2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Bence ben bugün çamaşırlar konusunda yorum yapmamak için kendimi kanitladim 😂😂😂 kız ben çok sabirsizim yıkadım dayanamayıp baya oldu ama unuttum normal deterjanla yıkadım sonra da hem içime sinmedi alerji falan yapar diye hemde tozlanmistir dedim ağırlasmaya basladigim için bugün tekrar yıkadım 28+3 olduk bu sefer yerleştirdikten sonra üzerine ince tülbent falan ortucem toz almasın diye
Cnm bnde şu yılbaşı geçsin yıkıcam. Kaldırcam hazırlıcam hrşeyi.

Egerki 38leri görürsem ozmna kdr bi kez daha yıkayıp kaldırırım.

Doktora sordum senin için gerek yok dedi bebeğin beslenmesi kan akışı ile ilgili imiş onda da sorun olmadığı için senin için gerek yok dedi izin vermedi maalesef. Ben de kullanmak istiyorum ama bir yandan da kafama göre kullanmaya korkuyorum o yüzden bekleyeceğiz bakalım
Merhaba, bugünkü dr kontrolümde suyunun normale döndüğünü söyledi, alt sinirdaydi ama giderek artti ve simdi çok şükür normal, progestan ,coraspin ve şu içmek resmen arttırmış, umarım sizin de artış gosterir

Merhaba, bugünkü dr kontrolümde suyunun normale döndüğünü söyledi, alt sinirdaydi ama giderek artti ve simdi çok şükür normal, progestan ,coraspin ve şu içmek resmen arttırmış, umarım sizin de artış gosterir
Yaa çok sevindim inşallah benim de bir sonraki muayenemde artmış olur. Benim şu an yaptığım tek şey bol su ve günde bir bardak havuç suyu ve dinlenmek inşallah faydası olur 🙏🏻

Ben kısa programa attım hepsini yıkadım kurutmaya attım(atılmazmış ama ben kurutma kullanmadan yapamıyorum) ütüledi annem yerleştirdi organizerlere fermuarlı kapattık. Bitti 🤭 bugün
Kurutmaya atmayın diyorlar üstlerinde de ibare var ama biz yeğenlerimin hep attık hiç deforme olmadı yüzde 100 pamuk olanlar bir tık küçüldü ama giyilmeyecek gibi minicik kalmadı hiç zaten kurutmada hassas pamuklu kurutma ayarı var orada mı kurutsam acaba? Kullanım klavuzunda pamuklu programda bebek kıyafetlerinin yıkanabileceği yazıyor 🤭

Kızlar ben bebek bezi aldım tabi adet olarak sizlerden belki fazla almış olabilirim bilmiyorum ama 1 paket prematüre 120 adet 0 beden 3 kg ve aşağısı için Molfix aldım , 2 paket Molfix 1 beden aldım stok yapmayacağım şimdilik yetecek kadar aldım Molfix tercih ettim prematüre de en iyisi demişler sızdırmayan ve popoya tam oturan diye inşallah bebişler memnun kalır

Bence ben bugün çamaşırlar konusunda yorum yapmamak için kendimi kanitladim 😂😂😂 kız ben çok sabirsizim yıkadım dayanamayıp baya oldu ama unuttum normal deterjanla yıkadım sonra da hem içime sinmedi alerji falan yapar diye hemde tozlanmistir dedim ağırlasmaya basladigim için bugün tekrar yıkadım 28+3 olduk bu sefer yerleştirdikten sonra üzerine ince tülbent falan ortucem toz almasın diye
İnşallah doğuma kadar bir daha yıkaamazsın şuan öyle bir ışık görüyorum 😄Ya bende çok sabırsızlanıyorum sonra diyorum ki dur bi 30 gibi yaparsın çok ağırlaşmayız değil mi 30da falan 😄

Cnm bnde şu yılbaşı geçsin yıkıcam. Kaldırcam hazırlıcam hrşeyi.

