2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Hahaha makine de kv alerji programı mı var kız

çok haklısınız konuşacağım

Kız olsun 40 derece 600 ya da 800 devirden birinde yıka gitsin

Kuzum 10 dkdan bişey olmaz bende de yarım saatlik program yok min. 40 dk yikiyor hepimizin makinesi ayrı kafa

Tamamdır . Öncesinde de yarım saat boş çalıştırıyorum içine hiçbir şey koymadan doğrudur dimi ay bu hamilelik bende unutkanlığa sebep oldu fazlasıyla

kızlar kızımın kapı süsü geldi kocaman yakından o kadar güzel ki aynı zamanda ışıklı herkese tavsiye ederim
Çok güzelmiş cnm.
Bnde 2 saat önce başladım kapı süsü yapmaya, bakalım ortaya nasıl bısey çıkıcak, sadece keçeden yapıyorum. Yarın biter büyük ihtimalatıcam gruba da..

Bir tek benmi kapı süsü yapmıcamhastane kapısı için öyle bir saçma süs buldumki trendyoldahem dedim mevlitte dış kapısınada asarımçocuk odasına nedense etmek istemedim ya

Benim ev kira geldiğinde evin bütün çekmecelerine her deliğine yatak odası dolabının kullanilmayan yerindeki poşet içine yemek masasının açılan yerindeki çekmece çekyat altları aklına gelebilecek her yere bakar ben işteyken sonrada bana sorar o ne bu ne orayada mı baktın dedim en sonunda hee der bide ne varmış bakmışsa ne olmuş ben alıştım bunlara gerçekten başkası olsa delirirdi yerimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…