2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Hep sola yatıyorum kuzum kolum uyuştu attık ağrı başladı katlanıyorum herşeye bebeğim iyi olsun da

Çok iyi yapmışsın canım iki bebişe yetmez tabi. Ben internetten aldığım organizerleri hiç beğenmedim , şok markette gri organizer görmüştüm onlar o kadar kaliteliydiki hem de büyük parçalıydı. Pelki bazı şok larda kalan vardır bakılabilir.

Yalnız değilmişim demek ki. Ben de inanıyorum artık bazı insanlara gerçekten çok kolay nazar değiyor, bkz ben ve bence bazı insanların nazarı da daha çabuk degiyor. Mesela bir arkadaşım var çok çok yakın birisi hem de. Kız kendisi bile diyor yani kim hakkında olumlu bir şey söylesem nazarim değer diyor. Bana da öyle ne zaman güzel bir şey söylese muhakkak başıma bir işler gelir

Evet çok da inceydi yine kullanırım bir şekil ama yetmeyecek gibi

Hep sola yatıyorum kuzum kolum uyuştu attık ağrı başladı katlanıyorum herşeye bebeğim iyi olsun da
İnşallah geçici bir süreç canım. Rabbim sabırlar ve kolaylıklar versin. İnşallah sağlıkla kucağına aldığında her şey unutulacak

Kızlar aranızda gebelik zehirlenmesi için idrar toplayan oldu mu? Bacaklarım ve ayaklarımdaki şişlikler yüzünden 24 saatlik idrar topluyorum bugün. Dua edin protein kaçağı çıkmasın
Çok geçmiş olsun canım inşallah bir şey çıkmaz tweeetyyy toplamıştı bizde

Ben de Ikea kilitli poşet aldım ama kendi sitesinde daha ucuz ve ben 6 ve 4,5 litrelik paketli olanlardan aldım zaten bir arada satılıyor her şeyim sığdı

Ben de Ikea kilitli poşet aldım ama kendi sitesinde daha ucuz ve ben 6 ve 4,5 litrelik paketli olanlardan aldım zaten bir arada satılıyor her şeyim sığdı
Amanın çoktan aldım kız 2.5 lt çok mu küçük olur yeter diye düşündük 1 lt ve 0.4 olanları evde kullanırım diye düşündüm ıvır zıvır koyarken hastane için 2.5 lt yeter gibi geldi ürün yorumlarından baktım da sence?

Ay öyle valla. Bir gün bir arkadaşımla buluştuk yedik içtik hesap ödüyoruz. "Ay ceketin ne kadar güzelmiş" dedi. Çatt diye ceketin tokası kırıldı kendi kendine kasiyer kız "ohaaa nazara bak" dedi

Dur fotoğrafını atayım anlarsın büyük olan 6 litre küçük olan 4,5 litre. 6 litrenin içinde hemşireye verilecekler var kıyafetleri battaniye vs. 4,5 litrenin içinde de 10 tane bez, ıslak mendil ve temizleme pamuğu. Örnek olsun diye içeriğini de saydım ki ne kadar neyi sığar diye tahmin yaparsın

Eklentiler

• PXL_20231224_204725119.jpg
    138,3 KB · Görüntüleme: 52
evet bize de kalsiyum birikmesi gibi bir sebepten olduğunu söyledi sonradan geçebiliyormuş fetal dna testi yaptırmak şart değil bunun için sanırım

Çok şükür ense,burun kemiği vb.uzuvların ölçümünde bir sıkıntı çıkmadı parlaklık da kalsiyum birikmesi gibi bir sebepten oluyormuş sonradan kendi kendine geçebiliyormuş çok ciddi bir durum değil anladığımız kadarıyla,bizi daha çok beyinde görülen kist endişelendirdi fetal dna testini onun için istiyorlar sanırım ama çok ciddi maliyet hem de vazgeçmeyeceğimize göre yaptırmak gereksiz geldi.

Yıkıldım çok sağol kuzum o zaman 2.5 küçük kalacak ya

Bebeğin gelişiminde herhangi bir problem yok maşallah 5 gün önde görünüyor ölçümlerde ama benim bacaklar ayaklar çok fena durumda. Tansiyonum da çıkmıyor düşük hep
O zaman neye acaba protein dediler canım inşallah kötü bir şey çıkmaz ne zaman belli olacakmış

O zaman neye acaba protein dediler canım inşallah kötü bir şey çıkmaz ne zaman belli olacakmış
Bugün topluyorum idrarı işte yarın sabah goturcez sonuçlar da pazartesi Salı çıkar diye düşünüyorum. Konağa gidiyorum bende. Bacaklarım yüzünden şüphelendi doktorum coraspirin de başlattı beni rahatlatması için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…