2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Epey aşağıda hissedince endişelendim, iyi ki yarın kontrolüm var da bir görüp rahatlayayım, inşallah benimde yukarı çıkar

Benimde idrar torbama baskı var şuan evet, belki de pozisyon değiştirdi, sıkıntılı bir durum olmasında 🤲
yarın doktorun normal olduğunu söyleyecek hiç merak etme annesi :)

Kuzum söyledim onunda kullandığı ilaçlarmis çok sevindi öyle bişey olursa çok dua ederim diyor ben sana özelden yazayım kuzum
Harika kuzum çok sevindim valla ya geçen sefer de çok üzülmüştüm arkadaşına Allah yardımcısı olsun inşallah sağlıklı bir bebek nasip etsin rabbim ona 🙏🏻 zaten İzmit’ten İstanbul’a yakın kargoyla çok rahat gider ona da inşallah sen bana yine de yaz nasipse Ocak sonuna doğru veririz kuzum bizimiz aynen doğum o zamana netleşir ihtiyacımız kalmadığı da belli olmuş olur 🥰🙏🏻

Bende çok özlemiştim bekleyemedim cumayi 😂 hahah benim kız hep ultrasonla aynı gün çıkıyordu kuzum oğlumun ultrasonuna baktım (hala sakliyorum 😂) oğlum 28+1 de 1250 Gr çıkmış 1 hafta önde görülüyor bende dedim o zaman benim kız Max. 1100 olur 😂😂 ama elhamdülillah yakalamış abisini😂😂
En son kaçinci haftanda kaç gramdı 😅😅

Oy maşallah miniğimee ama kız çocukları zaten çıtı pıtı olur çok da oğlunla karşılaştırma 😅 hemen cuma olsun ya hahaha
Evet kuzum kuzenim doğum yaptı kızı 1 hafta önde çıkıyordu hep 39+3 te 3 kilo doğdu ve iki saat içinde doğdu benimde hayalim o şuan 3.300 geçmesin kolayca normal hemen çıksın 😂😂 oğlumda 3360 doğmuştu

Şaşırdım gerçekten ihtiyaç sahibinin hakkına girmek de ne bileyim 🙄 en iyisi tanıdığın birine vermek varssa eğer haklısın
Kesinlikle öyle araştırınca kendinde bulabiliyorsun aslında o kadar fazla bebis sahibi olmak isteyen ama durumu el vermeyen insan varki yada varını yoğunu harcayıp elinde bişey kalmayınca tedavisi yarım kalan insan benim danışanlarımdan vardı çok üzülüyor insan Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah kimsenin kucağını boş bırakmasın Rabbim hiçbir anne babayı evlat yokluğuyla sınamasın 🙏

Epey aşağıda hissedince endişelendim, iyi ki yarın kontrolüm var da bir görüp rahatlayayım, inşallah benimde yukarı çıkar

Benimde idrar torbama baskı var şuan evet, belki de pozisyon değiştirdi, sıkıntılı bir durum olmasında 🤲
Beb de çoğunlukla kasiklarimda hissediyorum şimdi şimdi yukarı çıktı ama favorisi alt taraflara vurmak o pozisyonda rahat ediyor sanırım 🥰 saat gibi dönüyor bazen çok haretketli oluyor🤭😀

Son düzenleme:
Evet kuzum kuzenim doğum yaptı kızı 1 hafta önde çıkıyordu hep 39+3 te 3 kilo doğdu ve iki saat içinde doğdu benimde hayalim o şuan 3.300 geçmesin kolayca normal hemen çıksın 😂😂 oğlumda 3360 doğmuştu
İnşallah hepimize böyle kolay doğumlar nasip eylesin Allah'ım 😅😅

Canım endişe etme benim soldaki bebek kafası aşağıda ve resmen doktor ultrason cihazını vajinamda tutuyor yani göbek altı falan değil bildiğin kafasını görebilmek için sezeryan dikişi düşün onun da altında tutuyor çünkü kafasını arkaya doğru gerdiriyor arkaya gizleniyor görünmüyor bende bazen aşırı aşağıda hissediyorum normal mi dediğim de doktor bak ultrasonu nerene tutuyorum demişti ama rahim uzunluğu 32 mm di normaldi yani bazen pozisyonla çok değişiyor vurdukları yerler

