2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Canım dualarımız adaşımıza benim de Çınar olacak hayırlısıyla kaçıncı haftadaydın şu anda doktor yakınen görmek istemiş bak erken çağırmış , önlem amaçlı başkabir şey söyledi mi , strese girme şu an kuzum

Cnm bnde özel gunleri sevmıyorum. O tarıhlerde olsun istemem. 8 mart mesela,
Ayy bakırköy c. Tesiye gıdesım vardı benim yaa onada gıdemedim kaldı, üst markete bile gidemıyorum artık
Kizz taa bakirkoye nasıl gidicen bende artık zor cikiyorum evden ramiyi bilirsin hep yokuş evimin önü de öyle merdivenleri çıkınca direk elim ayağım çekiliyor tansiyonum düşüyor

31 haftalık oldu bugün kilosu 1710gr normal sınırda önümüzdeki hafta kontrol var tekrar kafam allak bullak

31 haftalık oldu bugün kilosu 1710gr normal sınırda önümüzdeki hafta kontrol var tekrar kafam allak bullak
Canım Rabbim selamete çıkarsın, inşallah süreç iyi olsun

Benimde canım sıkkın şekerim doktorun söylediği değerden hep yüksek seyrediyor, diyete alışamadım, çok aç oluyorum, iyi hissetmiyorum

hissediyordum son bir haftadır keyifsiz gibi içeride çok hareket etmiyordu

Ben de çocukken orda oturuyordum Sen kimsin hdjdj
Kız mike bakkalı biliyon mu hahaha onun evinde oturuyordum ben kiracıydik
İyi iyi ben de doğum hediyesi bundan istiyorum demiştim güle güle tak, sıra bana olsun
Bende zorla aldırdım söylene söylene hamile kaldığımdan beri söylüyorum almasaydi kavga çıkardı inşallah canım daha iyileri senin olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…