2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
İşte reflü yatağına reflü bakımından ihtiyacı olmasa bile şimdi 2 tane bebek Allah korusun nefesleri kesilse kussalar fark etmesem falan düşünceleri beni şimdiden tuttu o yüzden yataklarının içine reflü yatağını kendi mental sağlığım için de almak istiyorum yoksa deli olurum sürekli başlarında uyumam yani o psikolojiyle kendimi biliyorum en azından 2 ay kadar reflü yatağında onlar da rahat uyku çeker diye düşünüyorum kusma nefes alma gibi açılardan

Ya canım sen ilkinden tecrübelisin bilirsin. Ben reflüsü olmasa bile reflü yatağını isteme nedenim Allah göstermesin tabi de yatarken kusarlar o an göremem ya da nefessiz kalırlar falan yatakların içinde reflüyle yan yatırırım rahat olurlar diye istiyorum ama ne düşünüyorsun ?

Öyle canım zaten içine nasıl siniyorsa öyle yap gerçekten zor bir sorumluluk. Ama kafalarının yan olması gerekiyor kusma durumunda boğulmamaları için. Bir yakınımın bebeği reflü yatağına rağmen boğuluyordu az kalsın neyse ki fark etmiş o yüzden benim içime yan yatış yastığı daha çok sindiği için onu almak istedim hem de kafa şekli düz olmasın diye de yan yatmasını istiyorum bakalım

Aaa yan yatma yastığı nasıl bir şey kuzum link atabilir misin

benide eklermısınız lütfen

Özel dikim yapan yerler var babynesti eğer yaptırabileceğin birisi varsa söylersin biraz küçük yapar ama reflüsü olmayan bebeğe reflü yatağı almak doğru değil safi masraf hatta bazı reflüsü olan bebekler yatmıyor bile içerisinde

Aaa özel dikim de mantıklı bir bakayım canım çok sağol

Oy reflü yatağından pahalı bir de 2 tane alacağım evdeki yastıkla desteklerim ya da battaniyelerini yumru yapıp arkalarını önlerini desteklerim ama mantığı güzelmiş
Zaten yan yatırılması gerekiyor bebeklerin mecburen de destek lazım şimdi senin için herşey 2 kati masraf 2 çarşafı sar aralarına bir yastık koy çarşafları da ön taraflarına koy ikisinin de sırtını yastıkla destekle gitsin al sana yastık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…