2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Kuzum direk sendeki stresi anlıyorlar ya çok şükür bişey olmamış benimde başıma benzer bişey gelmişti oğlum daha 10 günlük eşim yanında oturup antep fıstığı yiyor beş dk tuvalete girdim eşim nasil bağırıyor aslı çabuk gel keremin gözü kanıyor çıktım hemen çocuğun gözünden şıpır şıpır ağlar gibi su akıyor gözünün beyazinda kocaman bir kan gibi bişey oturmuş sonra bı baktım eşim Antep fisitigi yemiş hemen anladım, sen o iç kabuğunu çocuğun gözüne düşür Allah'tan elimle hemen çıkardım bende çok korkmuştum ama bişey olmadı çok şükür. Sizinde çok şükür bişey olmamış insan vicdan azabı çekiyor çok kötü hissediyorsun 😥
Ay canım seninki de büyük korku çok şükür bir şey olmamış Allah korumuş 🙏🏻🙁 evet insan kötü hissediyor kendini suçluyor ama bugün sakinledim çok şükür aslında soğuk kanlı mı kalmalıyız öyle anlarda ama ne kadar mümkün bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

Teyzeler biz parka ciktikkkk 😍😍

Eklentiler

• 17130073795632286771921692822447.jpg
    17130073795632286771921692822447.jpg
    187,1 KB · Görüntüleme: 96
Ay şu her hareket sonuna pırt yazman çok güldürdü beni ne güzel anlatmışsın gözümde canlandı resmen olay betimleme dediğin budur 😍🤣
Hahaha 🤣 benim kız her yapmama pırt yapıyor sanki sınırsız gazı var anlamadım ki 😅annem dün geldi bu her hareket sonunda pırt yaptıkça şoka girdi, barut gibi aynı diyor😂

Kaç gunluksunuz canım, taneyi bulamamış tozunu yapıyorum ben kaynamış suda demlemevgibi
Canım bugün 51 günlük olduk. Ölçüleri ne olmalı acaba

Bunu okurken şuan plates topunda kızı zıplatıyorum 😂😂 alissada umrumda değil yeterki ağlamasın diyorum o raddeye geldim anlattığım bire bir Alya kesinlikle normal bı şekilde durmaz sallanmadigi sürece hep agliyor hatta bazen sallanırken bile ağlıyor 😂😂
Biz s..çtık ben sana diyim 🫠

kızlar merhaba, size kafama takılan bir şey soracağım.
ben artık dışarı çıkmak, gezmek istiyorum. Ancak 2 saatte 1 emzirmem lazım. İst da zaten bir yere varmak 1 saat en az.
Sağsam hem Atillayı emzirmek hem de ek 1 öğün süt için okdr cc nasıl çıkaracağım kafam karıştı.
Sizler nasıl yapıyorsunuz?

Ne marka emzık verıyorsun cnm
Cnm bugun bebeğim 41 günlük gttım aventin emziğini aldım e bebekten
Vedrdim tuttu, arada öğürüyo gbi yapıp atıyo ama alıştırıcam kararlıyım okdar para verdım😂 sadece uykuda ve kriz anında verırım dıye düşünüyorum. Şuan emzikle uyuyor😁 inşallah biraz faydası olur cunku son 1 haftadır huyu değişti. Emzirip yatagına koydugum an uyanıyor ve kucakta uyuyor, göğüste uyumak istıyor. Kucağa alıştı iyice🫤

kızlar daha 40ım çıkmadan regl oldum normal mi :KK43:( baya da var kanamam tansiyonum etkiler mi bugün 18leri gördüm en düşük 14 oldu :KK43:
Cnm ben regl olmadım ama 1 gün yogun kanamam gelmişti yazmıstım hatta buraya aradan 10 gun geçti yeniden 1 günlük kanama geldi🙄 1 gün sürüyor btıyor, regl degık bu ama çok entreasan

Kız yazmayı unuttum maalesef bakkal emziğini de tutmadı ve benim emzik hikayem sona erdi 🤣
Aventi ara ara dene canım, belki tutar kısa kısa tutup sonra daha uzun emiyor
Ama bizimki şöyle mesela canı istemezse asla almıyor, çok ağlamadan vermeliyim emziği yoksa almıyor

Teyzeler biz parka ciktikkkk 😍😍
Oyyyy tospikkkk😍😍🌺🩷
Daha biz Biyere çıkamadık, kocam 9 gün evde üstelik, nie böyle oldum ben yaa, yemiyor biyere gtmek🫤 bugun dedim ki emirgan lalelere gıdelım, trafikten asla arabayı çıkarmaz zaten. 🙄 İstanbulda tatilde biyere gtmk işkence. Heryer tıklım tıklım

kızlar merhaba, size kafama takılan bir şey soracağım.
ben artık dışarı çıkmak, gezmek istiyorum. Ancak 2 saatte 1 emzirmem lazım. İst da zaten bir yere varmak 1 saat en az.
Sağsam hem Atillayı emzirmek hem de ek 1 öğün süt için okdr cc nasıl çıkaracağım kafam karıştı.
Sizler nasıl yapıyorsunuz?
İşte tamda bu yuzden evden dışarı çıkamıyorum 😂😂

Kızlar emzirme örtüsü ile heryerde emzirebilirsiniz ya ben ilk oglumda çok gezdim bu sefer 2 cocuk canıma okudugu için gezemedim bayramda ama Mayıs'ta annemlerin yanına giderim Antalya'ya bolbol gezeriz hayallerim bu yönde 😃

X