. İyi tatiller

Kızlar kızımın idrarında sürekli pembelik görüyorum bebeğim susuzmu kalıyor sadece anne sütü alıyor bu durumu yaşayan oldumu
Bize de doktor susuz kaldıgından oluyor demişti. Ancak sonradan öğrendim yeterince doymayan çocukta da oluyormuş. Önce su verip gözlemle geçmezse mama dene bir defalık istersen tabi. Sürekli görüyorsan doktora bi git ama korkma yüzde 90 susuz diyecektir sen önlemini al hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…