2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kız mike bakkalı biliyon mu hahaha onun evinde oturuyordum ben kiracıydik 🤣🤣

Bende zorla aldırdım söylene söylene hamile kaldığımdan beri söylüyorum 🤣🤣 almasaydi kavga çıkardı 😂 inşallah canım daha iyileri senin olsun
Biliyorum, ilkokulu belediyede okudum her gün önünden geçiyordum okula giderken😂
Neyse daha fazla anonimliğimi alma elimden 😂

Doktorun bir açıklama yaptımı bağırsak genişlemesi ile ilgili, nasıl birsüreç olacakmış
üst sınırda daha da genişler mi diye bakacaklar genişlemezse doğum sonrası ilk kakası falan önemli genişlerse ne olacak inan ben de bilmiyorunm

Kızlar ya bir de benim soldaki bebek dün akşam ters döndü resmen dönerken hissettim çocuğu dünden beri sırtı poposu resmen dışardan kubbeli görünüyor 😄🧿 işin komiği sağdaki bebek düz soldaki sırtını döndüğü için karnım çok garip duruyor. soldaki bebek çok sert zaten dokununca ve içeri vuruyor böbreğime doğru hissediyorum yani ayakları içerde bir yerde. eşimde korkuttu beni bir şey olur mu biri düz biri ters ne olacak dedim saçma saçma şeyler sorup kafamı bulandırma benim de derken bugün ben bu durumu kafaya taktım eşim yüzünden çocuklar hareket ediyor onda sorun yok çok şükür ama soldakinin duruşundan sağ tarafı göbeğim daha içerde kaldı ve dengesizlikten dolayı ya da psikolojik göbeğimin ortası acıyor bi gerginlik oluştu döndükten sonra garip nasıl anlatayım göbeğim şekli bi yamuldu biri düz biri ters, bir şey olmaz herhalde sırtını dönen yine önüne döner keyfi gelince diye düşünüyorum saçma bi soru ama eşim kafama taktırdı normalde gülerek karşıladım gece ama onun pimpiriği bana geçti 😄
Ayyy senin ikiz mi yerim onları bennn cinsiyetleri neee 🥹💖 dönme esnasında benimde yamuluyo üçgen duruyor senin ki beşgen bile durabilir sıkma canını hakdjsk

Biliyorum, ilkokulu belediyede okudum her gün önünden geçiyordum okula giderken😂
Neyse daha fazla anonimliğimi alma elimden 😂
Ay bende belediyede okudum hahaah Emine Türkoğluydu öğretmenim nasıl sevindim nasıl hahaha 😂

akgnss akgnss canım 2. Saatinde biberonlar tam bebeğe verilmeli kıvamda bileğime damlattım tam bebeğe vermedik uygun sıcaklıkta yani 2 saat çok rahat götürüyor hatta 2.30 saat bile zorlar ki bu biberon termos falan max seviye olur

Kızlar bu hafta elbisemle evde resim çektirmek istiyorum hiç resmim yok şimdi program arıyorum bulamıyorum resimlerin arkasına manzara istiyorum olsun mecbur bir tek öyle güzel ola bilir diye düşünüyorum🤭 ama doğal olsunda istiyorum🫡bildiğiniz bir program varmı?ara ara bulamıyorum🥴
Bence arkası düz beyaz olsun siz eşinle ön planda olun canım, ben daha çok beğeniyorum o şekilde biz de fotoğrafçıda öyle cektirecegiz🙈 örnek atayım dur

Eklentiler

• Screenshot_20240108-180417~2.png
    Screenshot_20240108-180417~2.png
    501,7 KB · Görüntüleme: 56
  • Screenshot_20240108-180714~2.png
    Screenshot_20240108-180714~2.png
    295 KB · Görüntüleme: 58
  • Screenshot_20240108-180741~2.png
    Screenshot_20240108-180741~2.png
    507,5 KB · Görüntüleme: 56
  • Screenshot_20240108-180755~2.png
    Screenshot_20240108-180755~2.png
    458,1 KB · Görüntüleme: 53
Bence arkası düz beyaz olsun siz eşinle ön planda olun canım, ben daha çok beğeniyorum o şekilde biz de fotoğrafçıda öyle cektirecegiz🙈 örnek atayım dur
Aiyyy ne güzel 🥰 ya foto çekimi için hala konuşmadım çünkü oturamıyorum bile artık kaburgalarıma batıyor nefes alamıyorum foto çekimi ne kadar sürüyor acaba 😟

X