2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Onu ben gecen hafta yaptırdım canım aylık kontrole götürdüm doktora kalçaya da bakıldı çok şükür temiz çıktı. Ay cidden kol mu bacak mı bu aşı kız sen oğlundan hatırlamıyor musun 🤣🤣 valla devlet aşısı sonuçta bu yapılacak aşı sağlık ocağında ücretsiz bence hastaneler de temin ediyordur ya ücretli değildir gibi geldi ama ne gerek var git sağlık ocağında yaptır işte 🤣🤣
Hahah kız dedim ya sana benim oğlanı leylekler getirdi 😂😂 hafıza kaybı yaşıyorum resmen 😂 zaten kontrole ve ultrasona gidicez ya özele gitmisken onuda yapsalar iyi olur bidaha sağlık ocağında ugrasmayayim çocuğu giydir çıkar ağlıyor bide car car zor oluyor😅

Hahah kız dedim ya sana benim oğlanı leylekler getirdi 😂😂 hafıza kaybı yaşıyorum resmen 😂 zaten kontrole ve ultrasona gidicez ya özele gitmisken onuda yapsalar iyi olur bidaha sağlık ocağında ugrasmayayim çocuğu giydir çıkar ağlıyor bide car car zor oluyor😅
He o zaman ücreti yoksa ne diye ugrascan doğru o zaman inşallah ücreti yoktur diyim 🤣 gerçekten Aslı oğlunu leylekler getirmiş başka açıklaması olamaz bunun 🤣🤣

He o zaman ücreti yoksa ne diye ugrascan doğru o zaman inşallah ücreti yoktur diyim 🤣 gerçekten Aslı oğlunu leylekler getirmiş başka açıklaması olamaz bunun 🤣🤣
Artık onda ne yasadiysam beynim herşeyi silmiş hahah 😂😂 kocam bey bı gram yardım etmemişti oğlumda hatta gecenlerde itiraf etti ben keremin çocuğum olduğunu 6 aylıkken anladım diyor 😂😂 alyada da gık ses duysun gelip alıyor sen uyu diyor iki adam arasında dağlar kadar fark var 😂 ayy inşallah ücretsizdir kuzum 😅

Artık onda ne yasadiysam beynim herşeyi silmiş hahah 😂😂 kocam bey bı gram yardım etmemişti oğlumda hatta gecenlerde itiraf etti ben keremin çocuğum olduğunu 6 aylıkken anladım diyor 😂😂 alyada da gık ses duysun gelip alıyor sen uyu diyor iki adam arasında dağlar kadar fark var 😂 ayy inşallah ücretsizdir kuzum 😅
Olsun en azından ikinci çocukta baba olduğunu hemen anlamış dicem de saçma olacak zaten adam babaydı hshshs benim de kafa gitti iyice

Kızlar mercanın sabah gözleri çapaklanmıştı uyandıgında. Açamıyordu, ılık bezle suyla sildim, geçti acaba neden oldu? Gece üşüyormu acaba, bu yuzden olabılır mi?

Bugun 3-4 saatliğine arkadasıma kahve içmeye gittüm, sardım battaniyeye mercanı 😋aldım kucağıma.
İyi geldi walla ordada uslu durdu uyudu meaaşallh🧿
Kuzum aslandada oldu parmagini gozune çok götürüyor ondan olmuştu. 1 damla anne sütü damlattim hicbirsey kalmadı

Kız koynumda benimki de öyle ama ben üstüme uyuyamam kendime güvenmiyorum düşer diye 🤣 ama gece yüz üstü yatırsam tehlikeli olur mu acaba diye düşünüyorum uyanık olduğum için yatırdım yüz üstü yine
Yüzüstü yatırma daha çok erken çok tehlikeli, belki kız çıksın diye yatırırsın birkaç dakika ama ben sadece kucağımda yüzüstü yapıyorum onun dışında bir 2 dakika yatagin üstüne yüzüstü egzersiz olsun diye koyuyorum o kadar yüzüstü yatırıp bırakmaya hiç cesaret edemem Allah korusun

Kız koynumda benimki de öyle ama ben üstüme uyuyamam kendime güvenmiyorum düşer diye 🤣 ama gece yüz üstü yatırsam tehlikeli olur mu acaba diye düşünüyorum uyanık olduğum için yatırdım yüz üstü yine
Hayir canim risk alma. Gündüz gözünün önünde yap çünku burnu kapanabilir. Hem gece rahat edemezsn ikide bir bakicaksn.

