2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ay çok iyi yapmışsın canım ya inşallah 🙏🏻 sağlık ocağına olmadı bir sorayım alıp ihtiyaç sahiplerine verirler mi öyle gelip ilaç soran var mıdır diye bende de Protestanlar kan sulandırıcılar tüp bebek ilaçları özel sağlıktan aldığımız için zamanında kutu kutu almışız resmen dolapta duruyorlar bir ara gidip sorayım inşallah öyle bir uygulamaları vardır bizim sağlık ocağının da bir de tüp bebek merkezime sorayım belki onlar da birilerine ulaştırırlar mı eşimde dedi ücretsiz verelim bir yere başkalarına da şifa olsun
Bir sorarsın kuzum muhakkak yol gösterirler nereye vereceğimiz konusunda da eşinde iyi düşünmüş ihtiyaç sahiplerine ulaşır inşallah 🙏🏻😊

Cnm kalan oksaparları ben saglık ocagına verıcem.
Alıyolar cunku bnada verdı aile hekimi☺️ama tüp bebek ilaçlarının aile hekimiyle bı alakası yok bnce onları almazlar dıye düşünüyorum
O zaman tüp bebek ilaçlarını hastanede tüp bebek birimine sorayım belki onlar alır canım progestan falan sağlık ocağına sorayım progestanı alırlar bence 🙏🏻

Ya kızlar geçenlerde bebeği yukarıda hissetmeye başlamıştım ne güzel, bugün çok aşağılarda hissediyorum, plesentam daha mı aşağıda acaba ya 😔

Ay çok iyi yapmışsın canım ya inşallah 🙏🏻 sağlık ocağına olmadı bir sorayım alıp ihtiyaç sahiplerine verirler mi öyle gelip ilaç soran var mıdır diye bende de Protestanlar kan sulandırıcılar tüp bebek ilaçları özel sağlıktan aldığımız için zamanında kutu kutu almışız resmen dolapta duruyorlar bir ara gidip sorayım inşallah öyle bir uygulamaları vardır bizim sağlık ocağının da bir de tüp bebek merkezime sorayım belki onlar da birilerine ulaştırırlar mı eşimde dedi ücretsiz verelim bir yere başkalarına da şifa olsun
Sağlık ocakları eczaneler alıyorlar canım,ihtiyaç sahipleri alıyor oralardan

Kuzum tüp bebek ilaçlarını bilmiyorum ama bende de progestan iğne falan vardı sağlık ocağına bıraktım ihtiyaç sahiplerine veriyoruz dediler, çok iyi düşünmüşsün pahalı ilaçlar en azından ihtiyacı olan birileri faydalansın 🙏🏻
Bazıları eczacılarla işbirliği yapıp satıyormuş maalesef ihtiyacı olan birini bulup kendin teslim et bence 🥲

Kızlar bir de Allah nasip ederse doğumdan sonra elimde kalan tüp bebek ilaçlarım olacak tarihleri de 2025 onları acaba hastane sağlık ocağı ya da eczane gibi yerlere versem ücretsiz alırlar mı ihtiyaç sahiplerine vermek için eğer almazlarsa buradan ücretsiz ihtiyacı olanlara vermeme izin verirler mi ki yazık günah dünya para olmuştur elbet ihtiyacı olan çıkar bilgini var mı öyle veriliyor mu bir yerlere
Kuzum ilaçların adı ne benim arkadaşım varya bebeğin kalp atışı duran onun eşi devam etmek istiyor denemeye eğer onun içinde senin içinde uygun olursa aklında olsun kuzum

Ya kızlar geçenlerde bebeği yukarıda hissetmeye başlamıştım ne güzel, bugün çok aşağılarda hissediyorum, plesentam daha mı aşağıda acaba ya 😔
Pozisyonu değişmiş olabilir canım benimde öyleymiş makat geliş duruyordu geçen hafta bugün kontrolde baş gelişe dönmüş hareketleri bende farklı hissediyorum , makat geliş iken idrar torbama çok baskı yapıyordu WC den çıkamıyordum

