2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Evet o yüzden her şeyi pastörize edilmiş süt yazan alıyorum artık elimizden geleni yapıyoruz gerisi Allah'a emanet artık
Merhaba bende hamileyim de süt konusunda dikkat etmeye çalışıyorum zaten severek içmiyorum ama gelişim için önemli. Yüksek ısıda kaynatılmış pastörize süt yazan cam şişelerden aldım bende. Onu da kaynatıp mı tüketmem lazım yoksa bu hali ile içebilir miyim acaba

Merhaba, sağlıkla kucağınıza alın inşallah ben kaynatmadan içiyorum zaten pastörize edilmiş olduğu için sıkıntı olmaz ki üstünde de zaten kaynatıldığı yazıyormuş

Merhaba, sağlıkla kucağınıza alın inşallah ben kaynatmadan içiyorum zaten pastörize edilmiş olduğu için sıkıntı olmaz ki üstünde de zaten kaynatıldığı yazıyormuş
Teşekkür ederim kaynatılmış içemiyorum zaten mide bulantısından bari bu şekilde içeyim ozaman

Kızlaaar bebişlerin kıyafetini hangi marka deterjanla yıkıycaz ya .
Ben unibaby aldım sarı kapaklı olanı ama kokusuz o. Yumuşatıcı da pembe kapaklısını aldım mis gibi kokuyor zaten kokusunu alınca heh bebek kokusu diyorsun. Hastaneye götüreceğim kendi pijamalarımı da onunla yıkadım mis mis

Gereksizmiş yorumlar çok karşıma çıktı zaten mamayı hazır edince içilecek halde oluyor ona göre hazırlıyorsun bana göre fazla masraf
Mama değil de sağdığımız ve buz dolabına koyduğumuz sütü nasıl ısıtıp vercez

Teşekkür ederim kaynatılmış içemiyorum zaten mide bulantısından bari bu şekilde içeyim ozaman
Ben de ilk zamanlarbkaynatmamama rağmen yine de zor içiyordum o yüzden muzla beraber blenderdan çekip o şekilde içiyordum. Kaç haftalıktı senin

Sivenoyu çok duydum bende bi onu deniyim bari
Siveno nun çamaşır deterjanı nasıl bilmiyorum ama çocuğun mobilyasını silerim diye yüzey temizleyicisini aldım Allah'ım kokusu o kadar kötü ki nefret ettim birdaha kullanmayacağım. Bir de doğal rollonunu aldım o da ondan beter ben sevemedim o yüzden hiçbir şeyini almak istemiyorum

Kokusu yok yazmış herkes

Mama değil de sağdığımız ve buz dolabına koyduğumuz sütü nasıl ısıtıp vercez
Sanırım süt saklama poşetini buzluktan çıkarıp buz dolabı kısmında çözündürüp oda ısısına düşünce biberona koyup ısıtıp veriliyor ben süt saklama poşeti aldım we baby nin 40 adet şimdilik

Bu arada bebişin ilk kıyafetlerinde de kullanabiliyor muyuz o pembe kapaklı yumuşatıcıyı siveno aldım artık ama yumuşatıcı da unibaby alırım

Ben pastörize edilmiş günlük süt alıyorum cam şişe genelde direk oda sıcaklığında ya da soğuk içiyorum ısıtmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…