2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar bugün kontrolüm vardı şükür bebisim iyi suanda 29+5 gelişimi 30+5 çıktı 1700 gr 38 39 cm boz doğum ücretimizi yine öğrenemedik 2 hafta sonra kontrolde belli olur dedi doktorum aynı zamanda 32.hafta olacgm için çalışabilir raporumu da alacgm inslalah
Ah ne güzel çok sevindim maşallah grubumuzun en tontik bebeği seninki oldu 😅😅

Kızlar arabayı otoparkın direğine çarptım geri geri park ederken🥺🤢 durup dururken masraf çıkardım ya çok üzgünüm. Kocaman direği görememiş gibi hey Allahım ya 😵‍💫
Geçmiş olsun stres yapma canına gelmesinden iyidir canım bu ekonomi de de zor oluyor tabi ama napalim sağlık olsun

Kızlar arabayı otoparkın direğine çarptım geri geri park ederken🥺🤢 durup dururken masraf çıkardım ya çok üzgünüm. Kocaman direği görememiş gibi hey Allahım ya 😵‍💫
Geçmiş olsun, cana geleceğine mala gelsin.

• Beğen
Reactions: The
Cidden mi farkında degilm valla😀😀 ilk kızım zayf doğmuştu inşallah 3kg gecer diye dua ediyorum bakalım hayirlsi inslalab sağlıklı olsun da tabi önemli olan o😂
Ay hiç takma sağlıklı olsun da küveze alınmadan kucağımiza alalım o yeter kız 😅🤲🏻

Kızlar bugün kontrolüm vardı şükür bebisim iyi suanda 29+5 gelişimi 30+5 çıktı 1700 gr 38 39 cm boz doğum ücretimizi yine öğrenemedik 2 hafta sonra kontrolde belli olur dedi doktorum aynı zamanda 32.hafta olacgm için çalışabilir raporumu da alacgm inslalah
Ay MaşAllah tontiş bebiş olucak😍😍ben 30 haftada 1462 çıktı

X