2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar karnımda ard ard birsey oluyor. Tekme gibi güçlü değil titreme gibi hafif değil. Acaba neden oluyor böyle biraz hızlı pıt pıt gibi 5,6 defa oluyor sonra geçiyor.

Dinlenince illa ki iniyo ayaklarım biraz şişmiş halinden farkı oluyo acısı ağrısı da gidiyo ama doktor alakası yok dedi kendini yorduğum için olmazmış
Canım bilmiyorum tabi doktor daha bilgilidir idrar toplama da netleşir ama Bencede ödem ben 15 dk dan uzun süre ayakta kalınca başlıyor şişmeye ve kızarıyor bastırınca sarı oluyor ödemli yani belli yatınca inmeye başlıyor ayakkabı bile sıkıyor ayaktayken bir süre sonra inşallah şeninde sadece ödemdir stres yapma

İnşallah öyledir odemdendir umarım ya yoksa zorlu bi süreç

Kızlar karnımda ard ard birsey oluyor. Tekme gibi güçlü değil titreme gibi hafif değil. Acaba neden oluyor böyle biraz hızlı pıt pıt gibi 5,6 defa oluyor sonra geçiyor.
Bana da oldu bi kaç defa hıçkırık diye yorumladım

Kızlar bu geldide arkasında bir kağıt vardı çıkartdım çalışmaya başladı şimdi bu kadarmı?ya bozulursa pilide yokmuş sanırım

Eklentiler

• IMG20231230144920.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 81
Neden toplamıştınız peki sorun neydi
Tansiyonum ilaçla kontrol altında şuan ama yüksekti bir ara doktorumda 3 haftada bir idrar testi ver demişti bende gidip verdiğimde pozitif 1 çıkmıştı protein. Şüphelendi ve istedi ama bir sorun çıkmadı

Kızlar bu geldide arkasında bir kağıt vardı çıkartdım çalışmaya başladı şimdi bu kadarmı?ya bozulursa pilide yokmuş sanırım
Garantisi 2 yıl canım, pili var 3220 pil kodu trensyolda ya da büyük marketlerde satılıyor Migros’ta bile var pil bana pilsiz geldi marketten pil aldım

evet bize de kalsiyum birikmesi gibi bir sebepten olduğunu söyledi sonradan geçebiliyormuş fetal dna testi yaptırmak şart değil bunun için sanırım
Benim bebeğimde de var beyaz odak çoğunlukla son haftalara doğru kayboluyor demişti doktorum tek başına bir anlam ifade etmiyormuş

Garantisi 2 yıl canım, pili var 3220 pil kodu trensyolda ya da büyük marketlerde satılıyor Migros’ta bile var pil bana pilsiz geldi marketten pil aldım
Yok şimdi açtım baktım pili varmış ama ben çıkartdım boşuna çalışmasın diye..o zaman bitince ordan bakarım bende

Tansiyonum ilaçla kontrol altında şuan ama yüksekti bir ara doktorumda 3 haftada bir idrar testi ver demişti bende gidip verdiğimde pozitif 1 çıkmıştı protein. Şüphelendi ve istedi ama bir sorun çıkmadı
Anladım çok şükür bişey çıkmamış umarım benim de temiz çıkar tek temennim tansiyonumun olmaması

Ben arkasın açıp kağıdı taktım geri pil temas etmeyince çalışmıyo.

Abo yüzde 79 nem mi nerde oturuyorsun kız öyle baya nemliymis evin.

Abo yüzde 79 nem mi nerde oturuyorsun kız öyle baya nemliymis evin.
Bende dubleks aşağı katla yukarı kat hiçbir zaman aynı sıcaklıkta olmuyor yukarı hep bir iki tık soğuk oluyor yukarı soğuk olmasın diye mecbur aşağda sıcaklığa katlanıyoruz ondan öyle birde mutfakta yemek hazırlanınca inanılmaz sıcak oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…