Saol kuzum Allah razı olsun rabbim hepinizin hayrını niyetini kabul eylesin sana çok yakın oturuyor inşallah buluşabiliriz bile hem tanışırız Kartaltepe de oda ☺️
Aa çok iyi bnde kartaltepedeyım.
İnşallh elimde kalır, bn fazla aldım rapor çıkardım. Bide saglık ocagının verdıklerıde duruyor

Canım benim çalıştığım şirkette insan kaynakları 32+0 kabul edilmiyor en geç 31+6 da alınması lazım dedi
Aa bunu ben bir okuluma sorayım en iyisi
ben 32+0 diye biliyorum ama idaren daha net bilgi verir canım. Benimde sömestre gidiyor 2 haftam ve sonraya aktaramıyoruz o kısmı dimi :KK43: sömestrden sonra ben gitmeyeceğim ama şimdiden zor geliyor. Branşın neydi zor olmaz mı :KK43:
Sonraya aktarılamıyor diye biliyorum canım. Benim 15 şubata kadar çalışmam gerekiyor o da iki hafta oluyor sömestrdan sonra en kötü ihtimalle doktorumdan rapor isterim diye düşünüyorum. Branşim rehberlik grup çalışmalarımız oluyor ders olarak onları da bir haftaya bölerek yaparsam sıkıntı olmaz gibi geliyor. Bireysel görüşmelerde zaten bir sıkıntı yaratmaz sadece son haftalar doğum riski olabilir çok ağırlaşirsam rapor isterim doktor da verir diye düşünüyorum. Senin branşın neydi canım?

Şaşırdım gerçekten ihtiyaç sahibinin hakkına girmek de ne bileyim 🙄 en iyisi tanıdığın birine vermek varssa eğer haklısın
Bende şaşırdım valla ya yazık günah. Ki bazı ilaçlar gerçekten bulunmuyor özellikle tüp bebek ilaçları resmen kara borsa hiçbir yerde yok.

Kesinlikle öyle araştırınca kendinde bulabiliyorsun aslında o kadar fazla bebis sahibi olmak isteyen ama durumu el vermeyen insan varki yada varını yoğunu harcayıp elinde bişey kalmayınca tedavisi yarım kalan insan benim danışanlarımdan vardı çok üzülüyor insan Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah kimsenin kucağını boş bırakmasın Rabbim hiçbir anne babayı evlat yokluğuyla sınamasın 🙏
Haklısın kuzum gerçekten Allah isteyen herkese tatmayı nasip etsin inşallah 🙏🏻
Bende şaşırdım valla ya yazık günah. Ki bazı ilaçlar gerçekten bulunmuyor özellikle tüp bebek ilaçları resmen kara borsa hiçbir yerde yok.
Valla şaşkınım 🙄🥺

yarın doktorun normal olduğunu söyleyecek hiç merak etme annesi :)

Saol kuzum Allah razı olsun rabbim hepinizin hayrını niyetini kabul eylesin sana çok yakın oturuyor inşallah buluşabiliriz bile hem tanışırız Kartaltepe de oda ☺️

Beb de çoğunlukla kasiklarimda hissediyorum şimdi şimdi yukarı çıktı ama favorisi alt taraflara vurmak o pozisyonda rahat ediyor sanırım 🥰 saat gibi dönüyor bazen çok haretketli oluyor🤭😀
Bende genelde kasıklarda hissediyorum ama bugün daha da aşağıda sanki, pozisyon değiştirdi belki de yarın belli olur, sağlıklı olsun da
Canım endişe etme benim soldaki bebek kafası aşağıda ve resmen doktor ultrason cihazını vajinamda tutuyor yani göbek altı falan değil bildiğin kafasını görebilmek için sezeryan dikişi düşün onun da altında tutuyor çünkü kafasını arkaya doğru gerdiriyor arkaya gizleniyor görünmüyor bende bazen aşırı aşağıda hissediyorum normal mi dediğim de doktor bak ultrasonu nerene tutuyorum demişti ama rahim uzunluğu 32 mm di normaldi yani bazen pozisyonla çok değişiyor vurdukları yerler
Evet evet sezeryan dikişinin de aşağısı, ilk defa bu kadar aşağıda hissettim, benimde en son rahim uzunluğu iyiydi 37,5 ölmüştü, inşallah yarın güzel haberlerle gelirim 🤲

X