2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282

çok teşekkür ederim canım, ki ben de maskeliydim eşim de. evden de çıkmadım kimseyle görüşmedim kimseye de bulaşmasın diye. zaten iyileştim diye gittim. bugüne kadar da ne dese yaptım sormadım bile sebebini, şimdiye kadar 3 kere yazmamışımdır whatsapptan rahatsız etmemek için. yani onun açısından çok kolay bir hastayım.
neyse bakalım inşallah diğer doktorla enerjimiz tutar da bu saatten sonra yeni dr la devam etmek bakalım umarım iyi gelir

Haha alemsin kız serpo aşağıda olmasını sorun etmiyorum 35 36 da dönen hatta doğum günü dönen bebekler bile var dedi sizde takmayın yani
Döner bi şekilde yaa

Ben biraz daha uzun programda yıkamayı düşünüyorum canım. 600 devirde de baya sulu kalır sanki 800 falan yap istersen
Tamam canım teşekkürler

Kuzum ben 40 derece 40 dk 800 devir yikadim
40 dakikalık programım yok şaka gibi ya . Yaa yarım saat ya 1 buçuk saat kuzum

Aaa çok şaşırdım canım hamile halinle nasıl muamele görmüşsün. İnsanlıktan nasibini almamış, kesinlikle değiştirmelisin doktorunu.

Resmen aranan hasta modeliymişsin o kaybetmiş canım boşver sen hamişsin enerjinin tutmadığı biriyle devam etme içine sinsin inşallah öyle bir doktora da denk gelirsin

Bana hepsi aynı geldi çekmedi herhalde bilemedim ki neyse birdahakine daha düşük devirde yıkayayım
Ben 2. Part yıkarken kv 2 tane tulum almış 6 aylık işin garibi 6 aylıkken yaz ayına denk geliyor hesaplamadı aldı direk herhalde neyseee yıkadım diğerleri gibi kurutmaya attım koca 6 aylık tulumlar oldu bana yenidoğan 100 tane kıyafet yıkadım montlarını bile yıkadım çocukların küçülmedi kv aldıkları bir tek çekti şaka gibi hastane çantasına yedek takım olarak koydum giydiririm diye o derece küçüldüler

Aaa çok şaşırdım canım hamile halinle nasıl muamele görmüşsün. İnsanlıktan nasibini almamış, kesinlikle değiştirmelisin doktorunu.

valla biz de şaştık kaldık insanın da bazen basireti mi bağlanıyor ne o an bişey de diyemedik şaşkınlıktan. çıktıktan sonra jeton düştü, zaten canım da acıyordu anlayamadım ne olduğunu.
neyse son olsun inşallah

Hahaha yaaa resmen enerjisi geçmiş desene çok güldüm

Kızlar saglık ocagına gttim iğnemi yaptırmaya bu soğukta. Dün hareketleri az hissedıyorum demiştim ya. Kalp atışına bakabılırmıyız dedim. Aletleri varmış. 142 çıktı kalp atışı gayet iyi dedi.
Rahatlayıp bir ohh çektim ve sonra hamburger menü ve profiterol alıp eve geldım

Gerçekten bazen o an anlayamıyorsun sonra içine batıyor ben neden öyle tutuldum diye. Aman canım boşver artık olan olmuş inşallah bir daha böyle bir şey yaşamazsın inşallah yeni doktorunla da çok güzel uyum yakalarsınız. Çok geçmiş olsun

Şu kadar rahat olsam hiçbir derdim olmayacak afiyet olsun canım ben daha cesaret edemiyorum ama geçen halka tatlı yedim çok canım isteyince nasıl bir rahatlama geldi anlatamam

Şu kadar rahat olsam hiçbir derdim olmayacak afiyet olsun canım ben daha cesaret edemiyorum ama geçen halka tatlı yedim çok canım isteyince nasıl bir rahatlama geldi anlatamam
Walla arkadasları özendirmk gbı olmasın ama canım çok çekiyor. Fast food tatlı vs.. Dayanamıyorum yok arkdas ben dıyet faln yapamıcam

Kız alemsin koptum hamburger ve profiterol kısmına

Walla arkadasları özendirmk gbı olmasın ama canım çok çekiyor. Fast food tatlı vs.. Dayanamıyorum yok arkdas ben dıyet faln yapamıcam
Benim canım sağlıksız bir şey çekince annem elini ağzına sür göğsünü ovala diyor hahaja yemiş gibi olurmuşum ben de böyle kandırılıyorum işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…