2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Evet canım kesinlikle öyle . Bebeğinin iyi olduğunu duydukça toparlayacak o da . Hele bi de görmeye başlasın meleğini 😇😇 ah Arya ahh :))
730 grammış güçlü prenses grubun ilk bebişi ocak annesi 😍😍 tez vakitte kavuşsunlar inşallah uzun kıvırcık saçlı ana kız

Ayy şu bebişlerimizi hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım . Seneye ortak bir yerde bi görüşelim kutlama yapalım çok hakettik hepimiz 😂
Ay vallahi yapalım billahi yapalım 😂 hepimiz sağlıkla vaktinde kucağımıza alalımda sonra özellikle Aryanın poposuna sıradan birer kez de pıt pıt yapalım korkuttun hepimizi diye 🤭

çooookkkk sevindim yaaaa, inşaAllah en hayrlı en hızlı şekilde kilosunu da alır küvezden de çıkar da cansu da kızına kavuşur yaaaa. Nasıl sevindimmm😍😍😍 MaşaAllah🤲🏻🤲🏻

Uykumun arasında bile girip girip bakıyordum derin uykuya dalamadım aklım hep onlardaydı 🥺 çok şükür çok sevindim sağlıkla büyüsün inşallah minik Arya 🥰 1 Ocak doğumlu oldu çok güzel bir gün ve bu gelmek isteme inadıyla da oğlak burcu olmayı hak etti 😅😍😍

Azönce özelden yazdı kuzum bana . Allah’ıma şükürler olsun ki iyilermiş . 4 gibi girmiş doğuma . Haliyle acısı varmış baya. Meleğimiz de iyimiş yoğun bakımda tabi şuan. Bol bol dua edelim 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 ayyyy mutluluktan ağladım yaaaa . Allah hepimizi , evlatlarıyla birlikte korusun arkadaşlar 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 dualarımıza devam edelim bizler . İhtiyaçları var
Ay çok şükür ya 🧿🧿🧿🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Allah'im şükürler olsun 🤲🏻 çook sevindim anlatamam aryamız çok güçlü inşallah dualarla rabbimin izniyle çok güzel toparlayacak 🤲🏻 anneciğinin kollarına geldiği haberini de almak nasip olsun 🤲🏻 cansuyu tanımadan hepimiz çok sevdik öyle güzel bir insan ki rabbim ona evladını bağışlasın gülücüklerine tekrar şahit olmayı nasip etsin bize... arya ile birlikte cansuda doğdu artık o bir anne bizim cıvıl cıvıl rengarenk annemiz inşallah prensesi de onun gibi olacak büyüyüp 🤲🏻❤️❤️ tweeetyyy tweeetyyy biran önce ikiniz de toparlanıp Cook iyi olun rabbim güzel günler görmeyi nasip etsin çiçek anne ❤️

Merhaba kızlar. 6 gibi çıktım ameliyattan. İyiyim çok şükür ağrılarım dışında. Bebeğim de iyi diyorlar yoğun bakımda. Ciğer geliştirici ve magnezyum yapıldı doğumdan önce. Ben de şok oldum böyle olmasına ama hayırlısı buymuş. Pazar akşamı acilden girdim yatışım yapıldı. Sıkı takiple başladılar. Aslında bildikleriniz hariç yeni bir durum da olmadı ama alıştaki bozulma nedenli hocalar vs bu karara varmış. Ben de size bırakıyorum kendimi dedim güvendim. Tabi ki çok korktum çok ağladım. İnşallah bebeğime sağlıkla kavuşurum. 730 gr doğdu. Beklersek belki akış komple geri dönebilir dedi doktorlar. Bebeği tehlikeye atmak istemedim. Çünkü tansiyonum çıkıyordu. Şimdi bile yeni düştü. Saatlerce ilaçlara rağmen 16yfı tansiyonum. Sütüm henüz gelmedi onun için çabalıyoruz sağmaya uğraşıyoruz. Hemşire normal çok erken ve sezeryan dedi. Az önce yürüdüm bir kaç adım. Dualarınızı eksik etmeyin bizden 🙏

