2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
tweeetyyy tweeetyyy canım moral olsun bak 22 haftalıkta doğan bebek şu an çok sağlıklı, herşey çok güzel olacak kuzum içini ferah tut 🧿❤️

Oyyyy maşallah ne de güzel kız olmuş ❤️❤️ benim de kucağıma verecekleri günü bekliyorum sabırsızlıkla. Şuan sadece ayaklarına dokunuyorum ama çok korkuyorum çok küçük çünkü

Alındı ✅😂 eldiveni biraz daha büyüyünce mi kullanıcaz canım? İlk zamanlar hassas ciltli olcak sonuçta süngerle yıkarız dimi
Evet kuzum eldiven büyüyünce kullanırım bende sünger zaten pamuk gibi o kadar yumuşak ki yenidoğana uygun geldi bana hissiyatı süngerin bunda da yorum olunca bunu tercih ettim bende 😄

Cnm o 40.000 tl olan doktorun anlaşmalı oldugu hastanede küveze girerse ücretszmiş, bugun onu sordum

Doktor cok zam yaptılar, kımse orayı tercıh etmıyor, dığer özel hastaneyi tercih edıyor dedi. 22.000 tl imiş orası. Nrdeyse yarı yarıya dedi.
Ama orayla ılgılı pek iyi seyler duymadım, ay napsam çok kararszım
Al benden de o kadar canım bende kararsız kaldım , hastane konusunda bakalım bir kaç haftaya karar veririm sanırım

2 bin mi ayy bizim bin tl ydi en son ama zam gelmiştir. Bide haftada 1 gel dedi son gittiğimde 😂 amaan parayı düşünmek istemiyorum sağlıklı doğsun da. Doğum ücretini bile sormadık valla. Ne olursa artık bahtımıza. Yeterki her şey yolunda gitsin.
Aynen canım bende daha sormadım doğum ücretini benimde bin tl idi iki bin yapmış muayene ücretini , muayene benim gittiğim yer anlaşmalı özel hastanelerde doğum yaptırıyor canım kısmetimize artık dediğin gibi 🥰

G Gamgusar kuzum aslında 1 gün yeter bile. Ben ameliyattan 6 gibi çıktım gece 2 gibi yürütmeye geldiler zorla. Yarın yürüyeyim dedim yok illa yürüyeceksin de yürüyeceksin. Neyse kaldırdılar yani. Tansiyon problemi olmasaydı bu kadar kalmazdım tansiyonum düşmedi benim o yüzden kaldım o kadar hastanede

G Gamgusar kuzum aslında 1 gün yeter bile. Ben ameliyattan 6 gibi çıktım gece 2 gibi yürütmeye geldiler zorla. Yarın yürüyeyim dedim yok illa yürüyeceksin de yürüyeceksin. Neyse kaldırdılar yani. Tansiyon problemi olmasaydı bu kadar kalmazdım tansiyonum düşmedi benim o yüzden kaldım o kadar hastanede
Agri sizi oluyor mu nasil ? Ve suan nasilsin kuzum iyimisin ? Nasil bebis

Agri sizi oluyor mu nasil ? Ve suan nasilsin kuzum iyimisin ? Nasil bebis
Oluyor kuzum ama en beteri çıkınca. Sonra öyle çok değil. Hap geçiriyor. Gerçi bana iğne de yaptılar geceleri. Aama dediğim gibi benim sorunlar çok farklıydı kan değerlerim vs de çok kötüydü enzimlerim de. Protein kaçağı zaten vardı yani bende sorun çoktu.
Bebişim iyi olacak inşallah teyzesi çok güçlü 💪🏻 direniyor ❤️❤️ annesini üzmeyecek biliyorum ❤️ sağlıkla gelecek bana

canım çok ayakta kalmaktandır. Bende ayakta kaldığım veya.yorulduğum zaman kuyruk sokumum acıyor yürüdükçe
Olabilir canım o zaman ağırlaştim da iyice o yüzden oluyor o zaman. Bazen gece de yatarken hafif oluyor.
Siyatik ağrısı deniyormuş ona canım uzun süre ayakta kalınca bende de oluyor
3.trimestr güncellemesi diyebiliriz o zaman

Oluyor kuzum ama en beteri çıkınca. Sonra öyle çok değil. Hap geçiriyor. Gerçi bana iğne de yaptılar geceleri. Aama dediğim gibi benim sorunlar çok farklıydı kan değerlerim vs de çok kötüydü enzimlerim de. Protein kaçağı zaten vardı yani bende sorun çoktu.
Bebişim iyi olacak inşallah teyzesi çok güçlü 💪🏻 direniyor ❤️❤️ annesini üzmeyecek biliyorum ❤️ sağlıkla gelecek bana
Vallahi teheccutlere kalkinca bebise de dua ediyorum aklima geliyor hemen.. ben dayanamam asla kucuk bi can o kurban olurum 😇 insallah iyi olacaksiniz sende kavusacaksin bebisine 😘

Vallahi teheccutlere kalkinca bebise de dua ediyorum aklima geliyor hemen.. ben dayanamam asla kucuk bi can o kurban olurum 😇 insallah iyi olacaksiniz sende kavusacaksin bebisine 😘
Oyyy Allah razı olsun teyzesi ❤️❤️❤️ bugün kızıma da söyledim herkes senin için dua ediyor dedim ❤️😍 gidince aklıma gelen herşeyi anlatıyorum 😍 dua da okuyorum. Bir de dokunuyorum hissetsin diye. Öyle çıkıyorum ❤️ haftasonu görüş yok 😢 pazartesiye inşallah çok daha iyi olsun güzel kuzum 🙏

Oyyy Allah razı olsun teyzesi ❤️❤️❤️ bugün kızıma da söyledim herkes senin için dua ediyor dedim ❤️😍 gidince aklıma gelen herşeyi anlatıyorum 😍 dua da okuyorum. Bir de dokunuyorum hissetsin diye. Öyle çıkıyorum ❤️ haftasonu görüş yok 😢 pazartesiye inşallah çok daha iyi olsun güzel kuzum 🙏
Insallah annesi bal o bal 🍬🍬🍬 seker Rabbim sizi kavustursun sende bizlere dua et

X