2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Canım sıfır kol Zıbın nereden bulurum ben aradım bulamadım bir aylık için

ben hastanede bile ne eldiven ne şapka taktım eldiven kesinlikle deniyor şapkada belki ilk hafta büyüdüler artık bence de bebekler serinlik severmiş sıcaklama onlarda huzursuzluk yaparmış daha çok ağlamasına neden olurmuş

Kusma güncellemesi yeni geldi benim oğlana inşallah öyledir süt boşa gidiyor endişesi oluyor kusunca bide iki gecedir çok yorgunum süt azaldı sanki kusunca tekrar emmek istiyor yetmezse diye korkuyorum

Yün yelek giydirdigimde huylaniyor onu anlıyorum giydirmiyorum o yüzden kafası soğuk geliyor doğduğundan beri takıyorum bende arada çıkartıyorum ama nadir saçları çok gür değil kendini isitamaz korkusu

Kızlar regl olmuştum bugün tam 12.günüm ve hala bitmedi. Pek bitecek gibi de görünmüyor kırmızı kırmızı geliyor. Normal mi ya

Aynen canım bende hastanede bile takmadım,. Kv taktı ben çıkardım. Şapkada kafasının terlemesine neden oluyor. Evet canım bende serin tutuyorum ve hemşire bana dedi ki 25 derece evde tek zıbınla kalsın. Arkadaşım doğum yaptı iki aylık bebeği tek zıbınla tutuyor bebeği.

Cybex aldım öyle ağır ki, şimdi dooana alacağım bir tane, en azında kendim çıkarabileyim kuzu ağır araba hiç kullanışlı değil

Yaaa bu anlattıklarını birebir yaşıyoruz kuzum ya ama daha 41. Gündeyiz benim kız erken mi atağını yaşıyor ne yapıyor ağlama krizleri uyku sorunları ay ay huni takıp gezicem bende az kaldı
Kuzum senin minnoş 5. Hafta atağında olabilir internetten belirtilerine bak bi istersen her atak haftası bebeklerde yeni bir adaptasyon uyum süreciymiş aslında

Ekstra alacaksın anladım kuzum o zaman mantıklı ben elindekini satıp alacaksın sandım

Kızlar ben sma comfortu değiştirdim. Aslında çok memnunum belki ilerde yine döner mitim bilmiyorum ama artı benimkileri doyurmamaya başladı. Yani ben 90 yapıyorum onlar 60 içiyor 1 saate acıkıyorlar yine bi 30 yapıyorum ama düzenleri şaşıyor falan bi değiştiler mamaya karşı 8. Hafta atağına girdiğimizden beri yarım yamalak içiyorlar bırakıyorlar falan bir de comfort 400 gr 400 tl pahalı gelmeye başları iki bebek. Marka değiştirmeden yine sma optiproya geçtim en azından markette bile kolayca bulunuyor ve 800 gr 357 tl ye aldım şaka gibi baya büyük bir kutu şok oldum 2 gündür optipro deniyorum kusma olmadı hep 90 cc içiyorlar 3.5 saate açlık bekleme süreleri çıktı demek ki protein açısından onları besliyor dayanabiliyorlar comfort hafif gelmeye başladı sanki benimkilere su gibi gelmeye başlamıştı. Optipro ekstra gaz yapmadı hala aynı şekildeler gaz konusunda bir değişiklik olmadı artma azalma yok her zamanki halleri kendileri ıkınıp çıkarıyor kaka konusunu daha gözlemleyemedim dün akşam başladım mamaya bizimkiler 2-3 günde bir yapıyordu comfortta bakalım Opti de nasıl olacak ama ayrıca kakaları var rahatsız canları acıyor gibi bir durum yok şuan için iyi geldi Opti bize memnun kaldım bakalım inşallah severler maliyet açısından bulma kolaylığı açısından iyi olur. Opti bir de beyin gelişimi açısından içinde dha varmış ve protein mineral açısından değerleri daha yüksek o yüzden marka değiştirmedim hala anne sütüne yakın bir marka olduğunu düşünüyorum sma nın

Serum fizyolojik damlatıp temizliyorum
Bende korkuyorum yıkamayi . Internette senin dedigin gibide yapiyorlarmiş. Sen nasil yapiyorsn normal serum suyunu alıp neyle damlatiyorsun. Yoksa hazir satilanlarımı Var. acaba normal serum suyunu alipda damlatsam olurmu. Bide nasil oluyor. Sùmuk çikiša dogru geliyormu zamanla yoksa sadece hiriltiyimi geçiriyor. Birde günde kaç kere kullaniyorsn. Bana Dr bir damla verdi 5 gun kullqnacaksn dedi bu gun 4 ci gun hic bir degisiklik yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…