2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Ben vermeye basladim valla 2 3 cay kasigindan birsey olmaz bence hava cok sicak terliyolar zaten birde ilk basta ağız iste vermezdim ama sapir supur icti ferahlasin biraz yavrucagim

kızlar iş görememezlik doğumdan 1 ay sonra yattı şimdi sgk yeninden para yatıracakmış 2 taksit şeklinde mi ödeme aldınız bir de doğum parası nereye yatıyor herkese verilen

Canım ben öyleyim hayat kalitem etkiledi acillerde geziyorum, migren atakları yaşıyorum ilaç almaktan bebeğimi emziremşyorum, yarın nurolojlye randevu aldım, acaba sezeryandan mı oldu

Ben doona kullanıyorum herkese göre değil ama ben inaılmaz memnunum asansör yok 3katlı evimiz kucağıma alıp direk arabaya oto koltuğu gibi koyuyorum hayatımı kurtardı .
Evet canım baya konforlu ikinci ellerine baktım ama almışken uzun süre kullanalım istiyorum. Doona kısa süreli olduğı için onu şimdilik rafa kaldırdım

anne sütü verenler de mi su veriyor? bir de sizce kabızlığa da faydası olur mu ya. kabızlıktan
Daha bugün doktorum mama da alsa asla su verme dedi istedikçe emzir dedi fazla terledikleri için su ihtiyacını memeden karşılarmış kabızlık kaka yapamama 4-5 günde kaka yapma içinde günde 2-3 kere zeytinyağı bir çay kaşığı verebilirsin dedi tabi hakikisini bulmak almak lazım

zeytinyağında çok kararsızdım evet ona uygun zeytinyağı bakayım asit oranı vs çok önemliymiş, çok teşekkür ederim.
midesini boş yere suyla doldurmak istemiyorum evet çay kaşığı kadar olsa da zaten anca kayısı kadar mideleri avuç içi kadar. onun yerine anne sütü daha iyi geliyor bana

kızlar biz yarın akşam Alanya'ya yola çıkıyoruz kısmetse.
Atilla'ya UV korumalı şapka aldım. Hem gözlerini bir nebze korur hem de ensesine, kafasını vs. UV korumalı olması çok iyi+en küçük bedeni bebişlerimize uygun.

Buarada gölgede dahi olsa denizden, havuzdan camlardan vs yansıyan güneş ışığı bebeklerimizin kornealarına çok zarar veriyor, henüz çok hassas gözleri akılınızda olsun, yüzünü ters yöne çevirin.

Aslında Decathlondan başka şapka beğenmiştim ama en küçüğü bile çok büyük.
Bunu şiddetle öneririm;

oğluşumun fotosunu da ekleyeyim :)

Son düzenleme:
Canım ben öyleyim hayat kalitem etkiledi acillerde geziyorum, migren atakları yaşıyorum ilaç almaktan bebeğimi emziremşyorum, yarın nurolojlye randevu aldım, acaba sezeryandan mı oldu
Beyin cerrahisine gittim 28 hazirana mr randevusu verdi bakalım ne dicek gercekten cok zor sanada cok grcmis olsun canım

Beyin cerrahisine gittim 28 hazirana mr randevusu verdi bakalım ne dicek gercekten cok zor sanada cok grcmis olsun can
Kızlar sunnet olduuu oglusum
Yaaa masallah kuzum rabbim uzun sagliklı ömurler verasin hayırlı olsun

Kızlar kızımın idrarında sürekli pembelik görüyorum bebeğim susuzmu kalıyor sadece anne sütü alıyor bu durumu yaşayan oldumu

canım iyi tatiller biz de bayramdan sonra alanyaya gideceğiz :) denize sokacak mısın krem kullanacak mısın

canım iyi tatiller biz de bayramdan sonra alanyaya gideceğiz :) denize sokacak mısın krem kullanacak mısın

çok teşekkür ederim, size de şimdiden iyi tatiller :)
aslında 6 ay altına çok önerilmiyor. ancak alanya yanıyor cayır cayır. Dr um da güneş kremi kullanmam gerektiğini belirtti.
çocuk Allah göstermesin yapacağına (rüzgarla da gölgede yanarlar en korktuğum) İncia güneş kremi ve sinek kovucu aldım.
2 saatte bir yenileyeceğim kremi.
denize akşam 5-6 gibi biraz sokmayı düşünüyorum, tuzlu su iyidir. Ama tabi çok kısa kucağımda:)

Incia ve Siveno aynı firma olarak aslında, sadece kullanıcı yorumlarına ve kıvamına göre ben Incia seçtim. %100 doğal içerikleri.
Ben bu tarz ürünleri araştırırken googleın yapay zekasını "gemini"ye danışıyorum.

iki ürün kıyaslattım, içeriklerini sordum, yan etkiler, kullanıcı yorumları vs hepsini döktü bana:)

gemini yapay zekayı da çok öneririm:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…