2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
bende bu üçü arasında gidip geliyorum

Ben merfbaby olanı aldım çok güzel. Kılıfını da yıkadım kaldırdım doğunca çıkarıp takacağım 🤗

hanımlar merhaba, neredeyse 10gündür geçmeyen boğaz ağrısı, burun akıntısı, baş ağrısı ve de en önemlisi gece uyutmayan öksürük ile mücadele içindeyim. oturarak uyuyorum. hamilelik sebebiyle tek verdikleri parol ve balgam sökücü. olmuyor napsam toparlayamıyorum artık uykusuzluktan bağışıklığım iyice düştü, sinirlerim yıprandı. bu akşam vicks alıp göğsüme sırtıma sürüp iyice terlemeyi düşünüyorum.
bir dönem yüz yıldır kullanılan vicks için çok tehlikeli dediler şimdi de baktım o kötü yazılardan eser bulamadım ne zaman ne dedikleri belli değil.
sizin yorumunuz nedir, ne yapabilirim?
lütfen çok dikkatli olun, maske takın. hastaneler özeller dahil ağzına kadar dolu, çok kötü bir virüs dolanıyor ve 1 aydan önce toparlanamıyormuş kimse. coronadan beter. elden ayaktan kesildim, wc zor gidiyorum 😔
Ben de aynı sekildeydim ve en kötüsü sürekli ateşim çıkıyordu. Ben bir şey yapmadım canım parol içtim sadece ateş kontrolü için. Bir de öksürmemek için göğsümü sıcak tuttum iman tahtası mı diyorlar işte neyse orayı sıcak tutunca öksürük engelleniyor. Vicks sürmeye korktum ben sürmedim o yüzden. Bol sıvı aldım ılık süt vs içtim o şekilde geçmişti ama herkesin seyri farklı ilerliyor maalesef. Ben hamile değilken de ilaç kullanmadığım için vücudum böyle iyileşmeye alışık bence ilaçla iyileşen vücut ilaç istiyor

Günaydın kızlar 🌺 pek yazmıyorum psikolojik açıdan çok iyi değilim ama okuyorum yazdıklarınızı. Umarım hepimiz için çok güzel şeyler olsun 🙏 birbirimize dua edelim nolur dualarınızda bana da yer verin. Yarın doktora gideceğim. Çok endişeliyim korkuyorum kafam karman çorman. Kısacası kötüyüm sizi de düşürmek istemiyorum o yüzden yazmıyorum. Dualarınıza ihtiyacım var 🙏

Günaydiin güzel annelerrrr 😍😍😍 Bu sabah tartıya çıkayım dedim 2 haftada 2 kg almışımmmmm 🥴 Doktora gidene kadar 4 olucak galiba kadın şooookk 😂😂 Toplamda 10 kiloya tamamladim 57ile hamile kaldım 67 olmuşumm 😱😂
Bu haftalarda artış biraz fazla oluyor sanırım, ben de + 4 tüm, son 3 haftada 3,5 kg daha aldım. Sizin plesenta ne durumda şu an, sizde de aşağıdaydı sanırım, dr. Yeni bi şey söyledi mi, benim de hala aşağıda, bu durum iyice geriyor beni doğum yaklaştıkça

Canım gece yoğunlaşıyor sızlama gündüz daha hafif seyrediyor. Araya kasılma da ekleniyor dediğin gibi bebeklerde vuruyor aşırı üst üste canım yanıyor resmen sesli bir şekilde de sızlıyorum. İdrara otururken de olunca dedim bu idrar enfeksiyonu bence doktora dün gece yazdım tabi yanıt bekliyorum 10 da gidiyor o hastaneye test ver der herhalde
Evet kuzum çok rahatsız eder seni sen bitane pastil kullaniyordun diye hatirliyorum onu birakmismiydin, bı git bakalım kuzum testini ver nst çekil için rahatlasın hem

Günaydın kızlar 🌺 pek yazmıyorum psikolojik açıdan çok iyi değilim ama okuyorum yazdıklarınızı. Umarım hepimiz için çok güzel şeyler olsun 🙏 birbirimize dua edelim nolur dualarınızda bana da yer verin. Yarın doktora gideceğim. Çok endişeliyim korkuyorum kafam karman çorman. Kısacası kötüyüm sizi de düşürmek istemiyorum o yüzden yazmıyorum. Dualarınıza ihtiyacım var 🙏
Kuzum hiç kötü olma tansiyon nasıl şimdi?bende bu gün doktordayım içim kıpır kıpır.Allah yüzümüzü güldürsün🙌🏻🙌🏻

Gece uykusu için çok şükür evet şanslıyım şimdilik ama😀ama 6 sonra neden gözlerim kapanıyor ona sinir oluyorum birde sanki bütün bedenim ağrıyor
Hamislikten mi ağrıyor yoksa hasta olmadan ağrır ya öyle mi kuzum aman dikkat et çok salgın var benim oglanda grip kocamda yeni iyileşti 🥴

