2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kuzum ikisi de çok güzel. Ama benim fikrim ben gelip de magneti asmam dolabıma. He şöyle ki az yaptırıp sadece anane babane teyze hala vs diyorsan magnet olur onlar asar tabi. Ama gidip de arkadaşıma magnet vermem açıkçası.yani aslında bakarsan ikisi de çöpe gidecek gibi geliyor bana. Şugüne kadar sadece arkadaşım bileklik yapmıştı onu kullanmıştım açıkçası
Evet bende çöpe gitmesin diye boyle bisey istedim kahve salep sıcak çikolata falan en azindan icilir soguk havaya denk geliyor bi ise yarar diyodum 😂 evet evet fazla yaptirmicam zaten sayılı en yakın kullanacak kişilere anı olsun diye 😁😍

Kızlar size bir fikir sormak istiyorum. Şimdi ben de robot süpürge ve kablosuz süpürge var. Ben attık temizlik yapamıyorum çok hareket de tansiyonumu yükseltiyor çünkü. Minimum hareket ediyorum. Eve temizlikçi vs almam için kablolu bir süpürge lazım bana. Ama sırf bunun için olacağı için de minimum fiyatlı olsun istiyorum. Yani çok ucuz önerebileceğiniz süpürge önerisi istiyorum
Samsung Toz Torbasız Elektrikli Süpürge VC07R302MVP/TR Fiyatı, Yorumları - Trendyol canım benim kablolu süpürgem bu 2buçuk yıl önce 600 liraya almıştım en ucuzu buydu o dönem.🙈 Hala kullanıyorum düzenli filtre temizliğini yapıyorum ilk günkü gibi hala çekim gücü. Filtresi kirlenince çekim gücü azalıyor. İçindeki fitresi de yıkanabiliyor yazın yıkayıp terasa koyuyorum kuruyor hemen kışın da peteğin üstüne, fikir olsun

Canım hem kullanışlı hem kalıcı olarak isimli magnet gazoz kapağı acacağı oluyor ya. Belki onlardan tercih edebiliriz ama attığın magnetler de çok sevimli 😊. Bence tarih atılmasa iyi olur😊 bebeğe belli olmaz sezaryen günü alsak bile erken gelcek olur sancı başlarsa acil sezaryen de olabilir 😊
Ay doğru aslında sezaryen de olsa garantisi yok haklisin 😊 gazoz açacakları hiç hoşuma gitmiyor ya ne yalan söyleyeyim 😂🙈

Kızlar size bir fikir sormak istiyorum. Şimdi ben de robot süpürge ve kablosuz süpürge var. Ben attık temizlik yapamıyorum çok hareket de tansiyonumu yükseltiyor çünkü. Minimum hareket ediyorum. Eve temizlikçi vs almam için kablolu bir süpürge lazım bana. Ama sırf bunun için olacağı için de minimum fiyatlı olsun istiyorum. Yani çok ucuz önerebileceğiniz süpürge önerisi istiyorum
Elektrolux öneririm, fiyat performans

Of kızlar kafamda deli sorular 🥴😂 geçen konuşulmuştu burda hediyelik mevzusu o günden beri bakıyorum beynim yandı 🤯 magnet yaptırmayacaktım ilk fotograftaki gibi bir şey dağıtırım diyordum ama eşimde kalıcı bir şey olsun dedi 🤔 2. Fotodaki şu magnetler nasıl sizce en beğendiğim bunlar oldu sade şık gri siyah karışık yaptırırım miss 🤩 birde ikisini de dağıtsam çok mu gösteriş olur😂 Son sorum sizce sadece isim mi yazmalı yoksa Hoşgeldin Eymen mi yazmalı veya sezaryen olacağı için tarih belli oldugun da isim ve tarih mi yazmalı hangisi hoş olur 😂 çok sordum çünkü aşırı takıntılıyım 🥴
Ben magnet taraftarıyım kendi açımdan canım bende böyle şeylerde aşırı takıntılıyımdir kararsızım bir de terazi burcunun gücüyle 😁 bence kağıtta hoşgeldin eymen yazdın magnette sadece isim yazsın 🥰 anahtarlıkta mantıkl bence

Onu da çok duydum gerçekten 😂 dyson muadili diyen bile var 😂😂 peki o toz torbalı mı? Ben torbalı istemiyorum çünkü.
Yok canım daha neler deseydin dyson nereee fantom nere 🤣🤣🤣 bu fakirlerin dysonu 🤣🤣
Evet toz torbalı torbası satılıyor ben ayda bir değişiyorum bazıları yıkıyor ama ben atıyorum benimde robot süpürgelerim var ama böyle bişey döküldüğü zaman hemencik onu çalıştırıyorum elbise dolabının içini falan onunla çekiyorum çekmeceleri kolay oluyor hafif ve pratik haftada bir kere de dysonla derin temizlik yapıyorum şarjı yetmiyor bazen o imdadıma yetişiyor 😅😅

Ben magnet taraftarıyım kendi açımdan canım bende böyle şeylerde aşırı takıntılıyımdir kararsızım bir de terazi burcunun gücüyle 😁 bence kağıtta hoşgeldin eymen yazdın magnette sadece isim yazsın 🥰
Teraziii 😍😍 Eşimde terazii çok çok seviyorum huylarını 😍😍😂

