2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlarrr 🥲🥲 Yengemin ailesi oğluşuma hurç yapmış el örgüleriylee nasıl duygulandımmm ya 🥹🥹🥹🥹

Eklentiler

• IMG_1200.jpeg
    IMG_1200.jpeg
    220,8 KB · Görüntüleme: 79
teşekkürler 🙏🏻 sizde de mi kist çıktı? Ben İzmit özel konak hastanesinde o tarihte 11 bin e yakın yaptırdım dolar üzerinden o anki kuru hesapladı hastane nakit aldı ödemeyi. 14 güne kadar çıkmıştı sanırım 10 hafta geçti üstünden. Çok şükür temiz çıktı kistler geçici sorun yok dediler her gebelikte görülen bir durummuş başka bir bulgu saptanmadıysa genelde 28. Haftadan itibaren vücut tarafından emilip atılıyormuş 🌸
evet 23.haftada detaylı ultrasonda hem kist hem de kalpte 2 adet kardiyak ekojen odak(parlaklık) olduğunu söyledi perinatolog,fetal dna testi tavsiye etti ancak hem çok ciddi rakamlar hem de allah korusun bir sıkıntı çıksa bile bebeğimizden vazgeçmeyi düşünmüyoruz o yüzden yaptırmadık😢

evet 23.haftada detaylı ultrasonda hem kist hem de kalpte 2 adet kardiyak ekojen odak(parlaklık) olduğunu söyledi perinatolog,fetal dna testi tavsiye etti ancak hem çok ciddi rakamlar hem de allah korusun bir sıkıntı çıksa bile bebeğimizden vazgeçmeyi düşünmüyoruz o yüzden yaptırmadık😢
Çok geçmiş olsun canım dediğin gibi bizde ikisinden de zaten vazgeçmeyecektik sonuç ne olursa olsun 🤲🏻🧿🙏🏻 ama el kol parmak burun kemiği ense ölçümünde sorun olmadıysa kistlerin bir anlam ifade etmediğini söyledi doktor inşallah sizinde öyledir 🌸 parlaklık için ne dediler genelde o da görülen bir durummuş

Kalpte ekojen odak benim bebeğimde de görüldü ama doktorum bunun sonradan kaybolduğunu, herhangi bir sorun olmadığını söyledi. yine de doğumdan sonra bi çocuk kardiyolojisine gidersiniz dedi. Kalsiyum birikintisi olabiliyormuş kalpte o sebeple parlak görünebiliyormuş.

Kızlar kendim hakkında veya çocuğum hakkında olumlu ne söylersem en kısa zamanda tersini yaşıyorum. Bu bende hiç şaşmaz , artık kimseyle bir şey paylaşasim gelmiyor ya çok saçma 😂 dün buraya kasilmam çok olmuyor yazmıştım mesela, sabahtan beri hiç yaşamadıgim kadar kasılma yaşıyorum.
Oğlumun iştahı güzeldi, güzel yiyor vs demiştim. Çocuk günlerdir yemek yemiyor bunu dediğimden beri. Enerjim mi çok düşük neyim ne bilmiyorum 🤣 böyle bir şey yaşayan var mı?

Kızlar kendim hakkında veya çocuğum hakkında olumlu ne söylersem en kısa zamanda tersini yaşıyorum. Bu bende hiç şaşmaz , artık kimseyle bir şey paylaşasim gelmiyor ya çok saçma 😂 dün buraya kasilmam çok olmuyor yazmıştım mesela, sabahtan beri hiç yaşamadıgim kadar kasılma yaşıyorum.
Oğlumun iştahı güzeldi, güzel yiyor vs demiştim. Çocuk günlerdir yemek yemiyor bunu dediğimden beri. Enerjim mi çok düşük neyim ne bilmiyorum 🤣 böyle bir şey yaşayan var mı?
Yıldızın düşükse demek ki 😂 boşver ne kadar az paylaşım o kadar iyi .. bende senin gibiyim . Hamilelikte yediklerime çok dikkat ediyorum dediğim günden beri abur cubura sardım elimde olmadan 😂

Yıldızın düşükse demek ki 😂 boşver ne kadar az paylaşım o kadar iyi .. bende senin gibiyim . Hamilelikte yediklerime çok dikkat ediyorum dediğim günden beri abur cubura sardım elimde olmadan 😂
Bir şeylerim düşük ondan eminim de🤣 yani hep yaşadığım bir şey bu benim. İnsan bir süre sonra mutluluğunu da paylaşasi gelmiyor doğal olarak 😅

Maalesef iyi şeyleri dillendirince bazı insanların yıldızları hafif olduğu için etkilenebiliyorlar. İnsan gerçekten güzel şeyleri paylaşmak istiyor ama bu çekincelerden paylaşamıyor. BEn öyle oldum. Biri nasılsın diye sorsa ve muhteşem de hissetsem iç güveysinden halliceyim diyorum.

Mesela Dilan Polat'ın yıldızı da onu yıl sonuna kadar taşıdı. 😂

Kalan eksilerde yavaş yavaş geliyor 🫠 1 numara 100 adet bez yeter mi kızlar? 😄

Eklentiler

• 1000012827.jpg
    1000012827.jpg
    130,3 KB · Görüntüleme: 64
  • 1000012826.jpg
    1000012826.jpg
    160 KB · Görüntüleme: 61
İnşallah kuzum inşallah 🙏 en azından karnımda 1.5 kg yu bulsa 🙏
Olacak olacak, daha vakit var. Sen hele bir memleketine ve oradaki hastaneye git de. Gerekli tedavi yöntemi ne ise onu uyguladıklarında gör bak çok hızlı değişecek her şey. Gün içerisinde de bolca sola yatmaya çalış kuzum. Bilmiyorum faydası olur mu ama ben aklıma geldikçe soluma dönüyorum bebiş için gün içerisinde de.

X