2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Oyy düşünemiyorum 2 saat minibüs her gün . Maşallahın varmış😊😊 Keşke ben de erken evlenip doğursaydım bi tane erkenden 🤣.
Ayy ne çektiğimi bı ben bi Allah bilir kaç kere minibüsten inip kusup geri binerdim 😥 insanlar yer vermezdi, yer bulduğumda uyuyakalip son durağa kadar giderdim bide geri dönmek zorunda kalırdım ayyy ben çok çektim kizz canım kendim 😂😂😂

Kızlar çıktım kontrolden . Şükür herhangi bir sorun yok. 28+6 yım bugün. 1200 kilomuz. Az gibi geldi bana ama doktor normal dedi 😅 bu arada başı yukarıda ayakları aşağıdaymış. Bir dahaki ay kafasının aşağı inmesi lazım dedi . Umarım iner 😅
Maşallah kuzum 🧿 bence normal kuzum ya haftasi ile tam çıkmıştır büyük ihtimalle ayy hadi inşallah güzelce dönmüş olur birdahakine 😍😍

Sendeki rahatlık beni bitirdi hahaha bende yatim o zaman ama yürümek çok yararlı diyorlar yürürüm de egzersizde bir şüpheli kaldım 😂
Kız boşuna yoruyoruz kendimizi sporla gerçekten bak benim yanımda ki abla full yatti ben doğum sancisiyla bile plates yaptım gece 12den sabah 6 ya kadar yürüdüm sonuç ne biliyormusun 1 saatcik ben sadece 1 saat önce doğurdum 😂😂😂

Aaaa evett benimkisi yuvarlak bunun ultrason cihazıyla bir alakası var mı acep 😂😂 dur bir daha ki ultrasonda dikkat edeyim 🤦🏻‍♀️
Yok kuzum ben direk dedim aaa hocam neden bu yuvarlak değil oda sus kız yuvarlak kafalar çok zor doğuyor böyle olması daha iyi dedi 😂 hatta detaylı da doktorum da kızının her yeri ince uzun dedi ayakları kafası tam bir kiz dedi 😂😂

Kızlar çıktım kontrolden . Şükür herhangi bir sorun yok. 28+6 yım bugün. 1200 kilomuz. Az gibi geldi bana ama doktor normal dedi 😅 bu arada başı yukarıda ayakları aşağıdaymış. Bir dahaki ay kafasının aşağı inmesi lazım dedi . Umarım iner 😅
Maşallah canım ayda bir mi gidiyorsun kız kontrolleri niye sıklaştırmiyor 3 haftaya düşürmesi gerek değil mi

Yok kuzum ben direk dedim aaa hocam neden bu yuvarlak değil oda sus kız yuvarlak kafalar çok zor doğuyor böyle olması daha iyi dedi 😂 hatta detaylı da doktorum da kızının her yeri ince uzun dedi ayakları kafası tam bir kiz dedi 😂😂
Benimki top gibi valla ultrasonlara baktım da hep aman ya korkuttu bak bu beni 😂😂

X