2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Günaydıınnnn Ay nasıl sevindim kızlar kanım düşüktü demir ilacı kullanmama ragmen de dusuyordu en son 10.5 falan oldu doktor gunde 2ye cikartti vitamini dun kan verdim 12yi gecmis masallaaaahh pekmez falanda iciyorum daha da artar insallah normalde takmazdim ama plasenta previa yuzunden zaten yogun kanama riskim var bide kanim az olmasin diyoduk cok sukur artti

Benimde yanmıyor ama sanırım ben diyette olduğum için öyle ne yağlı ne tuzlu ne tatlı yok yani
Aa bak onu hiç düşünmedim ben de genel anlamda sağlıklı besleniyorum hamur işi vs tüketmiyorum ama tatlı tüketiyorum o da sütlü tatlılar olduğu için belki yanmıyordur bakalım bir umut buna tutunabilirim

Deme oyle demeee gecen aynisini dedim o gece basladi midem yanmaya gece cok kotu oluyo sacsiz falanda doguyosa dogsun yaglarla cikartiriz
Ay doğru diyorsun ne yok desen ertesi günü oluyor gerçekten ben de saçsız doğmuşum gerçi annem sarı olduğu için görünmüyordu yoksa saçlıydın diyor ama fotoğraflar öyle söylemiyor neyseki şimdi gür saçlarım onun da öyle olur inşallah diyeyim ne diyeyim

Demek ki bu halk arasında bir söylem sadece doktorlar da bu görüşü saçma buluyor zaten ama yine de o kadar çok söyleyen var ki nasıl yayılmış bu düşünce tüm Türkiye'ye bilmiyorum aman sağlıklı olsun da saçsız da olsa önemli değil uzar zamanla

Tatlıda yok bende onda umutum çok saçlı olur diye çünkü eşimin malesef saçla alakalı sorunları var ona benzemesibenim çok kalın bana benzesin

Kizlar gebelik surecinde grip olan var mi. Ne yenilir ne icilir bu surecte tavsiyeleriniz var mi
Ihlamur içtim ama onu da fazla tüketmemek gerekiyormuş günde bir bardak içtim ben ayrıca sıcak suyun içine limon bal sıkıp içtim. mandalina ye tam zamanı portakal sularını sıkıp da içebilirsin geçmiş olsun

Süpersin ya ben şu 1 haftadır yediğim hamurişini hayatım boyunca yemedim heralde kaç kilo aldın canım

Kızlar benimde bebe gece coştu çişe kalktim galiba oda uyandı ayağını bir diriyor artık sanki karnım yirtilacak acayip acıyor sola yatmaya calsiyorum ama artık yan yatmalarda sırtım çok ağrıyor sağ tarafta da rahat ediyorum ara ara dönüyorum valla napiyim benimde hergun mide yanmam oluyordu ama bu hafta anlayamadigim şekilde kesildi halbuki aynı besleniyorum bide bı kaç arkadaş demişti karnımın üstü indi benimde inmiş sanırım ondan geçti mide yanmam (maşallah dediğim 3 gün yaşamıyor geri gelirse şaşırmam )

O kolay ama iş onla bitmiyor ki. Yarın da ‘’eeee biriktirdiğimiz çekirdekleri napıyoruz şimdi kızlar’’ diceksin uzun iş atıyorum bak
Bunu ben yüzüme yapardim cilde çok iyi geliyor diye bir ara benim gibi herkes yapıyordu viral olmuştu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…