2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Gebelikte sarımsaktan tiksindim🥴acaba gebelikten öncede devam edicekmi normalde severdim..Yok kuzum ya sebze kesinlikle yiyemem😩
Bazı şeylere tiksinince yenmiyor kuzum bende olmadı hiç ama annem bana hamileyken karpuzdan nefret etmiş çok zaman yiyememis şimdi yer ama öyle 😊 ama hiç yiyemiyorum kötü oluyorum diyorsan da zorlama tabi

Bazı şeylere tiksinince yenmiyor kuzum bende olmadı hiç ama annem bana hamileyken karpuzdan nefret etmiş çok zaman yiyememis şimdi yer ama öyle 😊 ama hiç yiyemiyorum kötü oluyorum diyorsan da zorlama tabi
Benim annemde domates yiyememiş doğum yaptıktan sonrada bir süre yiyemedi tabi şimdi sorun yok☺️

Kızlar az önce nasıl korktum🫣 ensem ağrıyor evde tansiyon aletim olmadığı için bir dilim limon yedim ilk önce sola uzandım gördüm çok vuruyor sırt üstü uzandım ve bir baktım bebiş elimi ayağımı artık bilmiyorum resmen böyle karnım öne çıktı🤭nasıl korktuysam hemen kalktım anneme söyledim bana diyor korkma son aylar öyle olucak demek yeri rahatsız oldu ondan sırt üstü birde uzanmam🤭

Kızlar az önce nasıl korktum🫣 ensem ağrıyor evde tansiyon aletim olmadığı için bir dilim limon yedim ilk önce sola uzandım gördüm çok vuruyor sırt üstü uzandım ve bir baktım bebiş elimi ayağımı artık bilmiyorum resmen böyle karnım öne çıktı🤭nasıl korktuysam hemen kalktım anneme söyledim bana diyor korkma son aylar öyle olucak demek yeri rahatsız oldu ondan sırt üstü birde uzanmam🤭
Kuzum sen tansiyon aleti almamış mıydın belki boynun ters yattıysan ensene ağrı girmiştir iyi misin şimdi

Kuzum sen tansiyon aleti almamış mıydın belki boynun ters yattıysan ensene ağrı girmiştir iyi misin şimdi
Yok ben almadımki hep doktora gidince bakıyordu iyi olunca bende almadım..dedim alırsam daha çok stres olucam her an ölçerek.Sabah 6 buçukta ense ağrım vardı kalktım masaj yaptım sonra eşime dedim bana diyor iyi uyuyamışsın ondan gün içinde sanki iyiydim yine ufaktan ağrılar olunca belki dedim tansiyon ondan limon yedim bende..şimdi iyiyim birazdan çıkıb eşimle 30 dakika doktorun dediği gibi yürüyüş yaparım.

Bebek kıyafetlerini hangi marka detarjanla yıkıyorsunuz bana atabilirmisiniz ? O tarz bakık ğrünlerini daha almadım ama çamaşır detarjanını almam gerekıyor memnun olduğunuz markaları söyler misiniz ?
Birde kaç derecede kaç dk yıkadınız kıyafetlerde sorun yaşayan var mı

X