2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Yeni okuyorum mesajları. İçim buz gibi oldu uykum kaçtı. Allah bebeğini Cansu’ya bağışlasın. İnşallah ikiside iyi durumdadır. Keşke bir haber alabilsek.

Azönce özelden yazdı kuzum bana . Allah’ıma şükürler olsun ki iyilermiş . 4 gibi girmiş doğuma . Haliyle acısı varmış baya. Meleğimiz de iyimiş yoğun bakımda tabi şuan. Bol bol dua edelim ayyyy mutluluktan ağladım yaaaa . Allah hepimizi , evlatlarıyla birlikte korusun arkadaşlar dualarımıza devam edelim bizler . İhtiyaçları var

Ayyy gerçektenmi çok şükür Allahım iyi olacaklar inşallah şükürler olsun

Evet Allaha şükür iyilerini banada yazmış az önce çok şükür. İnşallah biran önce sütü de gelir prenseste iyiymiş şükür yakında görür inşallah

Çok geçmiş olsun, ne güzel haber. İnşallah en yakın zaman da Cansu da bebeği de toparlar. Böyle gel iş geçmiş olsun. 28 hafta iyi bir süre, hayata güzelce sorunsuz tutunsun Arya bebek

Çok sevindim oturdum iyiler diye mutluluktan ağladım, Allah kimseyi evladıyla sınamasın, herkese ailesiyle sağlıklı günler nasip etsin

grubumuzun ilk bebişi aramıza katıldı Arya bence hemen kavuşmak istedi annesine ondan böyle yaptı Allahım hastaneden sağlıkla çıktıkları günü de göstersin bize anne karnında kilo alamadı yalnızca şimdi o kadar hızlı toplayıp kilo alacak ki Cansu bile inanamayacak Allahım çok daha güzel haberler verecekler inşallah bize

İnşallah canımm . Gerçekten öyle bi rahatladım ki
Bende öyle vallahi Allaha şükür yoğunbakımda tutmamışlar tüm gece. Ne yapıyordur şimdi habersiz diye düşünmekten bütün akşam kendimi yedim. En azından servise alınmış haber alıyor bebeğinden de yakınlarınıza görüyor şükür

Evet canım kesinlikle öyle . Bebeğinin iyi olduğunu duydukça toparlayacak o da . Hele bi de görmeye başlasın meleğini ah Arya ahh :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…