2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlarrrr bana sebze yemeği bulun iki saattir düşünüyorum, kabak ve taze fasulye yaptım geçtiğimiz günlerde
Bezelye, patates, havuç yasak
Ne. Yapacağım ben ya
Ben yapmıyorum desem her gün et tavuk yanına fasulye salatası yapıyorum ve ya yeşil mercimek salatası bu kadar gaz yapıyor evet ama başka şansım yokkabak yiyemem ben mesela

Kızlarrrr bana sebze yemeği bulun iki saattir düşünüyorum, kabak ve taze fasulye yaptım geçtiğimiz günlerde
Bezelye, patates, havuç yasak
Ne. Yapacağım ben ya
Ay kuzum sen diyet yapıyorsun uygun olur mu bilmiyorum ama ben şuna bayılıyorum: ıspanak soğan ve kıymayı kavur ıspanak yemeği yapar gibi borcama onu koy, üstüne beşamel sos yap of üstüne de onu borcama koy, üstüne de kaşar rendele fırına ver üstü kızaran kadar oyy aşırı seviyorum
Ya da kıymalı ıspanak genelde yiyorum
Kuru fasülye yiyorum
Brokoli karnabahar sarımsak soslu salata gibi yiyorum
Pırasa zeytinyağlı
Brokoli , karnabahar çorbası bazen içlerine krema koyuyorum bazen kremasız
börülce salatası yapabilirsin şekere nasıl geliyor bilmiyorum ama araştır istersen börülce çok yararlı

Ben makineye atdım ya sonra ikinci defada bulaşık deterjanı sıkınca bir giyimin lekesini çıkartdı ama beyaz olanın çıkartmadı birde yeni eşofmandı
Keşke atmadan önce bulaşık deterjanıyla çitileseydin canım bilmiyorum artık nasıl çıkar. Ben sararan beyaz havlu atlet ya da ya yastık kılıfı vs olduğunda çamaşır makinesinin deterjan bölümüne çamaşır suyu sıkıp öyle yıkıyorum bembeyaz çıkıyor yağ lekesini geçirir mi bilmem ama bir de öyle dene istersen

Benim hep ağrıyor belim kalçam. Dün 2 saat kadar dik oturdum aynı pozisyonda. Sonra sağ kalça bel tarafına ağrı girdi şiddetli, sola da vuruyor sızısı aksayarak yürüyorum. Zor basıyorum. Acaba bu ağrılar normal doğuma engel olur mu onu merak ediyorum.

Fiyat olarak hangisi sana uygun gelirse

Denicem bakalım sağa sola dönmeye korkak oldum hemen kramplar giriyor nefesim kesilecek gibi bir ağrı
Hanile yastığın yoksa eğer gobegın altını doldurcak kadar mınık bı yastık koyabılırsın yana dogru yattıgında baskı azalıyor desteklemek ıcın ağrını azaltır belim agrıyosada belıne koyabılrsın
Ayak altımada ıkı tane yaatık koyuyorum ayaklarım hafif havada kalıyor cok iyi geldi bana

Daha basit olamazmış adı ya neler yazdım ben Çok teşekkür ederim

Kızlar parmağım dolama oldu 1 haftadr felaket zonkluyor ama uc da vermedi doktora göstermedim napabilrm sizce
Eskiden köyde anneannem soğan sıcak suda kaynatıp dolamanın üstüne ılık ya da sıcakken koyardı tülbent gibi bir şeyle bağlardı bir hece öyle yatardık iltihap geçsin diye
Ama hamile olmasan merhemler geçiyor kuzum ama merhem şuan uygun olur mu hamileliğe bilmiyorum en iyi doktor değerlendirir ama çok kötü olduysa acı verir sana doktora görün istersen ya da bi sağlık ocağına

Bende denemek istiyorum youtubde bir yorum gördüm ama orda 2 ve 3 damla diyor üstüne dök çamaşır suyunu korkuyorum kötü eder diye

Kuzum bence sade plastik su kabını diyor kuaförde oluyor ya küçük olanını pamukla silmek için bende alıcam AVM kesin bulurum

Merhaba ya benim böyle bir durumum var 3 kere falan bu sertleşme toplanma gibi oldu ama normal miymiş yarın 13+0 oluyorum

Belimde gece ağrım olmuyor şükür sadece kasıklar ve ayaklar...ayağıma koyarım ama denicem

Bende denemek istiyorum youtubde bir yorum gördüm ama orda 2 ve 3 damla diyor üstüne dök çamaşır suyunu korkuyorum kötü eder diye
Üstüne dökme bence canım düz beyazsa benim dediğim gibi çamaşır deterjanı bölümüne sıkıp öyle yıka suyla seyreltiyor o yüzden zarar vermiyor ben devamlı yapıyorum hiçbir şey olmuyor. Hem de ben 2-3 damla sıkmıyorum yarım kapak döküyorum

Bilmiyorum ya ama beni biraz zorluyor bazen topallıyorum yani sanırım yorulduğum zaman oluyor ama genel olarak ya yürürken sızlama var

Hahaha rica ederim canım bende düşünüyorum ıslak mendil almış olsam bile belki ilk zamanlar bundan alırım diye favorilemiştim
Evet mantıklı dev gibi ıslak mendil paketini taşımaktansa bunu az miktarda koyup taşımak akıllıca zaten çanta külçe gibi olacak büyük bir ihtimalle

Kuzum bence sade plastik su kabını diyor kuaförde oluyor ya küçük olanını pamukla silmek için bende alıcam AVM kesin bulurum
He ben bundan anladım kuzum pamukları kaynar suyla ıslatıp ıslak mendil gibi günlük buna diziyorlar instagramda görmüştüm mantıklı geldi ama senin spreyle sıkma da mantıklıymış kız öyle düşünmemiştim hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…