2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar göğüs ucu kremini açtım da bugün bı bakayım dedim böyle yapısı yapış yapış değişikte kokuyor bozuk mu acaba sizinki de öyle mi nasıl muhafaza etmek lazım bunu

Sıcaklık değil canım nemi diyorum epey nemliymis yani. Bebeler icin max 60 olması lazım sanırım

B Buddy x anlamadım ben organizer yerine aldıklarınızı kilitli buzdolabı poşeti mi? Ne yapıyoruz onunla
Aynen kuzum organizer aldım ama bebeklerine bile yetmiyor çanta hazırlarken o yüzden kilitli poşet aldım ama lt olarak az aldım onu iptal ettim İKEA’nın sayfasından 6 lt alacaktım stok bitmiş onu bekliyorum

Kızlar göğüs ucu kremini açtım da bugün bı bakayım dedim böyle yapısı yapış yapış değişikte kokuyor bozuk mu acaba sizinki de öyle mi nasıl muhafaza etmek lazım bunu
Lansinohsa yorumlarda yapış yapış yazıyordu canım kendi formu o sanırım bilmiyorum ana

Birde ben emzirme sütyeni şimdilik almıcam 2 tane emzirme atleti var lazım olursa yine atlet alırım ama sütyen almam sütyenle rahat edemicem eminim ben

Yok kuzum ateş ölçer diyorum biz ona termometr diyoruz
Ayy pardon kuzum ateş ölçer ne düşünüyorsun var mı aklında kulaktan ölçer mi alın mı koltuk altından mı geri ien güvenli ölçüm kulak sonra koltuk altı sonra alın diyorlar ben koltuk altı aldım kulak olan pahalı geldi bana

Yeni doğum yapan arkadaşımdan sordum bende bana koltuk altı Braun söyledi al öyle alıcam bende canım

Kızlar arabayı otoparkın direğine çarptım geri geri park ederken durup dururken masraf çıkardım ya çok üzgünüm. Kocaman direği görememiş gibi hey Allahım ya
Geçmiş olsun canım ya çok mu kötü oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…