Merhaba kızlar. 6 gibi çıktım ameliyattan. İyiyim çok şükür ağrılarım dışında. Bebeğim de iyi diyorlar yoğun bakımda. Ciğer geliştirici ve magnezyum yapıldı doğumdan önce. Ben de şok oldum böyle olmasına ama hayırlısı buymuş. Pazar akşamı acilden girdim yatışım yapıldı. Sıkı takiple başladılar. Aslında bildikleriniz hariç yeni bir durum da olmadı ama alıştaki bozulma nedenli hocalar vs bu karara varmış. Ben de size bırakıyorum kendimi dedim güvendim. Tabi ki çok korktum çok ağladım. İnşallah bebeğime sağlıkla kavuşurum. 730 gr doğdu. Beklersek belki akış komple geri dönebilir dedi doktorlar. Bebeği tehlikeye atmak istemedim. Çünkü tansiyonum çıkıyordu. Şimdi bile yeni düştü. Saatlerce ilaçlara rağmen 16yfı tansiyonum. Sütüm henüz gelmedi onun için çabalıyoruz sağmaya uğraşıyoruz. Hemşire normal çok erken ve sezeryan dedi. Az önce yürüdüm bir kaç adım. Dualarınızı eksik etmeyin bizden 🙏
Canımmm benimm güzel annemiz 🥹 seninde aryamizinda iyi haberini duymak çok güzel.. çok hızlı gelişmiş herşey bizlerde duyunca şoka girdik.. bebeğini riske atmak istememissin Allah'ın izniyle dunyada daha hızlı ve sağlıkla kolayca büyür insallah hemen kollarına gelir 🤲🏻 en son soylenenden daha kilolu doğmuş çok şükür inşallah sütün de gelir hemen şifa olur yavruna 🤲🏻 yürüdükçe sezaryen ağrın hafifleyecek çok yanma oluyor ilk adımlarda ama yürüdükce azalacak kuzum biraz alıştırma yap ki yarın yavrunu görmeye gidebil. İkinizde çok iyi olun rabbim sizi birbirinize bağışlasın 🤲🏻 senide arya balınıda çoook seviyoruz ❤️❤️

Canımmm benimm güzel annemiz 🥹 seninde aryamizinda iyi haberini duymak çok güzel.. çok hızlı gelişmiş herşey bizlerde duyunca şoka girdik.. bebeğini riske atmak istememissin Allah'ın izniyle dunyada daha hızlı ve sağlıkla kolayca büyür insallah hemen kollarına gelir 🤲🏻 en son soylenenden daha kilolu doğmuş çok şükür inşallah sütün de gelir hemen şifa olur yavruna 🤲🏻 yürüdükçe sezaryen ağrın hafifleyecek çok yanma oluyor ilk adımlarda ama yürüdükce azalacak kuzum biraz alıştırma yap ki yarın yavrunu görmeye gidebil. İkinizde çok iyi olun rabbim sizi birbirinize bağışlasın 🤲🏻 senide arya balınıda çoook seviyoruz ❤️❤️
Çok sağol kuzum❤️ gerçekten çok zor birkaç gün saat yaşadım. Sabah kahvaltıya izin vermemelerinden anladım. Halbuki muayenede böyle bi şey demediler. Bebeği riske atmayalım diye alalım dediler. Tüm hocalarla konuşulmuş vs. Tamam dedim. İnşallah güzel kızım çok iyi olsun da ben bu günleri unuturum. Ben de sizleri çok seviyorum Allah razı olsun hepinizden 🙏❤️

Çok sağol kuzum❤️ gerçekten çok zor birkaç gün saat yaşadım. Sabah kahvaltıya izin vermemelerinden anladım. Halbuki muayenede böyle bi şey demediler. Bebeği riske atmayalım diye alalım dediler. Tüm hocalarla konuşulmuş vs. Tamam dedim. İnşallah güzel kızım çok iyi olsun da ben bu günleri unuturum. Ben de sizleri çok seviyorum Allah razı olsun hepinizden 🙏❤️
Ahh kuzum benim tahmin edebiliyorum inşallah öyle güzel günler gelsin ki aryaya anlatacagin anı olarak kalsın sadece... Sen evladin için elinden gelen herseyi yaptın kuzum eğer ki böyle uygun gördüyse doktorlar bebeğin için en iyisine karar vermişlerdir. Amin kuzum amin güzeller güzeli çok iyi olsun mucize bebeğimiz ❤️❤️

X