2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Ama yanındayım uyumuyorum burnunu kapatmasa da mı tehlikeli
Yok gece fikrinden vazgeçtim zaten çünkü yüzünü dayadı durdu öyle. Gerçi bekledim nefes alıp veriyordu sonra rahatsız olup kafasını normal yine yan çevirdi ama yine de gerek yok risk almaya
Karınları ağrıdığı için iyi geliyor sanırım canım
Gündüz yatırdığım oluyor,eşim keşfetti onu da , o öyle uyutuyor ama gece nooo çok tehlikeli
Yok kız geceden vazgeçtim zaten olacak iş değil
Gündüz vakti de mi yüzüstü yatımıyım ? Biz de aşımızı olduk birkaç dakika ağladı ateş belki olabilir dedi benim sağlık ocağı

Benimki de ateş yapmaz dedi bugün olduk. Yapar mı yoksa kız benim ateş düşürücüm vs yok hiç, alayım yapıyorsa

Başında bekleyeceksen olur tabii
Küçük oğlum çok severdi yüz üstü yatmayı, öyle yatar derin uykuya geçtiğinde ya çevirirdim

Ayy iyi dayanıyorsun kv ne. Valla ne kadar emeği olursa olsun ben asla o kadar müdahaleye izin vermezdim herhalde. Ben göbeği düşene kadar yıkamamayı duydum da 40ı çıkana kadar yaptırmamayı ilk kez duyuyorum. Ben bebeğimi göbek bağı düşmediği zamanlar bile hep yıkadım, hala da her gün yıkıyorum valla çocuk resmen rahatlıyor görüyorum. Ağlarken suyu dökünce karnına bacaklarına ay hemen susuyor pamuk gibi yumuşuyor kızçem. Tırnağını da törpü makinesi aldım uzamasına hiç izin vermiyorum her gün şöyle bir törpüyle üzerinden geçiyorum oh mis

Olabilir canım , yüz üstü önerilmeme sebebi boyunlarını sabit tutamayıp burnunu kapatıp nefessiz kalmaları canım o yüzden tehlikeli

Kızlar ilk ay aşısına gidicez bugün yaptıranlar neler yaşadı ateş vs oldu mu hazırlıklı olayım
İlk ay sarılık aşısı bir şey olmuyor canım sağlık ocağı ebe bile demişti en normal aşı diye
Bizim şimdi perşembe günü 3 tane 2. Ay aşımız olacak ateş çıkacak diye düşünüyorum verem aşısı sıkıntılı dedi ebe inşallah sakin atlatırız

Ben yüzüstü yatmayı sadece yanındayken yapıyorum hem egzersiz için boynu güçlensin diye hem de masaj için ama uyku için değil canım. Uyku için bence tehlikeli olabilir

Bacaktan yapıyorlar canım biz bugün sabah olduk

benimki 9 gün boyunca uyanık olduğu için mecburen kalktı ama bugün iş var diye dün gece erkenden uyudu çocuğun ağlamasını bike duymadı wkdşwğwlflv bundan sonra yalnızım galiba...

Reactions: The
Hayir gobegi dustugunde yikadik. Ama çocuk üşür diye yikamayalim diyor. O mesele degil çünkü haber vermeden yikiyorum kendim. Evet rahatliyor. Bende dedim zten her gun yag krem suruyoruz çocuk ne haldedir dedim yok uşur diyor sen oyle yaparsan bende boyle yaparim dedim yikiyorum. Işte o tirnak mesele çocuk yüzünü çizim çizim yapti zaten bu gun bir sey dememek için zor tuttum kendimi. Bende dinlemek istemiyorum ama eşim anneci nefret ettim kadından resmen. Aslinda benim dedigim seyi iste sık yikamak lazim falani başkasi derse ona inanir yikayalim derdi. Gerçekten benden başkasina kendini kullandirtiyor bir bana kullandirmiyor kendini.
Bide çarşamba annemlere gidicem burda adettir 40 çiktiktan sonra annelere gidilir. Şimdi dogum yaptigimdan beri hiç gitmedim. Bir 4 5 gün gidicegm. Şimdiden kaynimin kp min agzindan konusuyor bebegi de goturecekmi. Yada kac gun kalacaklar. Bebegi gormeye gideriz. Kendince çok kalma demek istiyorda diyemiyor.
Bide geçen gün Dr burnuna ve gözune damla verdi. Sen Dr inanip kullaniyorsun diyor. Napalim çocuk nefessizmi kalsin dedim. Offf çok doluyum. Bir an önce ayri eve çiksak.

Ay kızlar bugün 20 günlük olduk, eşim işe başladı kv evine döndü kızımla baş başa kalabildik sonunda. Kv zaten geceleri kalmıyordu birkaç gündür, şimdi hiç gelmez artık aşırı rahatladım. Evde insan görmekten midem bulanıyordu Yardımı çok oldu evet ama evin içine etti valla akxksiaşxlcl temizlik bekliyor beni

birlikte mi yaşıyorsunuz?

Kızlar göğsümde yangı ağrı batmalar var dayanamıyorum resmen ebe sağ dedi pompayla, sağıyorum ama geçmiyor sıcak duş aldım elimle masaj yaptım geçmiyor neyapmam lazım

Ay kuzum kolay gelsin ne diyeyim çok zor insan yaşamadan bilemezmiş ama bana okurken daral geldiyse seni düşünemiyorum. Beraber mi yaşıyorsunuz yoksa sadece 40 ı çıkana kadar mı beraber kalıyorsunuz

Yaa tek kalınca insan bir rahatlıyor gerçekten. Benim ailem de benimleydi bana bir tembellik çökmüştü ama tek kalınca daha çabuk adapte oldum kendime göre düzen oluşturdum bir iyi gelmişti

Canım bende Prima kullanıyorum ama kaka taşıyor. Yanlış mı bağlıyorum diye düşünüyorum artık. Bel kısmını içeri doğru kıvırıyor musun?

Senin bebiş kaç günlük oldu canım
Bugün 53 olduk canım

Canım benim kız çok ağladığı için ben sadece kıyafet giydirip hızlıca beyaz battaniye üzerinde resmini çektim sonra programdan yazı yazdım
Aaayynııııı bebeklerimiz de aynı olunca tabi bu arada programın ismini söylesene kuzum . Benimki de battaniye üstünde kuru kuru çekildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…