2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Sen bensin hahah ben artık zorlanıyorum ya sende durumlar ne zorlansamda devam ediyorum 1 ay daha böyle kılarım herhalde
Cnm bnde zorlanıyorum zten gebelıgın basından beri oturarak kılıyorum.
Şuan sadece farzlarını kılmaya başladım bıde ardından her namazın sonunda o vaktin kazasını kılıyorum

Cnm bnde zorlanıyorum zten gebelıgın basından beri oturarak kılıyorum.
Şuan sadece farzlarını kılmaya başladım bıde ardından her namazın sonunda o vaktin kazasını kılıyorum
Yok ben kılıyorum da 2 rekat kılana kadar 15 dakika geçiyor oturarak kıl diyor eşim ama yapabiliyorken yapmak günah olur mu diye tereddüt ediyorum oturarak mi kılsam artık bende

Kızlar size bir fikir sormak istiyorum. Şimdi ben de robot süpürge ve kablosuz süpürge var. Ben attık temizlik yapamıyorum çok hareket de tansiyonumu yükseltiyor çünkü. Minimum hareket ediyorum. Eve temizlikçi vs almam için kablolu bir süpürge lazım bana. Ama sırf bunun için olacağı için de minimum fiyatlı olsun istiyorum. Yani çok ucuz önerebileceğiniz süpürge önerisi istiyorum

Reactions: The
Of kızlar kafamda deli sorular geçen konuşulmuştu burda hediyelik mevzusu o günden beri bakıyorum beynim yandı magnet yaptırmayacaktım ilk fotograftaki gibi bir şey dağıtırım diyordum ama eşimde kalıcı bir şey olsun dedi 2. Fotodaki şu magnetler nasıl sizce en beğendiğim bunlar oldu sade şık gri siyah karışık yaptırırım miss birde ikisini de dağıtsam çok mu gösteriş olur Son sorum sizce sadece isim mi yazmalı yoksa Hoşgeldin Eymen mi yazmalı veya sezaryen olacağı için tarih belli oldugun da isim ve tarih mi yazmalı hangisi hoş olur çok sordum çünkü aşırı takıntılıyım

Eklentiler

• IMG_0516.jpeg
    668,3 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_0519.jpeg
    88,7 KB · Görüntüleme: 38
Kuzum kablosuz supurge yetmez mi ki ekstra almaya gerek var mi

Ben fantomun dik süpürgesini kullanıyorum canım hem çok pratik hemde uygun

Kesinlikle öyle kuzum . Sırf inada binsin diye niye zıtlaşalım ki . Artık her şeyi okuyup öğreniyoruz . Ben hamileliğin ilk ayları kesinlikle mama vermem diyordum mesela . Görümcem çocuk doktoru ve eğer anne sütü yetmezse mama verilmeli diyordu . Araştırdım ve evet doğru söylüyor bebeğin sarılık olma riski mamaya alışmasından daha tehlikeli . Umarım sütüm yeterli gelir ama gelmezse de mama yolları göründü :)

Sen bensin hahah ben artık zorlanıyorum ya sende durumlar ne zorlansamda devam ediyorum 1 ay daha böyle kılarım herhalde
Bırakma kız 1 ay daha kılarım ne demek dinlenmek güzel olur derken yani lohusa iken dinlenmek demek istemiştim

Valla ben oturarak kılıyorum şu kanama olayından sonra kuzum. Kendimi yaşlı teyzeler gibi hissediyorum böyle de ama yapacak bir şey yok

Düşük fiyatlı ve uzun vadeli süpürge hiç görmedim malesef. Kim böyle azcik dandigine kactiysa kısa sürede çekişi acayip düştü. Kablosuzu temizliğe gelen kişi kullanamaz mi?

Canım hem kullanışlı hem kalıcı olarak isimli magnet gazoz kapağı acacağı oluyor ya. Belki onlardan tercih edebiliriz ama attığın magnetler de çok sevimli . Bence tarih atılmasa iyi olur bebeğe belli olmaz sezaryen günü alsak bile erken gelcek olur sancı başlarsa acil sezaryen de olabilir

Kuzum ikisi de çok güzel. Ama benim fikrim ben gelip de magneti asmam dolabıma. He şöyle ki az yaptırıp sadece anane babane teyze hala vs diyorsan magnet olur onlar asar tabi. Ama gidip de arkadaşıma magnet vermem açıkçası.yani aslında bakarsan ikisi de çöpe gidecek gibi geliyor bana. Şugüne kadar sadece arkadaşım bileklik yapmıştı onu kullanmıştım açıkçası

Düşük fiyatlı ve uzun vadeli süpürge hiç görmedim malesef. Kim böyle azcik dandigine kactiysa kısa sürede çekişi acayip düştü. Kablosuzu temizliğe gelen kişi kullanamaz mi?
Yok kuzum ya sanmıyorum. Bir kere ev büyük yetiştiremez şarjını. Bir de internette de gördüm çok yorum böyle.

Evt bu dediğim hanifiler için.
Evt 40ı geçerse özür kanaması oluyor. Detaylarını anlatmıştı hoca. Oruçla ılgılıde anlattı tam aklımda kalmadı ama o kısmı.
Orucu paşa paşa tutuyoruz sonrasında Allah'tan namaz borcu diye bir şey olmuyor. Benim ilki hem hamile olduğum zamana geldi ve korona geçirmiştim o dönem o yüzden hiç tutamadım. Diğer yıl da bebeğim daha 4 aylıktı süt çok azalırsa diye korkmuştum. Yani baya korkunç borcum var bu sene de eklenir muhtemelen.

Yok kuzum ya sanmıyorum. Bir kere ev büyük yetiştiremez şarjını. Bir de internette de gördüm çok yorum böyle.
Anladım kuzum. O zaman yorum yapamayacağım. Ben Philips marathon kullanıyorum çok memmnum ama işte düşük fiyatlı değil yani. Doğumdan sonra da kullanırım dersen tavsiye edebilirim onu

yeğenimin doğumuyla nikahım arasında 10 gün vardı ablam da ben de anahtarlık yaptırmıştık makrome hediyelik için kullanmaya kıyamadım saklıyorum ama baya kullanan takan olmuştu

Kuzum kablosuz süpürge şarjı çok uzun gitmiyor evim büyük. Yani tüm evi bir tek onla yapması mümkün değil şarjı biter
O zaman fantom al bence çekim gücü aşırı fazla fiyat olarak uygun ve az yer kaplıyor kablolu dikey olanlar var ya arkadaşım kullanıyor aşırı iyi çekimi var

Kız bırakma değil ayakta 1 ay daha kılarım demek istedim
Senin geçerli sebebin varmış bende zorlanıyorum ama bakalım gittiği yere kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…