Of bu kv leri toplayıp bi kazanın içinde yakıcam hepsini tutamıyorlar çenelerini bi türlü
Demi bide biz birlikte yasiyoruz. Her vakit buldukca odamizda. Yani nerdeyse 40 gun olucaz düşün üşür diye sadece 1 kere banyo yaptirdi. Ama ben habersiz yaptirdim geçen gün. Gercekten çok emegi olmasa bi git diyecemde. Eski kafali insan iste yaşli kendisi. Düşün daha tirnagini kestirmedi. Eşim bu gün kesicem dedi ama hayir kesmemelisn daha diyor. Gerci onu dinlersek 2 yaşina kadar kesmemeliyiz 🤣 gerçekten bir gün patlicamda o olacak. Ay anlatsam agzin açik kalir daha neler neler. Kp bile kapiyi calmadan tak giriyor kv zaten calmiyorda . Düşün kapiyi kilitleyip emziriyorum. Offfff saygisizlik yapmamak için kendimi zorluyorum. Inan bebegim zorlamiyor beni beunlarin zorladigi gibi.

canım bence hemen hemen aynıdır hepsi marka isim değişiyor ama bizim ülkemizde bize pahalı yoksa aradaki farklar onlar için subway parası resmen senin kızlarda gaz problemi de olmayabilir o yüzden illa comforta ihtiyacınız da bulunmayabilir yarasın kızlara yeni mamaları ❤️
İçerikleri aynı canım tek fark protein miktarının bir tık fazla olması o bile açlık süreçlerini fark ettirdi o bile yeter bana doğru 💝

Ben yanındayken gözümün önünde yüz üstü yatırıyorum çünkü bir kızım yüz üstü koyduğum gibi uykuya hemen dalıyor ve dokunmasam 5-6 saat öyle uyur açlığa da uyanmıyor öyle yatarken ama ben gece ben uyuyacağım zaman geri sırt üstü yatırıyorum ama yanımda gözümün önünde gün içinde öğlen uykusuna yüz üstü yatırıyorum

Kızlar bebeklerinizi yüz üstü yatırıyor musunuz? Dün bi yatırayım dedim yanken ve sırt ustuyken gazı gelince kasılıp ağlıyordu yüz üstü yatırdım debelniyo yine azıcık mıyıldıyo uyumaya devam ediyor. Şimdi de öyle yaptım iki saniye ağlayıp uyumaya devam ediyor sanırım yüz üstü yatmak iyi geliyo
Gündüz yatırdığım oluyor,eşim keşfetti onu da , o öyle uyutuyor 😂 ama gece nooo çok tehlikeli

Kızlar ilk ay aşısına gidicez bugün yaptıranlar neler yaşadı ateş vs oldu mu hazırlıklı olayım
Bizde bugün yaptık aşımızı benimki yaygaracı olduğu için ortalığı ayağa kaldırdı 😂 kıyamam çok canı yandı herhalde baya ağladı, eve geldik uyuyor uzun zamandır, bacaktan yapıldı, ateş huysuzluk yapmaz dedi, 2.ay aşısı biraz daha zorlu🥴
Kuzum ben gece bazen yüz üstü koynumda uyutuyorum top gibi yapıyor kendini totosunu bacaklarını çekiyor öyle hoşuma gidiyor ki 😂
Anne karnında hep öyleler ya dünyada rahat ediyorlar o pozisyonda benimki de top gibi yapıyor kendini 🥰
Yüz üstü yatırmak için erken daha, bence yatırma şimdi,
Sen birde 3.de gör 😂
Benim eşim her saat başı kalkıyor şaka gibi, 2 saati dolunca hadi kalk emzir diyor 😂

Gece eşi kalkıp bebek uyutanlar, çok şanslısınız ya 🥲😂 benim eşim gece mecburen diğer oğlumla ilgileniyor. Çoğu zaman kalkıp bizim yatağa geliyor oğlum, o da oğlanı alıp onun odasında uyutuyor tekrar falan🥲 ben sabaha kadar bebekle tek kalıyorum ve haliyle uyusa da uyumasa da tekim yani🥲

X