Anladım kuzum. O zaman yorum yapamayacağım. Ben Philips marathon kullanıyorum çok memmnum ama işte düşük fiyatlı değil yani. Doğumdan sonra da kullanırım dersen tavsiye edebilirim onu 😅
Evet ya çok pahalı o. Hatta arkadaşım satıyor şuan. Hiç kullanmamış. Ama pahalı yani

• Beğen
Reactions: The
yeğenimin doğumuyla nikahım arasında 10 gün vardı ablam da ben de anahtarlık yaptırmıştık makrome hediyelik için kullanmaya kıyamadım saklıyorum ama baya kullanan takan olmuştu
Aaa evet bir de anahtarlık kullanılır. Arkadaşım yaptırdı kullandım baya ama eskidi sonra attım🙈 yine de mantıklı doğru söylüyorsun

Of kızlar kafamda deli sorular 🥴😂 geçen konuşulmuştu burda hediyelik mevzusu o günden beri bakıyorum beynim yandı 🤯 magnet yaptırmayacaktım ilk fotograftaki gibi bir şey dağıtırım diyordum ama eşimde kalıcı bir şey olsun dedi 🤔 2. Fotodaki şu magnetler nasıl sizce en beğendiğim bunlar oldu sade şık gri siyah karışık yaptırırım miss 🤩 birde ikisini de dağıtsam çok mu gösteriş olur😂 Son sorum sizce sadece isim mi yazmalı yoksa Hoşgeldin Eymen mi yazmalı veya sezaryen olacağı için tarih belli oldugun da isim ve tarih mi yazmalı hangisi hoş olur 😂 çok sordum çünkü aşırı takıntılıyım 🥴
Ben doğum için hediyelik yaptırmayacağım canım oda da süsletmeyeceğim zaten sadece çekirdek aileler gelecek o kadar. Ben 40 mevlidi için yaptıracağım belirledim hatta küre içinde tespih ve zikirmatik baya süslü güzel. Lokum ya da çikolata yaptıracağım bir de lohusa şerbeti yapar annem. Yemek için de bir şirketle anlaşacağız ben yapamam o kadar kişiye ve kimseyi de yoramam tek günde halledeceğim herkesi hem de duası okunacak. O şekilde düşündüm

Yok kuzum ya sanmıyorum. Bir kere ev büyük yetiştiremez şarjını. Bir de internette de gördüm çok yorum böyle.
Philips maratonu bnde şiddetle tavsıye ederım cnm. 3 ay oldu alalı, en düşük sevıyede bile halıyı kaldırıyo. Zor supuruyorum. Şarzlı almıştım, geri verdım

Samsung Toz Torbasız Elektrikli Süpürge VC07R302MVP/TR Fiyatı, Yorumları - Trendyol canım benim kablolu süpürgem bu 2buçuk yıl önce 600 liraya almıştım en ucuzu buydu o dönem.🙈 Hala kullanıyorum düzenli filtre temizliğini yapıyorum ilk günkü gibi hala çekim gücü. Filtresi kirlenince çekim gücü azalıyor. İçindeki fitresi de yıkanabiliyor yazın yıkayıp terasa koyuyorum kuruyor hemen kışın da peteğin üstüne, fikir olsun
Bunu da aldım bi kere iptal oldu biliyo musun 🙈 sonra bir daha almadım. Ama benim de kafam hep buna gidiyor bir de çok büyük değil. Annemlerde de bu var

Evet bende çöpe gitmesin diye boyle bisey istedim kahve salep sıcak çikolata falan en azindan icilir soguk havaya denk geliyor bi ise yarar diyodum 😂 evet evet fazla yaptirmicam zaten sayılı en yakın kullanacak kişilere anı olsun diye 😁😍
Yani bunlar da içileceği için dediğin gibi mantıklı evde kendimiz bile yaparız ❤️ ben kendi nişan hediyeliklerimi kendim yapmıştım. Eşimle beraber ❤️ güzel de anı oluyor

Yok canım daha neler deseydin dyson nereee fantom nere 🤣🤣🤣 bu fakirlerin dysonu 🤣🤣
Evet toz torbalı torbası satılıyor ben ayda bir değişiyorum bazıları yıkıyor ama ben atıyorum benimde robot süpürgelerim var ama böyle bişey döküldüğü zaman hemencik onu çalıştırıyorum elbise dolabının içini falan onunla çekiyorum çekmeceleri kolay oluyor hafif ve pratik haftada bir kere de dysonla derin temizlik yapıyorum şarjı yetmiyor bazen o imdadıma yetişiyor 😅😅
İşte kablosuz ve robot çok güzel ama yine de 3.süpürge gerekiyor

Kız bırakma değil 😅😅 ayakta 1 ay daha kılarım demek istedim 🤣🤣
Senin geçerli sebebin varmış bende zorlanıyorum ama bakalım gittiği yere kadar 😅
Hee anladım kuzum iyi masallah ayakta kiliyorsan çok güzel. Ben nerdeyse bir aydır oturuyorum😂
Oğlum namazda hep beni taklit ederdi o da oturarak kılıyor yavrucak 🤣

X