Evet kuzum çok rahatsız eder seni sen bitane pastil kullaniyordun diye hatirliyorum onu birakmismiydin, bı git bakalım kuzum testini ver nst çekil için rahatlasın hem
Pastil değilde enfeksiyon için kızılcık vitamini kullanıyordum onu 2 haftadır düzenli içmiyorum unutuyorum akşamları ondan sonra başladı sanırım tekrar başlayacağım doktor bi yazsa :/

Hamislikten mi ağrıyor yoksa hasta olmadan ağrır ya öyle mi kuzum aman dikkat et çok salgın var benim oglanda grip kocamda yeni iyileşti 🥴
Yok kuzum belkide vitamin d yine düşmüş bu gün doktoruma söylicem ama sonra düşünüyorum neden her gün 6 sonra bu halde oluyorum sabahta ola bilirim sabah daha iyiyim çok şükür.Aman sana geçmesin sonra zor toparlanıyoruz ben eşime diyorum bak kendini koru hasta olursa bende olucam hemen

Kuzum hiç kötü olma tansiyon nasıl şimdi?bende bu gün doktordayım içim kıpır kıpır.Allah yüzümüzü güldürsün🙌🏻🙌🏻
Keşke hep iyi olsa ama değil kuzum. Şekerim iyi ama. Güzel şeyler duyamayacağım diye çok korkuyorum. Zaten en son gittiğimde hedef 28 demişti şimdi 28 olduk. Sonra 32 demişti. İnşallah karnımda güzel şekilde büyüsün 😞 her gören zayıflamışsın diyor büyümüş diyeceği yere. Zaten zor bela yiyorum. Yarın doktoruma uçağa binip binemeyeceğimi de soracağım. Herşey yolunda gitsin nolur 🙏 amin kuzum Allah yüzümüzü güldürsün 🙏 güzel haberlerinle gel kuzum ❤️

Keşke hep iyi olsa ama değil kuzum. Şekerim iyi ama. Güzel şeyler duyamayacağım diye çok korkuyorum. Zaten en son gittiğimde hedef 28 demişti şimdi 28 olduk. Sonra 32 demişti. İnşallah karnımda güzel şekilde büyüsün 😞 her gören zayıflamışsın diyor büyümüş diyeceği yere. Zaten zor bela yiyorum. Yarın doktoruma uçağa binip binemeyeceğimi de soracağım. Herşey yolunda gitsin nolur 🙏 amin kuzum Allah yüzümüzü güldürsün 🙏 güzel haberlerinle gel kuzum ❤️
Amin Allah🙌🏻O korku bendede var her doktora gidince ama dua edicez başka elimizden hiçbir şey gelmiyor her şey Allahın elinde🙌🏻Yine bak şekerin iyi buna şükür ben ilk haftalardan her şeye öyle yaklaşıyorum yoksa bitmiştim çoktan.Dua edicez bebişlerimiz karnımızda büyüsün erkenden gelmesinler🙌🏻🙌🏻

Günaydiin güzel annelerrrr 😍😍😍 Bu sabah tartıya çıkayım dedim 2 haftada 2 kg almışımmmmm 🥴 Doktora gidene kadar 4 olucak galiba kadın şooookk 😂😂 Toplamda 10 kiloya tamamladim 57ile hamile kaldım 67 olmuşumm 😱😂
Ben 51 le kaldim 63 olmuşum 🤕 12 nedir ya

Amin Allah🙌🏻O korku bendede var her doktora gidince ama dua edicez başka elimizden hiçbir şey gelmiyor her şey Allahın elinde🙌🏻Yine bak şekerin iyi buna şükür ben ilk haftalardan her şeye öyle yaklaşıyorum yoksa bitmiştim çoktan.Dua edicez bebişlerimiz karnımızda büyüsün erkenden gelmesinler🙌🏻🙌🏻
Amin kuzum amin inşallah 🙏 inşallah kötü şeyler duymayalım. Gerçekten biz perişan olduk. Annem geldi şok oldu halimize zaten eşim ayrı zayıfladı ben zaten berbat haldeyim. Herşey güzel olsunda unutulur bunlar 🙏

bende bu üçü arasında gidip geliyorum

canım çevremden duyduklarıma göre ve yorumlara bakılırsa en çok memnun kalınan muadil merfbaby, ben de alırsam kesinlikle onu alacağım. kumaş kalitesi ve sallama mekanizması açısından babybjörne en yakın olanı bu diye biliyorum ben

kızlar dün gittiğim hastanedeki doğum asistanıyla görüştük, epidural anesteziyi kesinlikle tavsiye ettiğini zararsız olduğunu vs anlattı. anlattıkları bana çok mantıklı geldi. aranızda epidural anesteziyle doğum düşünen var mı?

kızlar dün gittiğim hastanedeki doğum asistanıyla görüştük, epidural anesteziyi kesinlikle tavsiye ettiğini zararsız olduğunu vs anlattı. anlattıkları bana çok mantıklı geldi. aranızda epidural anesteziyle doğum düşünen var mı?
Benim de sezaryen olacak. Ama hiç düşünmedim nasıl olacağını. Doktor ne tavsiye ederse ona uyarım diye düşünüyorum. Size neler anlattı.

X