2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Çıktım kuzum dün 10 gibi. Kan değerlerim falan normale dönmüş biraz daha çok şükür. Takip edileceksin dedi işte. Ve üniversite hastanesi olan yere gitmemi istiyor. Gidecek gibiyiz memlekete kuzum
Kuzum çok şükür inşallah daha da iyi olacaksın anladım kuzum sizin için nasıl iyi olacaksa öyle yapın tabi bebiş zamanında gelsin inşallah

Terleyerek hasta olan çocuk hiç gormedim.
Bnım oğlum hiç terlemedi. Zaten oyle bısey hissetseydım ona göre ince giydrırdım.
Ayy benim oğlum acayip terliyor kuzum alerjik birazda ondan sanırım çocukların hepsi koşar bir gıdım terlemez benim ki sucuk gibi olur yanaklar kıpkırmızı atleti sık su çıkar öyle terliyor ve çok hızlı terliyor seneye okul döneminde en çok gözümü korkutan bu

Yaa ben buna kimseyi inandiramiyorum Allah'ım uzman birinin açıklamasını mi paylaşmam lazım acaba benim oğlan alerjik ve aşırı hızlı terler bütün kuzenleri bir gram terlemez benim ki sucuk gibi olur vayyy efendim ben neden çocuğun kafasını kuruluyormusum eltim demedigini bırakmıyor hasta olmaz sen böyle napicaksin bırak alışsın vücudu çıksın öyle dışarı bişey olmaz diyip duruyor eşimde ona hak veriyor daha çok sinirim hopluyor çocuk o terle dışarı çıkınca hasta oluyor diyorum düşünsene ter içinde kafan soğuk ve esen yere çıkıyorsun nasıl hasta olmazsın anlatamiyorummm

Tecrübesizsiniz demedim zaten, böyle bir imam da olmadı. Uzmanların dile getirdiğini söylemek istemiştim. Herkes istediği gibi giydirebilir.

Reactions: The
Benim oğullarda çok terliyor, alerjik ler ikisi de, ayy ilk yıl hasta oluyorlar canım ya
Yok, yok her çocuk bir değil gerçekten
Benimkiler de terliyor, sonra o üst çıkmazsa, yada rüzgar yerse yedik nanayı

Günaydın kızlar
Bende kontrolden çıktım şimdi
Şükür bebiş iyi, şeker ölçüm sonuçlarımı beğenmedi, zaten yüksek çıkıyordu, bende farkettim, endokrine yönlendirdi şimdi onun için bekliyorum
Bebek aşağıda da değilmiş, demek geziniyor aşağı, yukarı

Cnm her çocuk bir değil işte. Oğlum bna cekmiş sanırım bnde terlemem hiç. Kalın gıyındgım halde.
Bu ince gıyınenler demekki terliyor.
Millet yazın terler, alnı şıp şıp su gbi orası burası faln, bn kupkuruyum oğlumda oyledir

Doktorlar söylüyor evet duydum tabiki sıcaktan hasta olanlar varmış, bn yasamadgım ve gormedgım için pek inanamadım

Benim oğullarda çok terliyor, alerjik ler ikisi de, ayy ilk yıl hasta oluyorlar canım ya

Yok, yok her çocuk bir değil gerçekten
Benimkiler de terliyor, sonra o üst çıkmazsa, yada rüzgar yerse yedik nanayı
Aynii benim oglanda öyle o kadar hassas ki hemen kapar bide hadi gribi geçtim Allah korusun o kadar terle sinüzit falan da olur ne biliyim boynunda kireçlenme falan olur çünkü banyo yapınca bile ense ıslak kalmasın diyorlar bunlar ömür boyu çekeceği seyler ama ben pimpirikli anne herşeyi abartan anne gibi gozukuyorum

Aynen cnm terli kafayla dısarı çıkan çocuk hasta olur. O soğuk çeker o kafayı.
Buz gbi oluyo kafası, yine söylüyorum sıcaktan, terlemkten hasta olan çocuk görmedimduymadımbilmiyorum
Ama üşütmekten, vucudu buz gbi olursa kızancık hasta olur

Seninki küçük büyüdükçe az hasta oluyorlar, benim biri 7 diğeri 11 yaşında daha az hasta oluyorlar artık, yada olunca daha çabuk atlatıyorlar, seninde öyle olacak

Ay maşallah ne kadar güzel kuzum bizim oğlanın alerjik durumundan böyle büyük ihtimalle diyorum ya kuzenleri falan buluşuyorlar bitek kerem sucuk gibi oluyor uyudugunda bile ilk yarım saat önce bı ter boşaltır üzerini ortmedigim halde sonra vücut ısısı oturur değişik benim oğlan

Seninki küçük büyüdükçe az hasta oluyorlar, benim biri 7 diğeri 11 yaşında daha az hasta oluyorlar artık, yada olunca daha çabuk atlatıyorlar, seninde öyle olacak
Kuzum bende şuan dikkat ettiğim için elhamdülillah az hastalanıyor ve ateş olmadığı sürece kendi kendine atlatıyor, hafif geçiriyor 2 yaş döneminde çok fenaydı geniz eti buyumustu bademcikler yukaridaydi çocuk iyileşmeden hasta oluyordu tekrar 3 yaşından sonra geniz eti ve bademcik sorunu elhamdülillah kendiliğinden çözüldü sonra az hastalanmaya kendi atlatmaya başladı inşallah büyüdükçe daha da direnclenir işte okul döneminde yanında olamayacağım için korkuyorum şuan koruyorum ama o zaman napicam

Ben de öyle biliyorum terlerse ,teri soğursa hasta olur.En çok kreşe başlayan hasta oluyor evdeki çocuk olmuyor
Ayyy bak tamda yazıcaktım giyimle bir tek keşki olsaydı kardeşimle konuşunca bana hep dediği bu oluyor yanındayken küçükken çok kolay ne zamanki artık okula başlıcak gitmeye o zaman hastalıklarda başlıyor 11 yaşına gelmişler ne zaman konuşsam hastayız diyorlar biri bitiyor biri başlıyor bir tek yazın hasta olmuyorlar

Reactions: The
Merhaba herkese Mayıs annelerinden geliyorum Aranızda boyu 175 civarı olup hamile taytı/pantolonu önerebilecek biri var mııı? Artış’ın meşhur taytı bana kapri boy oldu da
Bende bu dertten muzdaribim 175 boy artış hamile taytı yıkadıkça küçüldü, artışın İspanyol paça değilde düz boru paça gibi olanı ilk başta aşırı güzel oldu ama kurutmaya atınca kapri oldu, Trendyol millanın triko alt üst takımları kapri gibi bileğin üstünde baya üstünde kaldı. En güzeli eşimin siyah eşofmanları mis gibi ya da defacto hamile pantolonu siyah o da güzel ama ben pantolonla rahat edemiyorum bir yere giderken giyiyorum anca

Bende aşağıda zannediyordum yan duruyormuş valla bebeğin nerde olduğunu anlayanlara hala hayranlikla bakıyorum kuzum gebelik şekerin mi var yani diyete mi gireceksin

İnşallah kuzum gerçekten çok yıprandım tahmin edemezsiniz. Çabalıyorum düşmemek için
Kuzum online destek almıştın psikolojik olarak ona devam et istersen gerçekten çok zor bir durum insan kendini geçiyor yavrusunu düşünüyor sürekli bişey olacak mı korkusu ile yaşamak çok zor rabbim yardimcin olsun kuzum dualarımız seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…