2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
benimde ilk bebiş ama benim ailemde hiç 38leri 39ları gören yok bide risk oluştu ya ondan dedi diye düşünüyorum
Bende görmüşler hepsi belki diyorum bene görerimama bak bence bilmek olmaz ya şimdi doktor öyle söyleye bilir iyi gitse her şey sende göre bilirsin

Buna ithafen bir video yolluyorum
Bencede tamamen kişinin kendini bilmesi ya da tercihe kalmış bir durum çünkü göğüs ucu hiç yara da olmayabilir sıfır sorunsuz da geçebilir süreç
Ben hem 2 bebek hem emme refleksleri çok gelişmiş olmayacak hem göğüs ucum şimdiden kabuk kabuk kuruyor kendimi bildiğim için tercih ettim ama kimisi hiç yaşamıyor sorun ya da 2. Gebeliği oluyor nasıl davranması gerektiğini bildiği için yine gerek kalmayabiliyor

Öyle tabiki. Ben almadım almayı da düşünmüyorum sadece krem aldım eczanelerde ve e bebekte var gümüş kapak hemen el altında birşey sağım pompası da almadım mesela gerekirse elbette alınır umarım hiçbirine gerek kalmadan bu süreci atlatırız hepimiz
Benimde ikizlerim olsaydı bende senin gibi yapardım çünkü sen bi noktada sağmak zorundasın sütün artsin diye buna bağlı yaralarin oluşabilir

Buna ithafen bir video yolluyorum
Bencede kız çok haklı bana kalırsa göğüs kalkanı bile almam takıcammı takmıcammi belli bile diğil..gümüş kapak içinde youtubde bir video gördüm kadının kendisi hemşire ve yarası olmuş ilk hafta göğsünde ama gümüş kapağı beğenmedi kremle geçti diyor

İnşallah kuzum inşallah çok güzelliklerle devam etsin. İyi olsun güzel kızım

Ayyy inşallah kuzum inşallah ama daha çok küçük. O kadar erken olabileceğini sanmıyorum henüz

Allah razı olsun kuzum. İnşallah şifa olsun yavruma sütler

Aynen kimin vücuduna neyin iyi geleceğini bilmek zor kimisininki de sadece annenin kendi sütüyle iyileşiyor kimisini sadece zeytinyağı rahatlatıyor bazı şeyleri denemeden tecrübe edemeyiz herkesin vücudu bir değil. Hayır bir de ucuz birşey değil ki

Ayyyy inşallah kuzum inşalllah o günler gelsin de inşallah güzel kuzum büyüyecek

Aynen öyle ucuz bile diğil fiyatlar uçmuş lazım olursa alırım bende bu fikirdeyim

İnşallah kuzum güçlü olacak benim kızım hayata sıkı sıkı tutunacak

Sağol kuzum benim Allah razı olsun amin inşallah sağlıkla çıkalım beraber hastaneden

Vallahi saat başı denedim denedim sonunda başardım çok şükür gelecek daha da artacak inşallah.

Amin kuzum amin inşallah büyüsün güzelliklerle bebeğim sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…