Kızlar bir de Allah nasip ederse doğumdan sonra elimde kalan tüp bebek ilaçlarım olacak tarihleri de 2025 onları acaba hastane sağlık ocağı ya da eczane gibi yerlere versem ücretsiz alırlar mı ihtiyaç sahiplerine vermek için eğer almazlarsa buradan ücretsiz ihtiyacı olanlara vermeme izin verirler mi ki yazık günah dünya para olmuştur elbet ihtiyacı olan çıkar bilgini var mı öyle veriliyor mu bir yerlere
Ben buradan gönderdim ücretsiz ilaç paylaşımı var balım bakabilirsin öyle bı post açmışlar

Kuzum ilaçların adı ne benim arkadaşım varya bebeğin kalp atışı duran onun eşi devam etmek istiyor denemeye eğer onun içinde senin içinde uygun olursa aklında olsun kuzum
Oyy inşallah kuzum 🙏🏻 2 kutu prograf, 1 kutu dekort , 2 kutu coraspirin, 5 kutu redox-c , 1 kutu progestan, 1 kutu endol, 5 kutu metpamid, 1 tane progestan kalça iğnesi, 1 tane proluton , 3 tane oksapar , 6 tane enox (oksapar muadil) tabi kan sulandırıcıları gebelik sonunda ihtiyacım olmazsa kullanmazsam doğuma kadar vereceğim ücretsiz kuzum yazık kan sulandırıcı iğneler aşırı pahalı inşallah bana gerek kalmaz da hepsini vermek istiyoruz Allahın izniyle 🙏🏻

Ben buradan gönderdim ücretsiz ilaç paylaşımı var balım bakabilirsin öyle bı post açmışlar
Aaa evet öyle konu açanlar olmuş en iyisi oradan kargoyla göndermek olur aslının arkadaşı önceliğim olur ona ihtiyaç kalmazsa buradan forum üzerinden gönderirim bence en iyisi öyle olur 🥰 sağol kuzum

benim her yerde baskılar tekmeler. bir bakmışın aşağıda bir bakmışın göbekte bir bakmışın göbeği de aşmış
Epey aşağıda hissedince endişelendim, iyi ki yarın kontrolüm var da bir görüp rahatlayayım, inşallah benimde yukarı çıkar
Pozisyonu değişmiş olabilir canım benimde öyleymiş makat geliş duruyordu geçen hafta bugün kontrolde baş gelişe dönmüş hareketleri bende farklı hissediyorum , makat geliş iken idrar torbama çok baskı yapıyordu WC den çıkamıyordum
Benimde idrar torbama baskı var şuan evet, belki de pozisyon değiştirdi, sıkıntılı bir durum olmasında 🤲

Kuzum benimde öyle oldu yukarıda hissediyordum bianda kasıklarıma vurmaya başladı bir haftadır oyleydi şimdi tekrar yukarı çıkmış bide sırtı dönük bir haftadır vurmalarini hep içeri doğru hissediyorum organlarını tekmeliyor sanki yerleri daha rahat o yüzden kafalarına göre takılıyorlar doktora sordum doğum pozizyonu almasi için erken bu haftalarda aynı pozisyonda kalmasını beklemeyiz dedi

Oyy inşallah kuzum 🙏🏻 2 kutu prograf, 1 kutu dekort , 2 kutu coraspirin, 5 kutu redox-c , 1 kutu progestan, 1 kutu endol, 5 kutu metpamid, 1 tane progestan kalça iğnesi, 1 tane proluton , 3 tane oksapar , 6 tane enox (oksapar muadil) tabi kan sulandırıcıları gebelik sonunda ihtiyacım olmazsa kullanmazsam doğuma kadar vereceğim ücretsiz kuzum yazık kan sulandırıcı iğneler aşırı pahalı inşallah bana gerek kalmaz da hepsini vermek istiyoruz Allahın izniyle 🙏🏻
Kuzum söyledim onunda kullandığı ilaçlarmis çok sevindi öyle bişey olursa çok dua ederim diyor ben sana özelden yazayım kuzum

X