2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Benimde öyle kuzum peki, nasıl çıkıyor dün benim 160 bile oldu. O kadar dikkat ediyorum sabah bir ölçtüm açlık 100 senin nasıl
Benimde öyle kuzum, tokluk dün 175 çıktı açlık 107, 105
Bazende 90 falan çıkıyor
Doktor stres yapıyorsan o da etkiler dedi ama, bende dikkat ediyorum, resmen aç yaşıyorum
İnşallah insülin lik olmayız

Zaten artık daha hızlı kilo alacaklar
Sağlıkla vaktinde gelsinler

Kuzum seninki maşallah tombişmiş doktor bana ne yersen ye bebek gelişeceği kadar gelişir dedi. Sağlıklı beslendiğin kendin için iyi olur dedi. bi de bizim kilo almayıp sağlıklı beslendiğimiz et balık ceviz yoğurt tarzı şeyler bebeğe kilo aldırdığı söylnenen şeyler . Nasıl denge kurucaz ki bebek de biz de kilo almayacaksak

Kuzum bizim hastanede fiyat sabitleme olmadığı için ben hasta yatistan öğrendim yeni yapıldı zam, senin doğum yapacagin hastane belli değil anladığım kadarıyla bence bı yer belirle artık hem ücretini ona göre hazirlarsin hem hastaneyi araştırsın gidip bakarsın falan ağırlaşınca zor olur

ben bir süre önce dr umla sorun yaşamıştım, ağlayarak çıkmıştım yanından, hadi dedim o gün sinirleri bozuktu heralde tek seferle yargılamayayım.
cumartesi gittim, öncesinde griptim, acile de gitmiştim 2 kere ciğerleri dinlendiler, inmemiş aşağı dediler ve antibiyotik verdiler.
neyse toparladım ama geçtiğimiz cuma koltukta uzanırken öksürdüm, öksürmemle kaburgamdan çat diye bir ses ve nefesimi kesen bir ağrı ile zar zor çığlık kıyamet hastaneye gittik.
tabi film vs çekemiyorlar, dediler ya çatlattım ya da kas spazmı. parol serum olarak verdiler ama ilk 3 gün ne çektim allah biliyor, hala canım çok acıyor ama o ilk 3 gün nefes almak bile işkenceydi. dr un da haberi vardı, hastayım diye ieker yüklemeye gidemedim.
cumartesi zar zor gittim belki bişey söyler, yönlendirir kaburga için diye. beni dinlemeden hemen odadan paketledi. neymiş salgın varmış etrafa saçıyormışım, halbuki ben grip falan değilim.
şeker yüklemesi ve kan tahlilillerini de yapmadı.
29. haftadayız, bu cuma 30a giriyoruz. bana 2 hafta sonra yaparız dedi.
bebek ise 3 hfta önde, 42 cm 1780 gr olmuş daha 29. haftada ama bakmadığı için neden böyle olduğunu bilmiyoruz. ben neden böyle bir sorum yaşadım vücudumda bir şey mi eksik onu da bilmiyorum.

özele gidiyorum hesapta...

artık karar verdim dr değiştirmeye, aynı hastanede kapı komşusu diğer dr a gideceğim bu cumartesi. ayıp olur diye değiştirmemiştim, artık umrumda değil

Canım şöyle bişey var bazı hastaneler fiyat sabitliyor. Ben yılbaşından önce sorduğumda gittiğim doktorun doğum ücreti 17 bin tl idi ben o zaman ödedim be sabitledim. Bence artık hangi hastane olduğuna karar ver belki ona göre sana da sabitleme şansı sunarlar daha da artmadan ki yılbaşı zammıyla baya artmıştır diye düşünüyorum

Cahil gördüler bunlara böyle zor bir gelin gelecekti göreceklerdi günlerini 10 burma bilezik istiyenler kıymetli oluyo hep gerçekten kötü davranan gelin el üstünde tutuluyo onu anladım
Kesinlikle canım bizde de öyle bende ay yok istemem gerek yok dediğim her şeyi kv ye sonradan istiyorum dediğimde bi garipsiyor en başta isteyeceksin her şeyi görecekler o zaman kim dişli fazla rahatlık batmış senin kv ye bence Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin iyi veya kötü fark etmez
Mesela ev eşinin ailesi olan kişiler genelde kv eve hop aramadan sormadan damlar gelir evin her şeyine karışır her odasına girer hiç sevmediğim şeyler evi kendi aldı diye saygı duymaz evde yaşayan çifte

Çok üzüldüm canım yaşadığın duruma çok çok geçmiş olsun o doktoru değiştir bencede artık sağından mı kalktı solundan mı yine de öyle davranmasını anlayamadım. İşin komiği covid olanlar maske takmadan tükürüklerini her yere hastanede saçıyor biz maske takıyoruz öcü gibi bakıyorlar sen yine de maskeni giderken tak kendi iyiliğin için başkalarından daha beter virüs kapmamış olursun

hay Allah ben çünkü organizasyon vs tutacağım bende sorayım bakayım ne diyecek
Sor mutlaka canım muhtemelen hastaneler artık güncel fiyatlarını belirlemiştir. Tekrar değişiklik olacak mı diye de sorarsın. Kafanda bir şey oluşur ona göre adım atarsın

Bence de cnm kesinlikle degstr smdi seni dinlemeye doğumda hiç senin yanında olmaz moral oalrak filn rahat olamaz insan öyle bir doktorun yanında başka bir doktor bul kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…