2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Vallahi benim de. Doktor da sola yat artık diyor hep ama sol tarafımı hissetmiyorum artık sola yata yata
Neyseki az kaldı 1 buçuk ay gerçi senin ayını bilmiyorum ama bu grupta olduğuna göre senin de az kaldı biraz daha sabredeceğiz artık sağlıkla gelsinler de

Bende bı sıkıntı var sanırım en rahat sırt üstü hissediyorum kendimi hala benim damar başka yerden geçiyor heralde fark etmeden bazen sırt üstü yatıyorum uyurken hemen düzeltiyorum ama off nasıl rahat yatmisim

Ben 31+1'deyim, ya şubat sonuna doğru ya da mart başı inşallah, çok az kaldı
Sen daha öndesin ben son adete göre 29+5 ama bebiş neyseki ultrasonda 2 hafta önde bizim maalesef son ana kadar bekleyeceğimizi düşünmüyorum en azından 36yı doldurmak istiyorum suyum az olduğu için erken doğum riskim var

Kızlar ben artık şu karnın çok küçük demelerinden usandım bıktım. Acaba bebek kilo mu alamıyor diyorlar. Gerçekten sinir oluyorum ne cevap vereceğimi şaşırıyorum bazen.
Herkes herşeye bir kulp buluyor takma kafana.boyle konuşan insanlardan uzak kalmak lazım

Kızlar ben artık şu karnın çok küçük demelerinden usandım bıktım. Acaba bebek kilo mu alamıyor diyorlar. Gerçekten sinir oluyorum ne cevap vereceğimi şaşırıyorum bazen.
Vücut yapısıyla alakalı bence canım benim de çok büyük değil zaten zayıfım benim zayıflığıma anca bu kadar çıkar diyorum ben. Bebeğim iyi olduktan sonra karnım küçük olsun hiç önemli değil takma insanları boşver.

Canım çok şükür güzel çıkmış sonucun acaba mantar olabilir mi vajina içindemi oluyor o sızlama hissi
Kuzum kokulu süt gibi bir akıntım var hafif sarımtrak acaba mantar mı bilmiyorum kalıntı falan yok. Sızlayan yer tam 6 parmak aşağısı sızlıyor rahim içim değil de göbeğimin dışından 6 parmak aşağısı sızlıyor tam orta nokta doktora bir kez daha olduğunda sorduğumda orası mesane idrar kesen demişti
Canım ben düz ve sağa yatınca başım dönüyor karnım düz yatınca baya sertleşiyor yani nefes alamayacak gibi bir his çökme oluşuyor kötü oluyorum sol en güzeli benim için çok rahat ediyorum zaten nst çekilirken bile soldaki bebek için sağa yatırıyorlar 20 dk fenalık geçiriyorum
Ah kuzum be bakıyorsun şu kendini bilmezlere ya biliyorsun benim kv hep diyor nerde bu ikizler yemek yemiyor musun kızçelerim görünmüyor kendi kendine konuşuyor diye bakıyorum artık görmek isteyene belli oluyor karnım diyorum geçiyorum sal yani sen ne zorluklar atlattın bebişin için sen doktorunu dinle haftasıyla kilosu uyumluysa gerisi emin ol çok boş laf tıka kulaklarını bak keyfine gül geç ağzı olan konuşuyor misali

Bende de öyle oluyor canım düz yatmayı korkudan denemedim de en azından sağa yatsam diye düşünüp hep baş dönmesi yaşayınca usul usul sola geri döndüm ay seninki zoraki yatış zor olmuştur ama her şey bebişler için

Aynen öyle onlar için ne iyi olacaksa diyip her şeye katlanıyoruz kuzum Allah hepimizin yardımcısı olsun sol en güzeli Bencede çünkü ilerde şimdi ağırlık iyice katlandıkça daha fena olunur kuzum aman hiç tehlikeye atma bir yerde okumuştum bebeğe çok bir zararı olmuyormuş tabi her gün her gün sırt üstü yatmıyorsan anlık yatıyorsan bebeğe bir şey olmuyor ama anne baygınlık bile geçirebilir yazıyordu

Erken riski olsa da hiç düşünme. Son haftalarda her şey değişebiliyor ki bebişin öndeymiş zaten. Sağlıkla gelecekler inşallah

Yok yok hiç denemiyorum düz yatmayı arada sağa yatabilsem iyi olurdu ama yapacak bir şey yok iyi olsun da razıyım en son 29+0'da 1500gr dı bir 2500e gelsin de rahatlayacağım erken doğma ihtimaline karşı o zamana kadar ona ne iyi gelecekse o şekilde artık

Genetik çok etkili. Özellikle minyon ailelerin bebekleri minnoş oluyor
Evet haklı olabilirsiniz minyon degılım ama bende zayıf doğmuşum
Arada olur öyle şeyler bende her sabah yumurta peynir yiyorum ama demek genlerle alakalı Bı durum ben tuzla ekmegı abarttım onu kesmem lazım galiba

Aynı durum bende de var canım aa bu kadar mı gerçekten diyorlar evet insanın bazen hoşuna gitmiyor ama ben gülüyorum bu kadar yani ne yapayım önemli olan haftası ile uyumlu olması o yüzden ben kendimi öyle rahatlatıyorum

AA herseyleri aynıymis canimm maşallah sağlıcakla kucaklarız bebislerimizi inşallah
İnşallah canım evet çok benzerler, cinsiyeti ne benimki erkek
Biz HejaR12 falan yakınız sanırım benimde 1.5 hafta önce 25+2 Ken 1200 dedi tontis tosun kız dedi ama usg yanılıyor oğlumda öle kilolu demişler di 3150 doğmuştu
Oyy maşallah tontiş geliyor desene sağlıkla gelsinlerde, benim büyük oğlum hep geriden gelirdi 2900 doğdu, küçük oğlumda önden giderdi 3500 doğdu, zayıd doğan tombiş, tombiş doğan zayıf oldu zamanla
Kızlarrrr benim çok eksiğim var, şu sonuç çıkana kadar bekliyordum elim gitmiyordu birseye sadece oğlum sağlıklı olsunda çarşafa sararım diyordum bugün başladım ama baya eksik varmış.
Kuzum kıyafet namına hiç birşeyi yok minnoşumun, sadece abilerden kalan beşik, battaniyeler var, bizde senle bundan sonra başlarız, yeterki sağlıkla alalım kucaklarımıza
Kuzum benim annemde uzak değil, yakınımda sayılır, hem yaşı var, hemde senin dediğin gibiyim bende, eşim bazen kızıyor bana bu huyumdan dolayı, ama dediğin gibi düşünüyorum bende, bir kız kardeşim, ablam olsaydı belki daha farklı olurdu, ne yapalım nasip, Allah kimseye muhtaç etmesin bizi, hiç kimseyi
Kuzum benim büyük oğlan hep 1 hafta 10 gün geriden gelirdi, 2900 doğdu, küçük oğlumda 1 hafta önde giderdi 3500 doğdu
Bende böyle besleniyorum, dediğin gibi lor peyniri köyden, beyaz peynirde öyle
Şimdi bende şeker çıktı herşey kısıtlı
Peynir bile, en çok peynir yiyordum ben
Avokado da yerim hafta da 2 3 kere
Minnoş geride geliyordu, ama şimdi haftasıyla uyumlu dedi, sağlıkla vaktinde gelsinler de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…