2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Allah razı olsun kuzum inşallah güzel olacak herşey

Ayy ben de şimdi yan gelip yatıyorum daha var diye kesin senin gibi olurum yumurta kapıya dayaninca ne ara geçti diye
Ay valla zor oluyor kızlar böyle . Başlayın bir an önce
O gün hiç gelmeyecekmiş gibi yaşamaya devam

Kızlar pringles yedim. Ama nasıl yedim anlatamam. Sanki aylardır açmışım gibi yedim. Ki öyleyim
Ayyy ne güzellll 2 lokma yiyorum nefes alacak yerim kalmıyor. Afedersin ama kusasıya kadar yemeyi özledim bende

Ay dün burger yicektim kuzum. Gece sipariş veriyordum baktım sipariş yok burger dan arbys verdim Allah ım yemek yemeyi özlemişimmmmm

Oh afiyet olsun benimde doğurduktan sonra yemek istediğim şeyler sosisli sucuklu kaşarlı ketçap mayonezli tost ve midye az kaldı kavuşmaya bugün 31 olduk 37 de doğum 6 hafta
Hmmm bak midye dedin ben de istedim neyse sizin yanınızda çok yemek konuşmayayım
Az kalmış kuzum 6 haftacık

Ay dün burger yicektim kuzum. Gece sipariş veriyordum baktım sipariş yok burger dan arbys verdim Allah ım yemek yemeyi özlemişimmmmm
Tadını çıkar
Hmmm bak midye dedin ben de istedim neyse sizin yanınızda çok yemek konuşmayayım
Az kalmış kuzum 6 haftacık
Evet çok şükür biraz daha sıkarsak dişimizi iyi olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…