2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar eve misafir gelmişti eşimin akrabaları bizim odaya çocuğunu yatırmaya girmişti çarşafa hep puding dökmüş yedirirken bunun lekesi nasıl gider yıkadım gitmedi var mı öneriniz kullanabileceğim bisey
Kosla cikartabilir sabunla elde biraz ovala kosla döküp makineye atın bi öyle deneyin

Dolap uygulamasını birisi söylemişti. Çok uygun zeypba battaniyeleri. 3 lü ince set aldım bi tane de 4 katlı kalın aldım. Bi tane de önceden cigit müslin almıştım. Daha da almam müslin battaniye 😁
Ay çok iyimiş zeypbalar iyi ki dedin kız sağol ❤️ peki kaç tane müslin ve battaniye falan alsak yeter acaba 🤷

Ay çok iyimiş zeypbalar iyi ki dedin kız sağol ❤️ peki kaç tane müslin ve battaniye falan alsak yeter acaba 🤷
Ben de burda gördüm canım . Outlet ama bi kusuru olmuyormuş😊 benim 2 tane 4 katlı, 3 tane de 2 katlı olmuş oldu. Yeter diye düşünüyorum. 😊 2 tane penye var bi tane de Polar gibi yumuşak bişey. Ama çok kalın battaniyesi çok alırsam kalın bi tane alırım sadece😊

Sağlıkla kullan canım . Rengi çok güzelmiş😊 ben de öyleyim odasına koydum her şeyi. Benimkinin odasında da koltuklar var onları çıkartıcaz yakın zamanda. Kıyafetlerini hurca koyup koyup çıkartıp seviyorum arada 🥲😊
Teşekkür ederiz inşallah kuzum 🤲🏻 yanlız değilim demek ki 😂dünyaya geldiklerinde nasıl bir sevgi olacak içimizde hayal bile edemiyorum 🥹

Ben de burda gördüm canım . Outlet ama bi kusuru olmuyormuş😊 benim 2 tane 4 katlı, 3 tane de 2 katlı olmuş oldu. Yeter diye düşünüyorum. 😊 2 tane penye var bi tane de Polar gibi yumuşak bişey. Ama çok kalın battaniyesi çok alırsam kalın bi tane alırım sadece😊
Teşekkür ederim kuzum 😊😊

Kosla cikartabilir sabunla elde biraz ovala kosla döküp makineye atın bi öyle deneyin

Beyaz sabunla citileyip öyle makinaya birazda bulaşık deterjanı çıkar inşallah
Kosla ve beyaz sabunu denedim biraz gitti ufak tefek kaldı kahverengilikler makinenin içine biraz domestos koydum inşallah gider bakalım iyi ki yatak başlığıma falan gelmemis yani

Kızlar bu hastane çıkışlarının içerisine normal çıtçıtlı body giydirilse bişey olmaz demi illa yenidoğan yandan çıtçıtlı iç zıbın mı lazım onu da aldım aslında ama çok ince ya bir işlevi olmaz ki bunun 😂😂

Kızlar eve misafir gelmişti eşimin akrabaları bizim odaya çocuğunu yatırmaya girmişti çarşafa hep puding dökmüş yedirirken bunun lekesi nasıl gider yıkadım gitmedi var mı öneriniz kullanabileceğim bisey
Bulaşık deterjanı döküp atınca genel olarak lekeler çıkıyor canım ama bir deneyebilirsin

Ben de kar yağınca yaparım belki ❤️ of iyi olsun da fotoğraf eksik kalsın artık be kuzum 🙏
Doğru söylüyorsun ama ne bilim ya hiç hayal ettiğim gibi gitmedi sözde günlük tutacaktım anı kalsın diye yazacaktım bol bol fotoğraf çekilecektim hiçbiri olmadı 🙁 en azından güzel fotolarımız kalsın bak burda karnımdaydın diyebileceğimiz 🥹

Yatağın üstünde puding mi yedirmis orda takılı kaldim ben 🥴😬

Doğru söylüyorsun ama ne bilim ya hiç hayal ettiğim gibi gitmedi sözde günlük tutacaktım anı kalsın diye yazacaktım bol bol fotoğraf çekilecektim hiçbiri olmadı 🙁 en azından güzel fotolarımız kalsın bak burda karnımdaydın diyebileceğimiz 🥹
Benim de öyle kuzum. Hayal ettiğim hiçbir şeyi yapamadım. Ama olsun şükrediyorum. İyi olsun sadede bunu istiyorum ❤️ doğunca bol bol süsleyip fotoğrafını çekerim bebeğimin diyorum ❤️😍

X