Egerki 38leri görürsem ozmna kdr bi kez daha yıkayıp kaldırırım.
Benim bir kere daha yikamaya gözüm kesmiyor 😂 çok kıyafet var ben almistim bide üzerine görümcem verdi yıkama işi bile tek seferde bitmiyor daha ütüsü var yok anam gelsin dünyaya kirletsin öyle yıkarım bidaha 😂

Kurutmaya atmayın diyorlar üstlerinde de ibare var ama biz yeğenlerimin hep attık hiç deforme olmadı yüzde 100 pamuk olanlar bir tık küçüldü ama giyilmeyecek gibi minicik kalmadı hiç zaten kurutmada hassas pamuklu kurutma ayarı var orada mı kurutsam acaba? Kullanım klavuzunda pamuklu programda bebek kıyafetlerinin yıkanabileceği yazıyor 🤭
Bencede küçüldü azıcık ama zaten hep 3 aylık almıştım yenidoğan çok az aldım o yüzden kullanırım 🤭 hijyen pamuklu program var attım bitti valla mis gibi oldu🤣 tabiki benim tercihim ☺️

Benimki Philips ve ben çok memnunum ama bebek için hiç düşünmemiştim mantıklı olabilir.🤗 Ben tabakta kek yapıp airfreyde pişirdiğim bile oldu, karnı yarık yaparken de patlıcanları yağda kızartmak yerine fırçayla dışını yağlayıp airfreyde kızartıyorum yağsız gibi olduğu için çok hafif oluyor ben memnunum ama Tefal kullananlara da sormak gerek bebek açısından da değerlendiremiyorum canım şu an için
Bende karnıyarıgi bile fırında kizartiyorum biraz pratik olsun ve az yağlı olsun diye alayım diyorum. Tefali de bir araştırıp bakayım

İnşallah doğuma kadar bir daha yıkaamazsın şuan öyle bir ışık görüyorum 😄Ya bende çok sabırsızlanıyorum sonra diyorum ki dur bi 30 gibi yaparsın çok ağırlaşmayız değil mi 30da falan 😄
Valla tespitin bu kadarı yok yok kesinlikle yıkamam 😂😂 o granül sabunu görmek istemiyorum 😂😂 valla ben ağırlasmaya basladim baya o yüzden gözüm kesmedi 30lari beklemeyi 😂

Valla tespitin bu kadarı yok yok kesinlikle yıkamam 😂😂 o granül sabunu görmek istemiyorum 😂😂 valla ben ağırlasmaya basladim baya o yüzden gözüm kesmedi 30lari beklemeyi 😂
Yaaa yolumuz var daha yıkadım yazarsan hatırlatırım 🤣🤣 yaa neyse bende 28 de bir daha düşüneyim bu durumu 2 haftaya kesin iyice ağırlaşırım🤣

Valla ben de 30u beklemeyi düşünüyorum canım. Daha hastane çıkışı bile almadım 🙊😁 nasipse 30. Haftada onları alip, diğer bebekten kalanları vs ayarlayıp yika-utule yapacağım. Yıkamayı ben yaparım da ütüyü anneme postalama ihtimalim daha yüksek, bir öncekinde de öyle yaptım çünkü.🤣 tospalak tospalak

Bir de bebek kıyafetlerini yıkarken annem bugün dedi ki kısa program da yıka 30 dk 30 veya 40 derece de yıka zaten hiç daha giyilmemiş ütü de yapacaksınız kurutmaya da atacaksın uzun program yıkamana gerek yok dedi sizce?
Bana da çok mantıklı geldi ayh annislerimiz herşeyi biliyor biz böyle olacak mıyız kendimden emin değilim 🤨 herseyin uzmanı onlar değil mi 🥰

Bir de bebek kıyafetlerini yıkarken annem bugün dedi ki kısa program da yıka 30 dk 30 veya 40 derece de yıka zaten hiç daha giyilmemiş ütü de yapacaksınız kurutmaya da atacaksın uzun program yıkamana gerek yok dedi sizce?
Ben zaten normalde de 40 derece üstünde yikamiyorum renklileri. O yüzden bunda da hepsini 40 derecede 1saat yıkayacagim canım

Çamaşır yıkayıp kaldıran bacılar kaçıncı haftadasiniz ya çok erken değil mi ben 26dayim çok mu agirlasiriz 🤔

2 gün sonra 30 oluyorum bende 😊 cumartesi çınarın dolabı gelecek , yılbaşından sonra yıka yerleştir yaparım , ben pek ağırlaşmadım , zaten tombişte hamile kaldım harıl harıl iş yapıyorum hala 😂

X