2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kosla ve beyaz sabunu denedim biraz gitti ufak tefek kaldı kahverengilikler makinenin içine biraz domestos koydum inşallah gider bakalım iyi ki yatak başlığıma falan gelmemis yani
Ay benimde gelin örtüme kusmustu misafir çocuğu 😂 aman sağlık olsun de boşver hangi renk ki Domestos alacalı yapmasın

Demir ilacı ne kullanıyorsunuz kızlar

Eklentiler

• IMG_20231220_133812.jpg
    IMG_20231220_133812.jpg
    114,1 KB · Görüntüleme: 61
Ay benimde gelin örtüme kusmustu misafir çocuğu 😂 aman sağlık olsun de boşver hangi renk ki Domestos alacalı yapmasın
Bıktım yemin ederim ya geldikleri zaman hep beraber geliyorlar yer kalmıyor her biri bi yere yatırıyor çocuklarını 😂 dedim bir daha bu kadar toplu gelmeyin çok yoruluyorum 😂😂😂Çarşafı beyaz suyla özlestirip döktüm bişey olmaz hep yapıyorum. Şu alttakinden sadece çarşafla bir yastık yüzü olmuş

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-20-13-39-32-474_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2023-12-20-13-39-32-474_trendyol.com.jpg
    83,9 KB · Görüntüleme: 56
Bıktım yemin ederim ya geldikleri zaman hep beraber geliyorlar yer kalmıyor her biri bi yere yatırıyor çocuklarını 😂 dedim bir daha bu kadar toplu gelmeyin çok yoruluyorum 😂😂😂Çarşafı beyaz suyla özlestirip döktüm bişey olmaz hep yapıyorum. Şu alttakinden sadece çarşafla bir yastık yüzü olmuş
Valla ben koca kadinim misafirliğe gittiğimde dökülecek şeyler yemiyorum 😂 bide yatağın üzerinde puding yedirmis kadın çıkar inşallah pekte güzelmiş çıkmazsa bulaşık Mak parlatıcısı deneyin BİM'in ya da şokun markasını sıvı beyaz renk oluyor halıdan koltuktan çıkarıyor lekeyi

Valla ben koca kadinim misafirliğe gittiğimde dökülecek şeyler yemiyorum 😂 bide yatağın üzerinde puding yedirmis kadın çıkar inşallah pekte güzelmiş çıkmazsa bulaşık Mak parlatıcısı deneyin BİM'in ya da şokun markasını sıvı beyaz renk oluyor halıdan koltuktan çıkarıyor lekeyi
Valla ben lafını esirgeyenlerden değilim koca kadınsın düşünemedin mi döküleceğini dedim yani küserse de küssün ben kimseyle uğraşamam çok yanlış buluyorum böyle şeyleri tamam çocuğu uyuttun götür yatağın üzerine yatır bırak akıl işi değil gerçekten

Ay o nasıl boy farkı 🤣 Allah mesut etsin 😊 benim boyum 154 ama bana 150 diyip geçiyorlar 🤣 benim için o 4 cm nimet halbuki🤣 benim bebişim de 25+5 te 30 cm dedi doktor. Haftasına göre 4-5 cm kısa minik kuzum🥲😊
Kızlar bu boy işi hiç belli olmuyor, bnden bılıyorum😁eşim 1,82
Ben,1,70 eşim kalıplı, geniş omuzludur.

Oğlum kısa dogdu, ve halaa akranlarına göre bayaa kısa, 12 yasına girdı daha 30 kiloyu göremedık. 🙈Boyuda normalden
5-8 cm kısa. Yemegınıde çok guzel yıyor buarada..

Yani gelde sinir olma çok haklısın , bir de yatak odasınde senin nevresimine ne bileyim insan bir örtü bir yastık falan isteseymiş o da garip geldi
Altında örtüsü vardi aslında çocuk ellerini kaldırıp sallayınca kaba vurmuş sanırım elinden düşmüş sıçramış

Dolap uygulamasını birisi söylemişti. Çok uygun zeypba battaniyeleri. 3 lü ince set aldım bi tane de 4 katlı kalın aldım. Bi tane de önceden cigit müslin almıştım. Daha da almam müslin battaniye 😁
Cnm dolaptan bende bıseyler aldım özellıkle bez aldım bıkaç pk.
Ama şuan şu kargo ücretlerınden dolayı satılan ürün neredeyse dışarıdaki fıyatlarla aynı oluyor, ınanki trendyol daha uygun. Aynı ürüne bakıyorum trendyolda daha uyguna gelıyor

Cnm dolaptan bende bıseyler aldım özellıkle bez aldım bıkaç pk.
Ama şuan şu kargo ücretlerınden dolayı satılan ürün neredeyse dışarıdaki fıyatlarla aynı oluyor, ınanki trendyol daha uygun. Aynı ürüne bakıyorum trendyolda daha uyguna gelıyor
Pazarlık yaparsan çok güzel indirim oluyor aslında ama çok araştırmak gerek benim için oto koltuğu çok önemliydi sürekli arabayla seyehat ediyoruz. Prego 4078 airfix oto koltuğunu çok beğenmiştim alacaktım da aslında ama çok pahalıydi 7-8 bin arası değişiyordu dolaptan 4200 e aldim kadına da ailesi hediye almış bunu hiç kullanmamış sanırım piyasayi da araştırmadi gayet uyguna aldım

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-20-13-59-14-442_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2023-12-20-13-59-14-442_trendyol.com.jpg
    36,5 KB · Görüntüleme: 51
X