2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Tatlım içini rahatlatmak için yazıyorum.
İlk çocuğumu erken doğurdum için bağırsakları tam gelişmemişti ve kesinlikle kendi kendine kakasını yapamıyordu. Hergun aynı saatte zeytinyağı ve kulak temizleme çubuğu ile dediğin işlemi yaparak biz yaptiriyorduk.dusun her gün. Ama şuan 10 yaşında ve hiçbir sıkıntı yok

Bende öyleyim ben yıkamıyorum cesaret edemiyorum sürekli temizliyorum aspiratör ile ememiyor, acaba evlerini mi sıcak tutuyoruz bilemedim. Yarın doktora soracağım

Ay o zaman bir kez bir şey olmaz rahatladım ya ne bileyim internette yapmayın falan diyor tedirgin de oldum sağol kuzum

Doktor kabızlık için 5 gün boyunca her gün günde 3 kez 1 çay kaşığı zeytinyağı ver dedi. Bende mamaya katsam versem dedim o da olur ama direk versen daha iyi olur dedi. Direk versem yağı ya yutamazlarsa ciğere inerse ay Allah korusun

Anlattım canım. O şeridi baştan sona kadar tamamen mi açıyosuj

Gecen haftadan beri var hatta hastanede yatırdı doktor grip diye ama beyaz şeffaf akıntı var, balgamı sökse belkı kalmıcak bişi ama sökemıo kusmuyor

Kızlar göğsümde yangı ağrı batmalar var dayanamıyorum resmen ebe sağ dedi pompayla, sağıyorum ama geçmiyor sıcak duş aldım elimle masaj yaptım geçmiyor neyapmam lazım
Antibiyotik kullanman gerekiyor doktora gitmen lazım mastit olmuşsun sanırım

Teşekkür ederim bi deniyeyim

annem kardeşimde de uygulamıştı, biz de oğlum da uyguladık. Onun acı çekip kıvranmasımdansa hafif zeytinyağı ile popoya müdahale gayet makul ki evet hastane lavman yapıyor o da kötü, bebeğime yapmışlardı.
hiç korkmayın gayet normal, tabiki hergün yapmamak lazım o ayrı

kızlar buarada burun temizliğini nazal aspiratör ile yapamayanlara tavsiyem kesinlikle bu;

ben açıkçası bundan başka aspiratör kullanmıyorum, nazalı yaptım, tam çekemiyorum naparsam yapayım, peşine bunu taktığımda ne var ne yok geliyor. Bebeklerde en önemlisi burnu hep açık tutmak. Hiç korkmayın alın kullanın

Yaa tek kalınca insan bir rahatlıyor gerçekten. Benim ailem de benimleydi bana bir tembellik çökmüştü ama tek kalınca daha çabuk adapte oldum kendime göre düzen oluşturdum bir iyi gelmişti
benimde öyle başkaları her işini yapınca insan tembelleşiyor gerçekten. Herkesi gönderince aşırı rahatladım eski tempoma döndüm tek fark sürekli meme isteyen biri var

Kızlar göğsümde yangı ağrı batmalar var dayanamıyorum resmen ebe sağ dedi pompayla, sağıyorum ama geçmiyor sıcak duş aldım elimle masaj yaptım geçmiyor neyapmam lazım
benimde böyle, duşa girince göğüslerime değemiyorum ucları cok fena yanıyor. Emiyor da kızım, yine de geçmiyor ağrısı.

Gecen haftadan beri var hatta hastanede yatırdı doktor grip diye ama beyaz şeffaf akıntı var, balgamı sökse belkı kalmıcak bişi ama sökemıo kusmuyor
Geçmiş olsun canım ya beyaz şeffaf akıntı aspiratöre çekince bizde de var ama temizleyince geçiyor rahatsız etmiyor temizlenince peki doktor ne diyor hastanede yattıktan sonra

Teşekkür ederim

Cnm inş alışkanlık yapmaz ama bn buraya yazmıştım geçen günlerde kulak çubuğuna bnde zeytınyağı sürdüm o sekılde yaptı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…