2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Akışkan kuzum, evet yapıyordum sonra bırakmıştım alışmasın nefes sıkıntısı olmadığı sürece yapmayayım diye. Şimdi serum suyunu buzdolabına koy dedi 4 saatte bir 5ml nebülizatör ile buhar olarak ver 12 saatte bir de ilaçlı olarak ver dedi. İyi geldi buhar 12de yaptım uyudu sonraki 4te onu bekliyorum şimdi

Bizim de öyle şu an buharla rahatladı ama uykusunda da horlama gibi sesler çıkarıyor arada. Uyuyamıyorum resmen
Geçmiş olsun canım ama sen de uyu bak 1 saat daha var dinlen sırtın iyileşsin uyumayı ihmal etmememiz gerekiyor yine bebekler için

Yapmaz olur mu onu da yapıyo zaten ama eşim at gözlüğü takmış insanlardan değil çok şükür

Kendi çocuğunda ateş olarken nasıl bir duyğu onuda dün gördüm eşim kadar rahat kabul edemedim oğluşum çok değişmişti onu öyle görmek beni bitiriyordu şimdi çok şükür yok İn şa Allah bir daha olmaz

Dün modum çok düşüktü
Ara ara benimde öyle oluyor hepimize oluyor, öyle olduğunda bana iyi gelen genelde kek pasta yapıp çocuklarla bir çay içmek hatta duvara çentik mi atsam diyorum sayılı gün çabuk geçer inşaallah bugün daha güzel bir gün olur canım

Saol kuzumm Allah razı olsun hahah tabii kizz mutlu olmaz mı erkegin kalbine giden yol annesinden geçiyor bizde hep bu kadar on numara beş yıldız değildik ben evliliğimin ilk beş yılı lanet bir insandım bakma sonrada pamuk oldum o dönem benim adamda deliriyordu

Anladım kuzumm inşallah şifa olsun minigine hemen geçsin gribi

Kuzum yıpratma kendini ateşi de olacak hasta da olacak erkekler hep böyle soğuk kanlı olur sen tetikte olcan maalesef

Benim kayınvalide vol2 :) benim zaten mecburiyetim var bırakmak konusunda kimsem yok, benimkide diyor annesi işe gidecek benim oğlum bana kalacak, babaannesi onu parklara götürecek benim oğlum bana kalacak derken sanki tamamen veriyorum çocuğumu

benim de damla damla damla 10 cc çıkıyor her sağımda çocuğum 90 cc mama içiyor her seferinde kokusunu alsa yetere düştüm sen sağıyor musun meme olarak mı veriyorsun tatlımmm :)) sensiz buralar bomboştu kuzucum hoşgeldinn

Aslııııı nasıl uyuttun nasılllll benim ki dün gece bana kök söktürdü sarı oğlan ya,
Kuzum valla anlamadım bende şoktayım hala gözlerini fal taşı gibi açmıştı koynuma koydum mırın kırın etti bı baktım sızmış allahimm inşallah böyle devam eder inşallah bı kerelik değildir oyy kıyamam gizoş ahh sıpa annecigine neler yaptın totosunu ısır benim yerime

Aslı dün biri Atlası görmeye geldi hayran kaldı, çok güzel bir bebek uzun zamandır böyle bebek görmedim dedi, sonuna ama çok zayıf diye eklediiiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…