2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
O zaman öyle yaparım beyazlara ama bu eşofmanda iki reng var gri ve beyaz leke beyaz yerinde eşim dün benimle dalğa geçiyordu gri eşofmanın beyaz olucak diyor

Evet mantıklı dev gibi ıslak mendil paketini taşımaktansa bunu az miktarda koyup taşımak akıllıca zaten çanta külçe gibi olacak büyük bir ihtimalle
Aynen o anne bebek çantasını gören altın taşıyoruz sanacak ben pimpirikten içine her şeyi koyarım ay oda yanımda bulunsun diyerek

Sprey daha az yer tutuyor kuzum bu bile yer tutucak

Kızlarrrr bana sebze yemeği bulun iki saattir düşünüyorum, kabak ve taze fasulye yaptım geçtiğimiz günlerde
Bezelye, patates, havuç yasak
Ne. Yapacağım ben ya
Listeyi attığından beri her yemek yediğimde seni düşünüyorum o listeye göre be yicek diye ya. Ben de dikkat ediyorum o yüzden zorlanıyorum yemek bulmakta. Ben zorlanıyorsam seni düşünemiyorum yaa

Portakallı Kereviz olur mu acaba hem faydalı ya kereviz.Ispanak yemeği de olur herhalde ben çok seviyorum onu üstüne de limon sıkıyorum demir emilimini artırsın diye

tweeetyyy canım günaydın nasılsın? hastaneden ne zaman çıkıyorsun, arya kuştan haber var mı durumu iyi inşallah
Bugün taburcu olcam kuzum. Şimdi işlemleri hallettik. Bebeğimi görme saatini bekliyorum. Görüp öyle gideceğim. Şuanlık yeni bir durum yok. İnşallah hep iyiye gitsin ama sürecimiz çok uzun. Bol bol dua etmekten başka çarem yok. Önce Allah’a sonra doktorlara emanet kuzum

Bilmiyorum ya ama beni biraz zorluyor bazen topallıyorum yani sanırım yorulduğum zaman oluyor ama genel olarak ya yürürken sızlama var
Yorulduğumda daha beter oluyor zaten . Acaba önceden fıtığım vardı da haberim mi yoktu diye düşünüyorum

Kızlar kaşık biberon olarak ne aldıysanız link atabilir misiniz onu da sipariş edeyim

Kızlarrrr bana sebze yemeği bulun iki saattir düşünüyorum, kabak ve taze fasulye yaptım geçtiğimiz günlerde
Bezelye, patates, havuç yasak
Ne. Yapacağım ben ya
Karnıbahar, pırasa, pazı, ıspanak, brokoli

Kızlar parmağım dolama oldu 1 haftadr felaket zonkluyor ama uc da vermedi doktora göstermedim napabilrm sizce
Canım bulabilir misin bilmiyorum ama çam ağacındaki zifti bir beze koyup parmağına bağla bu iltahabi çeker geçmiş olsun

Slm canm anneler 31+4 den yeni katılıyorum aranıza. Bugün doktor kontrolümüz vardı herşey yolunda çok şükür 31. Hafta da olan arkadaşlar var mı var durumları hakkında bilgi alabilir miyim. Normal doğum olursak 3 Mart 2024 de kucağımıza alabilceğimiz. Sizde durumlar nasıl.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…