2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Kızlar yazamadım, ya atlas asla uyumuyor sabah sekizden beri yatağa koyıyoeum hemen uyanıyor. Kucağımda sabahtan beri. Niye uyumuyor anlamıyorum. Hayır doymuyor desem ağlamıyor, açlık ağlaması yok.

kızlar normalde sütüm cok azalmıstı bebeğim meme reddi yapıyordu suan alıyor memeş ama baya azaldı sütüm Sağımda gördüğüm emmeye basladı sağımı bıraktım sadece emdiriyorum ama ne kadar içtiğinin bilmiyorum memeyi emmeye devam edıyorsa süt cekıyomudur sizce yanş süt olmazsa kızar veya bırakır mı yoksa emzik olarak mı kullanıyor sizce

Canım onu sen yutkudugundan anlayacaksin, sağımla çıkan sütle bebeğin emdiği aynı değil, hemşire bana demişti ki sağımda mesela 60 çıktı bebek bunun iki katını çeker,

Canım onu sen yutkudugundan anlayacaksin, sağımla çıkan sütle bebeğin emdiği aynı değil, hemşire bana demişti ki sağımda mesela 60 çıktı bebek bunun iki katını çeker,
Yutkunuyor içmiyor değil ama mamaya kaltıgı gibide kapmıyor emın olamıyorum amacım suan eme eme coğaltırmak sağarak biberonla vermektense olanı emzireeek vermek istiyorum hiç yoksa suan emiyor ya inşallah sütümde çoğalır

İnşallah canım emzir sonrasında bak huzurlu mu birde emzirdikten sonra çişli bez takibi yap, şimdimdir bez bir yumurta ağırlığında olmalıymış 5,6 tane böyle bez oluyor doyduğunu anlamına gelirmiş. Bez çok doluysa 2 bez sayılacak mesela

Oha çok şaşırdım

Kız nasıl dayanılır

Çok şaşırdım kuzum. Ayak altından sürmek de mi tehlikeli
Evet kuzum içeriğinde olan bı madde mi ne bişey varmış o da zehirliyormus işte, yani şöyle bisey var kimi bebekte yapmıyor ama almaya değecek bir risk değil bence. Doktor belki bazı bebeklere çok yoğun kullanıldığında zarar verir ama belki de bir damlası bile zehirleyebilir diyor

Kıyamayıp ardında mama verıyorum doysun dıye

Süresine göre anlaşılır bir de emdikten sonra rahatlıyorsa sütün yetiyor demektir 10 dakika civarı emiyorsa yeter, süt yetmese hiç ağlamamadan durur mu

Kızlar yazamadım, ya atlas asla uyumuyor sabah sekizden beri yatağa koyıyoeum hemen uyanıyor. Kucağımda sabahtan beri. Niye uyumuyor anlamıyorum. Hayır doymuyor desem ağlamıyor, açlık ağlaması yok.
canım güncelleme geliyor bunlara benimki de hiç uyumadı o kadar gerildim ki çok yoruldum o uyusa ben de uyuycam dinlenicem biraz hiç dinlenemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…